3:4

po prodl. (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)

29.01.2020, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • 45. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.55 4.8 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky na domácom ľade podľahli Liptovskému Mikulášu 3:4 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (21:02:37)

63:19

Liptovský Mikuláš dal gól!
Markus Michalčin mohol strieľať, počkal si však na MICHALA UHRÍKA, ktorý sa z prvej oprel do strely a skóroval! Asistencie: Markus Michalčin.

62:33

Výborná kombinácia bratov Hunovcov, Nechvátal ale znovu všetko bez väčších problémov vyriešil.

61:55

Domáci tentoraz v mohutnom nápore, nedarí sa im však prekvapiť Patrika Romančíka.

61:22

Liptáci sa dostali do zakončenia, so strelou Richarda Hunu si však Nechvátal hravo poradil.

60:44

Petr Obdržálek výborne získal puk v útočnom pásme, z pravej strany však Romančíka neprekabátil.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa v Nových Zámkoch zrodila remíza 3:3. Po krátkej prestávke sa začne predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:30

Strela Martina Krišku minula svoj cieľ.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:33

Liptáci sú v útočnom pásme, Nemcovu strelu obetavo zblokoval Branislav Fábry.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:23

Prihrávka Andreja Hatalu bola nepresná, dopredu tak idú znovu hostia.

56:55

O puk sa vedú tvrdé boje v obrannom pásme domáceho celku, napokon ho získali Novozámčania.

56:09

Bratia Hunovci sa dostali do útočného pásma, Nechvátal sa však znovu vyznamenal.

55:39

Marcel Petran minul puk na modrej čiare, domáci sa však do prečíslenia nedostali.

55:33

Nedorozumenie domácej obrany, puk končí v moci Patrika Nechvátala.

55:01

Začína sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:58

Výborná strela Richarda Hunu, Nechvátal sa však nenechal prekvapiť.

54:11

Nechvátal rozohrával puk za vlastnou bránkou, oba tímy si však už dávajú veľký pozor na defenzívne chyby.

53:39

Hra je v týchto momentoch poriadne rozkúskovaná a nervózna.

52:58

Zakázané uvoľnenie v podaní domáceho tímu, hra sa sťahuje pred Patrika Nechvátala.

52:30

Nuž a rieši sa súpiska domáceho tímu, uvidíme čo sa teda vyrieši. Každopádne, bude sa pokračovať v zápase.

52:30

Tréner hostí ešte v debate s rozhodcami, nuž, ťažko povedať o čom sa vedie táto plamenná diskusia.

52:30

Dnešné stretnutie sleduje 1146 divákov.

52:10

Domáci stiahli puk za svoju bránku a striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

51:44

Domáci hokejisti v kombinácii v útočnom pásme neuspeli.

51:13

HC Nové Zámky dali gól!
V Nových Zámkoch nás čaká ešte napínavý záver, pretože strelu Mareka Drtinu tečoval za chrbát Patrika Romančíka FILIP BAJTEK! Asistencie: Marek Drtina, Martin Andrisík.

50:44

Tomáš Pospíšil sa znovu predieral pred bránku hostí, do zakončenia sa však napokon nedostal.

50:11

Hostia v plnom počte.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nové Zámky zatiaľ prehrávajú s Liptovským Mikulášom 2:3.

49:44

Buly po pravej ruke Patrika Romančíka.

49:22

Domáci chybovali v rozohrávke, Andrej Lištiak následne s pukom v útočnom pásme získava cenné sekundy pre svoj tím!

49:01

Hostia z Liptova sa v týchto momentoch skvele bránia a domácim sa nedarí dostať do útočného pásma.

48:29

Filip Bajtek z pravej strany strelou švihom minul bránku hostí.

48:11

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

48:01

Vladimír Vybíral nahodil puk na bránku domáceho tímu, Patrik Rogoň ho nedokázal upratať do bezpečia. K puku sa následne dostal skúsený MARTIN KRIŠKA a pohodlne pridal tretí gól hostí! Asistencie: Vladimír Vybíral, Andrej Lištiak.

47:43

Puk je za bránkou domáceho tímu, Nové Zámky striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

47:01

Tomáš Pospíšil sa predieral obranou hostí, do zakončenia sa ale nedostal.

46:22

Ďalšia akcia domácich končí v moci Patrika Romančíka.

46:01

Hra sa prelieva zo strany na stranu, oba tímy si dávajú pozor na prípadné defenzívne chyby.

45:21

Václav Stupka sa snažil prekvapiť Romančíka, trafil však len sieť Romančíkovej bránky z vonkajšej strany.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je 2:2.

44:39

Zápas má v týchto momentoch fantastické tempo a spád, domáci sa snažia o vedúci gól.

44:04

Hostia z Liptova kombinujú v útočnom pásme.

43:29

Krátko po vyrovnaní sa domáci dostali do ďalšej obrovskej šance, Radim Hruška ale netrafil prázdnu bránku hostí, pretože puk skvelým zákrokom zastavil ležiaci Romančík!

42:50

Prvá strela domácich bola zblokovaná, puk sa však dostal na hokejku PATRIKA GOGOŇA, ktorý z otočky prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste, vrátane Patrika Romančíka! Asistencie: Peter Mikuš

42:18

Vhadzovanie po pravej ruke Patrika Romančíka.

41:58

Róbert Huna sa parádne preštrikoval pred bránku domáceho tímu, Patrik Nechvátal ale drží svoj tím na dostrel k vyrovnaniu.

41:12

Domáci hokejisti sa stále snažia o vyrovnanie, Romančík je však proti.

40:33

Domáci hokejisti začali tretiu tretinu mohutným náporom, Andrisík však v zakončení neuspel.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme v Nových Zámkoch stav 1:2. Tretia tretina sa začne približne o 20:18.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

40:00

Domáci po strele PETRA MIKUŠA vyrovnávajú na 2:2, ale hlavný rozhodca sa musí poradiť s videorozhodcom, či gól padol ešte v hracom čase druhej tretiny. Tak puk napokon prešiel do bránky hostí po časovom limite druhej tretiny, stav je teda 1:2!

39:34

Hrá sa v strednom pásme, domáci sa zatiaľ nedokázali dostať do náporu na vyrovnanie.

39:07

Domáci v plnom počte.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:55

Krámarovu strelu kryl Patrik Nechvátal.

38:39

Buly v strednom pásme, bližšie k bránke domáceho celku.

38:19

Puk znovu končí až pri bránke Patrika Romančíka.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:44

Hosťom sa nedarí usadiť v útočnom pásme.

37:09

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Mikuš – 2 min., nedovolené bránenie).

37:02

Oba tímy zo všetkých bojujú o každý kúsok ľadu, Liptovský Mikuláš bude hrať presilovú hru.

36:37

Vhadzovanie po pravej ruke Patrika Nechvátala.

36:08

Po prihrávke Rogoňa pálil Dalibor Mikula, Romančík bol však na svojom mieste.

35:31

Strela Ordzovenského narobila prievan pred bránkou hostí, tí si však napokon dokázali poradiť.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, domáci hokejisti sú v týchto momentoch nasťahovaní v útočnom pásme.

34:08

Michalík zachytil rozohrávku Pavúka, hostia však tento moment nedokázali zužitkovať.

33:48

Domáci hokejisti bojujú zo všetkých síl, je na nich však badať nervozitu.

33:07

33:01

Domáci stiahli puk za vlastnú bránku a striedajú počas hry.

32:33

Krásna strela Mareka Drtinu od modrej čiary, skvelý semafór však vytiahol Patrik Romančík!

32:11

Pospíšil našiel prihrávkou Ordzovenského, ktorého následná strela od modrej čiary však bola zblokovaná Marošom Surovým.

31:46

Pospíšilova strela si cestu do siete hostí nenašla.

31:33

Domáci kombinujú v útočnom pásme.

31:07

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Lištiak – 2 min., držanie).

30:35

Výborná strela Hunu z otočky, všetko však vyriešil Patrik Nechvátal.

30:01

V polovici zápasu prehrávajú Nové Zámky na domácom ľade s Liptovským Mikulášom zatiaľ 1:2.

29:20

Marek Drtina pálil od modrej čiary, mieril však nad bránku hostí.

28:48

Andrisík tečoval puk do útočného pásma, tam však nebol žiadny z jeho spoluhráčov, ktorý by následne zabojoval o puk.

28:11

Domáci fanúšikovia napriek nepriaznivému stavu ženú svoj tím dopredu.

27:49

Tak to je neuveriteľné! Vybíral našiel napravo MARTINA KRIŠKU, ktorý sa predral pred troch hráčov domáceho tímu a strelou ponad vyrážačku Patrika Nechvátala dostáva svoj tím do vedenia! Asistencie: Vladimír Vybíral, Dominik Kramár.

27:32

Domáci sa však takisto začínajú dostávať do tempa, Václav Stupka ale prihrávkou nenašiel Tomáša Pospíšila, pretože Romančík stihol puk zachytiť.

26:58

V Nových Zámkoch máme reklamnú prestávku, obaja tréneri majú tak priestor na taktické pokyny pre svojich zverencov.

26:39

Krásna akcia domácich, Dalibor Mikula hľadal prihrávkou pred bránkou hostí Patrika Števuliaka, ktorý však z prvej minul bránku hostí!

26:16

Hra sa prelieva zo strany na stranu.

25:36

Hostia po vyrovnaní ožili a momentálne sú aktívnejším tímom, strelou však neuspel Mário Kurali.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je už 1:1.

24:30

Krásna akcia hostí, skúsený Martin Kriška využil chybu Drtinu, našiel voľného VLADIMÍRA VYBÍRALA, ktorý vymiešal brankára Nechvátala a vyrovnal na 1:1! Asistencie: Martin Kriška.

23:48

Patrik Nechvátal v bránke Nových Zámkov skryl puk do svojej lapačky a prerušil hru.

23:22

23:11

Rudolf Huna výbornou strelou preveril pozornosť domáceho gólmana.

23:05

Puk je znovu pri bránke Patrika Romančíka.

22:49

Domáci posielajú puk cez všetky čiary.

22:13

Hostia v tlaku, delovka Marcela Petrana si cestu do domácej siete nenašla, následne v dorážku neuspel ani jeden z bratov Hunovcov.

21:55

Hunov výborný teč zmaril domáci brankár Nechvátal.

21:44

Skvelá strela Martina Krišku, domáci gólman Nechvátal bol pozorný.

21:41

Nové Zámky so štyrmi hráčmi, Liptovský Mikuláš v plnom počte.

21:22

Oba tímy v plnom počte.

21:10

Oheň a síru spustili domáci na brankára hostí v úvode druhej tretiny, ten však zatiaľ odoláva.

20:55

Ďalšia výborná akcia, strelu Tomáša Pospíšila opäť kryl pozorný brankár hostí.

20:34

Andrej Hatala pálil od modrej čiary, Patrik Romančík bol pozorný.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech hostí z Liptova.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vedú Nové Zámky nad Liptovským Mikulášom 1:0. Druhá tretina sa začne približne o 19:20.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:41

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Petran – 2 min., sekanie).
Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Stupka – 2 min., sekanie).

19:22

Fereta nahodil puk do útočného pásma, jeho zámer však dobre prečítal Vybíral a získal puk.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:48

Domáci znovu v útočnom pásme, stále sa im však nedarí v kombinácii.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:47

Domáci hokejisti znovu nasťahovaní pred Patrikom Romančíkom.

17:11

Hra má v týchto momentoch výborné tempo a spád.

16:27

Tvrdý súboj Pavúka s Nemcom, hráč hostí ostáva ležať na ľade poriadne otrasený. Následne sa však dvíha a zdá sa, že bude v poriadku.

15:51

Hostia sa konečne dostali na dlhší čas do útočného pásma. Dve strely Dominika Kramára svoj cieľ nenašli, následne však Róbert Huna opečiatkoval tyč domácej bránky!

15:15

Zakázané uvoľnenie v podaní domáceho tímu, hrať sa bude pred Patrikom Nechvátalom.

15:01

Začína sa posledných 5 minút prvej tretiny, stav zápasu je 1:0.

14:43

Martin Andrisík skvele zachytil rozohrávku hostí, rútil sa na Romančíka, ale ten mu výborným zákrokom pokazil gólovú radosť.

14:22

Oško hľadal prihrávkou skúseného Rudolfa Hunu, ale nebol úspešný.

13:57

Domáci hokejisti si vynútili naozaj veľký tlak počas presilovej hry. VÁCLAV STUPKA si z pravej strany pripravil pozíciu a spoza obrancu strelou pomedzi betóny Patrika Romančíka otvoril skóre dnešného zápasu! Asistencie: Tomáš Pospíšil, Peter Ordzovenský.

12:55

Domáci síce kombinujú v útočnom pásme, nedarí sa im však ohroziť Patrika Romančíka.

12:14

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Petran – 2 min., nedovolené bránenie).

12:14

Bránka hostí je posunutá, Petran do nej natlačil Bajteka, ktorý následne poslal k ľadu aj Patrika Romančíka.

11:59

Tvrdý súboj pri mantineli v útočnom pásme domáceho tímu, Novozámčania však prišli o puk.

11:28

Samuel Fereta sa oprel do strely, puk bol ale tečovaný na ochrannú sieť za Romančíkovu bránku. Za zmienku však stojí fakt, že domáci brankár Nechvátal doteraz nemusel zasahovať.

11:00

Ďalšie zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovať sa bude opäť pred Patrikom Romančíkom.

10:36

Domáci znovu v kombinácii v útočnom pásme, Števuliakovi však prekážal jeden z rozhodcov.

10:01

Zakázané uvoľnenie v podaní hostí, hra sa vracia pred Patrika Romančíka.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

09:49

09:13

Domácim sa v kombinácii nedarí, Ordzovenský je s pukom vo vlastnom obrannom pásme.

08:47

Hosťom sa podarilo vyhodiť puk do stredného pásma.

08:33

Marek Drtina nahodil puk na bránku hostí, Patrik Romančík ho bez problémov skryl do svojej lapačky.

08:03

Prvý útok domácim nevyšiel podľa predstáv a strácajú útočné pásmo.

07:49

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Kurali – 2 min., sekanie).

07:49

Výbornú prihrávku dostal do jazdy Petr Obdržálek, ktorý sa rútil na Romančika. Nájazd síce nepremenil, ale bol faulovaný a domáci budú hrať presilovku.

07:11

Patrik Števuliak sa snažil presadiť v útočnom pásme, pre mladého odchovanca hokeja z Liptova to dnes musí byť veľmi špecifický zápas.

06:31

Romančík zle rozohral, Holovič mohol trafiť prázdnu bránku hostí, ale nešťastne mu v tom zabránil vlastný spoluhráč Patrik Rogoň.

06:03

Novozámčania opäť stiahli puk za svoju bránku, následne chybujú v pomerne jednoduchej rozohrávke.

05:34

Tomáš Pospíšil ťahal dva útoky domácich v krátkom slede po sebe, ani jeden však nerozjasal domácich fanúšikov.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, stav zápasu je 0:0.

04:44

Oba tímy znovu striedajú počas hry, domáci však stále majú jasne navrch.

04:05

Bajtek výborne našiel Patrika Rogoňa, no strelu mladého útočníka Zámkov zlikvidoval Patrik Romančík.

03:46

Pospíšil hľadal prihrávkou Hatalu, výbornú prácu v obrane hostí odviedol aktívny Nemec.

03:15

Nové Zámky stále v nápore, strela Tomáša Pospíšila bola nepresná.

02:41

Nechaj sa snažil zakombinovať s Kuralim, hostia sa nedokážu dostať z vlastného obranného pásma.

02:21

Vybíral našiel prihrávkou skúseného Krišku, ktorého strela bola zblokovaná na ochrannú sieť za Nechvátalovou bránkou.

02:04

Martin Andrisík sa predieral do útoku, jeho prihrávka však nebola presná.

01:33

Úvod tretiny jednoznačne v réžii domácich, ktorí sa snažia nájsť priestor v obrane hostí. Po strele Fábryho musel zasahovať Romančík.

01:01

Puk je za bránkou Patrika Nechvátala, domáci striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

00:33

Prvý útok domácich si vynútili tlak, Stupkova strela však neslávila úspech.

00:01

Úvodné buly zápasu v prospech domáceho Filipa Bajteka.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky: Nechvátal (Pavlas) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk – Stupka, Bajtek, Pospíšil – Rogoň, Fábry, Obdržálek – Mikula, Hruška, Števuliak – Holovič

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Romančík (Zalivin) – Kurali, Nemec, Droppa, Petran, Michalčin, Kramár, Smutný – Huna Rud., Oško, Surový – Michalík, Runa Rób., Huna Rich. – Kriška, Lištiak, Vybíral – Nechaj, Uhrík, Haluška

Rozhodca: Orolin, Snášel – Valo, Rojík.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.

3:4

Branky a nahrávky: 14. Stupka (Pospíšil, Odrdzovenský), 43. Rogoň (Mikuš), 52. Bajtek (Drtina, Andrisík) – 25. Vybíral (Kriška), 28. Kriška (Vybíral, Kramár), 49. Kriška (Vybíral, Lištiak), 64. Uhrík (Michalčin)

HC MIKRON Nové Zámky: Nechvátal (Pavlas) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk – Stupka, Bajtek, Pospíšil – Rogoň, Fábry, Obdržálek – Mikula, Hruška, Števuliak – Holovič

Rozhodčí: Orolin, Snášel – Valo, Rojík