Univerzitní liga ledního hokeje

HC MUNI – VUT Cavaliers Brno

4:3

po s.n. (2:1) (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

29.01.2020, 20:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • 15. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.15 9.0 7.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bitva o Brno končí vítězstvím domácí Masaryk University v samostatných nájezdech. Byli jsme svědky mimořádně vyrovnaného utkání, ve které si oba rivalové rozhodně nedali nic zadarmo. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a myslím, že více než tři stovky přítomných diváků si ve Sporcentru Lužánky určitě přišlo na své. Z mé strany je to dnes vše, děkuji vám za pozornost při sledování přenosu z univerzitního derby a z Lužánek vám přeji dobrou noc. (22:38:59)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Masaryk University.
Autorem rozhodující trefy je JIŘÍ ČTVRTNÍČEK.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení vítěze bitvy o Brno neurčilo, a tak budou fanoušci svědky dovednostní disciplíny samostatných nájezdů, ty odstartují po krátké úpravě ledové plochy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:55

Dlouhý s Nossekem mohli rozhodnout v přečíslení dva na jednoho, ovšem druhý jmenovaný nezamířil přesně a utkání míří do nájezdů.

64:14

Prodloužení už je úporné pro oba celky, které se nyní rozhodly střídat i mimo přerušenou hru.

63:16

Imlauf to zkusil z mezikruží, Holub měl ovšem na jeho střelu dobrý výhled a vyrazil puk do ochranné sítě, vhazuje se před brankou domácích.

4:3

Branky a nahrávky: 16. Čtvrtníček (Kadlic, Gonos), 38. Florek (Polesný, Hasoň), 52. Polesný (Florek), rozh. náj. Čtvrtníček – 13. Malíř (Stupka, Gombarčík), 40. Dlouhý (Stupka, Gombarčík), 45. Stupka (Gombarčík, Malíř)