13.02.2020, 15:00 • WERK ARENA • 15. kolo • Martina Sikorová

Konec zápasu. (17:16:38)

61:46

Litvínov právě vstřelil branku!
Hosté se radují minimálně z velmi sporného gólu a tím i celkového vítězství v zápase. Přestože si hlavní rozhodčí Denis Čahoj nebyl jistý tím, zda puk přešel za brankovou čáru a vypadalo to, že střelu Deje zastavila horní tyč, rozhodl se nakonec Litvínovu rozhodující gól přisoudit. Autorem "trefy" je Daniel Dej. Bez asistence.

61:04

Petrovský se blýskl individuální akcí a dostal se až k zakončení, to ale nemělo potřebnou přesnost a razanci.

60:08

Pánek se vrací do hry, domácí jsou kompletní a do přerušení budeme hrát čtyři na čtyři.

60:01

Litvínov vstoupí do prodloužení v přesilové hře, z trestu Halouzky, respektive Pánka, už však zbývá pouze osm sekund.
Třinec se v poslední třetině dočkal vyrovnání po gólu Przybyly a jelikož další branka už v základní hrací době nepadla, čeká nás prodloužení.

Nastavený čas začne přibližně v 17:07.

60:00

59:59

Oddechový čas Vervě vůbec nepomohl. Hostující hráči se za více než minutu ani neusadili v útočném pásmu.

58:50

Przybyla s Petrovským dostali Litvínov z útočného pásma, do konce základní hrací doby zbývá 70 sekund.

58:08

Před startem početní výhody sahají litvínovští trenéři po oddechovém čase.

58:08

Litvínov má skvělou šanci na rozhodnutí zápasu. Dvě minuty za nedovolené bránění si totiž vykoledoval domácí brankář Halouzka. Trest pro třineckého brankáře odpyká Pánek.

55:48

Tomiczek vytlačil Martínka za modrou čáru a hosté musí vyklidit útočné pásmo.

54:19

Volas si na modré čáře počíhal na Wernera a tvrdým zákrokem poslal litvínovského hráče k ledu. Hra následně musela být přerušena, jelikož se Werner dlouho nezvedal, teď už ale míří na střídačku.

54:04

Od vyrovnání Ocelářů jsme na ledě mnoho šancí neviděli a hra se po většinu času jen stěhuje z jednoho pásma do druhého.

51:22

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři se nakonec přece jen radují z vyrovnání. Servác Petrovský naservíroval puk před branku, odkud zakončoval PETR PRZYBYLA a jelikož se Čermák nepřesunul včas, svítí na světelné kostce skóre 1:1: Asistence: Servác Petrovský, Patrik Buják.

51:13

Žabka opět vyprášil jen lapačku Čermáka, protože však litvínovský brankář kotouč neudržel, mohou Oceláři pokračovat ve hře.

49:18

Pokus Vyhlídala z úhlu trefil jen hruď připraveného Halouzky, vhazovat se bude po levici třineckého brankáře.

1:2

Branky a nahrávky: 52. Przybyla (Petrovský, P. Buják) – 26. Iljuk, 62. Dej

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Mošnička, Andrle, Ročák, Žabka, P. Buják – Šutý, Pánek, Petrovský (C), Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Volas, Hlávka, Procházka

HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Vyhlídal, Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Hora, Martínek – Špaček, Postl, Beran, Bár, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker (C), Šprynar, Dej

27:06 TRI 2 Wawrzkiewicz, hákování
34:09 TRI 2+10 Wawrzkiewicz, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Pánek
36:41 LIM 2 Vyhlídal, faul kolenem
39:23 LIM 2 Hora, nedovolené bránění
41:24 LIM 2 Hora, nedovolené bránění
42:54 LIM 2 Kočárek, držení
51:22 TRI 1:1 Przybyla (Petrovský, P. Buják)
58:08 TRI 2 Halouzka, nedovolené bránění, odpyká Pánek