5:4

po prodl. (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)

29.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Nová Paka • 36. kolo • DL

Tipsport: 2.1 4.6 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tady konec zápasu. Rozhodující gól dal v prodloužení JAROSLAV DVOŘÁK. (20:31:12)

60:49

Abraham netrefil prázdnou bránu, na druhou stranu se dostal do úniku Nezbeda, Mahdal předvedl parádní zákrok.

60:29

Dvořák našel Mlčocha před bránou, jeho střelu Mašek chytá.

60:01

Po třetí třetině je stav vyrovnaný 4:4 a my půjdeme do prodloužení.

60:00

59:35

Půlpán objel bránu, Mašek levým betonem dokázal chytit.

59:01

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Krejsa Matěj – 2 min., hrubost).

59:01

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Půlpán Aleš – 2 min., hrubost).

59:01

Zakázané uvolnění hostů.

57:08

Je znovu vyrovnáno! Lukáš Abraham pohlednou přihrávkou našel úplně volného PATRIKA HIDVEGHYHO, jeho bomba skončila v bráně.
Asistence: Lukáš Abraham a Marek Mlčoch.

56:35

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Maďar Patrik – 2 min., napadení).

56:18

Střelu hostů Mahdal chytá.

55:06

Půlpán se prokličkoval do útočné třetiny, nic ale vymyslet nedokázal.

53:57

Mahdal teď drží domácí tým skvělými zákroky.

52:53

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Homolka David – 2 min.).

52:51

Pavlů vystřelil od modré, Mahdal si střelu pohlídal.

52:32

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Abraham Lukáš – 2 min., podrážení).

52:04

Hra pokračuje 4 na 4.

51:51

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Půlpán Tomáš – 2 min., hrubost).

51:51

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Maďar Patrik – 2 min., sekání).

51:21

Je sníženo! TIBOR HRIC famózně vymetl levý roh Maškovy brány.
Asistence: Aleš Půlpán.

50:49

Homolka si obhodil Abrahama, puk mu ale ujel a Mahdal ho schoval do lapačky.

50:37

Vhazování před Mahdalem.

49:55

Mahdal si dokázal pohlídat střelu z pravého mantinelu.

48:45

Vlci právě vstřelili branku!
PETR KRÁL dokázal využít svůj únik. Forhendovým blafákem překonal Mahdala a posílá Jablonec do dvoubrankového vedení.

48:25

Akci Vlků zastavila hokejka jednoho z bránících hráčů a puk vyletěl do ochranné sítě.

48:02

Momentálně má ze hry více tým z Jablonce.

47:19

Královu střelu se snažil tečovat jeden z hostujících útočníků, puk ale netrefil.

46:06

Maďar překazil přihrávku na Moravčíka.

45:29

Homolkovo nahození od modré vyrazil Mahdal do ochranné sítě.

45:12

Bomba Marka Mlčocha skončila v náruči Maška.

44:34

Pokus Tomáše Půlpána vyrazil Mašek k mantinelu.

43:29

Domácí se stále nemůžou dostat do útočné třetiny.

43:04

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Tržický Tomáš – 2 min., sekání).

41:51

Půlpán zkoušel překonat Maška bekhendem, Mašek chytá.

40:36

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Pavlů Michal – 2 min., držení).

40:33

Hric nahrával před bránu Foersterovi, ten nedokázal trefit ze vzduchu.

40:01

Skončila 2. třetina a skóre se nám opět měnilo. Ve 22. se prosadil Kotyza. Ve 34. se prosadil Tomáš Půlpán a ve 40. minutě poslal Vlky znovu do vedení Nezbeda.

40:00

39:40

Střelu Patrika Maďara z levého mantinelu dokázal TOMÁŠ NEZBEDA tečovat a znovu posouvá Jablonec do vedení.
Asistence: Patrik Maďar.

39:07

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Homolka David – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

38:19

Abraham vyvezl puk a drží ho v útočném pásmu.

37:45

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Půlpán Tomáš – 2 min., hákování).

36:39

Nezbeda zachytil přihrávku domácích za Mahdalovou bránou, dokázal se prokličkovat před bránu, jeho střelu ale domácí obránce zablokovali.

35:36

Mlčoch vyhazuje puk až za bránu Maška.

34:48

Hosté se usazují v útočné třetině a zkoušejí vymyslet nějakou šanci.

34:01

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Bezděk Lukáš – 2 min., podrážení).

33:10

Je znovu vyrovnáno! TOMÁŠ PŮLPÁN využil přesilovku.
Asistence: Matěj Houška a David Malík.

32:28

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Krejsa Matěj – 2 min., držení).

30:39

Tomáš Půlpán se snažil protáhnout mezi dvěma hráči, ti ho ale nenechali projít a založili vlastní útok.

28:43

Domácí jakoby znovu ožili. Dokáží si tvořit víc a víc šancí, jen to zakončení je potřeba doladit.

27:36

David Malík je sám na Maška po parádní přihrávce Tibora Hrice. David Mašek si s tím dokázal poradit.

27:01

Pilařovo nahození si Mahdal pohlídal.

25:47

Pavlů vyslal dělovku, Mahdal dokázal puk vyrazit ramenem.

25:10

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Malík David – 2 min., držení).

24:27

Müller vyhodil puk na střed, tam ho zachytil Půlpán a z levé strany jel sám na Maška, ten chytá.

23:02

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů).

22:58

Puk se dostal ke Kačírkovi, ten v úniku nedokázal proměnit.

21:27

Nadvakrát JAN KOTYZA překonával Mahdala. Při prvním pokusu trefil pouze boční síť, při tom druhém už se nemýlil.
Asistence: Tomáš Nezbeda a David Nezbeda.

21:07

Po učinkování v hostů před domácím brankářem se k puku dostal Foerster, puk vyvezl ale jeho pohlednou nahrávku pokazil ofsajd.

20:40

20:07

Hric se hned po buly dokázal protáhnout s pukem podél mantinelu, za bránou ale o puk přišel.

20:01

Je za námi 1. třetina. V ní jsme viděli dva góly, na každé straně jeden. Ve 12. minutě dokázal Jablonec dostat do vedení Kryštof Bouřil. V 15. minutě vyrovnával Tibor Hric.

20:00

19:59

Vteřinu před koncem se dostali hosté ještě k jedné střele, ta skončila na mantinelu.

19:33

Pavlů se dostal do střelecké pozice, Michal Mahdal si se střelou poradil.

16:54

Hric vyhrál buly, ale hosté se dokázali osvobodit.

15:37

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Ira Daniel – 2 min., podrážení).

15:06

Je vidět, že domácí mají touhu po dalším gólu.

14:36

Domácí vyrovnávají. TIBOR HRIC který se po zvednutí z ledu dostal do střelecké pozice dokázal dostat puk za brankovou čáru.
Asistence: Lukáš Abraham.

14:29

Mlčoch nešťastně trefil Tibora Hrice, ten se těžce sbíral z ledu.

14:14

Pohl nedokázal využít nahrávku Hrice.

13:08

Dvořák si vybruslil před Maška, ten vyráží a domácí hrají dál.

12:20

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Pilař Petr – 2 min., sekání).

12:09

Domácí nadvakrát nedokázali překonat Maška.

11:23

KRYŠTOF BOUŘIL dokázal využít nabídku od Maďara a posílá hosty do vedení.. Asistence: Patrik Maďar a Martin Jursa.

11:14

Hosté i mimo přesilovou hru tlačí na domácí.

09:19

Pilař se dostal ke dvěma střelám! První se nedostala k bráně, ta druhá už ano, ale Mahdal dokázal puk vyrazit a domácí ho poté posílají do bezpečí.

08:44

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Mahdal Michal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

08:01

Tomáš Půlpán vyhrál buly, puk se dostal k Müllerovi, jeho nahození skončilo o Maška v lapačce.

07:46

Vhazování před Maškem po akci Tibora Hrice.

06:39

Andrej Moravčík si nabruslil před bránu, z výborné pozice trefil Maška do hrudi.

05:48

Nebezpečnou střelu hostů dokázal vyrazit k mantinelu, tam se ho chopili zase hosté a vyslali ještě jednu střelu, při ní ale zařízení netrefili.

04:27

Půlpán vyvezl puk z obranného pásma, dokázal se dostat až před Maška a ještě stihl nahrát Hricovi, jeho střelu Mašek chytá.

03:54

Jejich kombinaci dobře přečetl Kotyza a dostal svůj tým do útoku.

03:22

Domácí vyhráli buly a kombinují v útočné třetině.

02:57

Hosté ujeli v oslabení 2na1, bránu se jim nepodařilo trefit.

01:59

Půlpán vystřelil golfem z mezikruží, Mašek opět vyráží.

01:08

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Pulec Ladislav – 2 min., podrážení).

00:13

Po vyhraném buly domácí zamířili do útočného pásma, střelu Aleše Půlpána Mašek vyrazil.

00:01

36. KOLO

BK Nová Paka se nachází v tabulce na 8. místě s 34 body. Minulé utkání proti Mostu nedokázala proměnit ve 3 body. Za stavu 1:1 novopačtí inkasovali ve 3. třetině další 2 góly a zápas tak skončil 3:1.

Mostečtí Lvi – BK Nová Paka 3:1 (1:0,0:1,2:0)

HC Vlci Jablonec nad Nisou své poslední utkání odehráli na domácím ledě se Dvorem Králové. Navrátilec Michal Nevyhoštěný nasbíral v zápase 4 body (1+3). Výhra ale putovala do Dvora Králové.

HC Vlci Jablonec n/N – Dvůr Králové n/L 4:5 (2:2,1:3,1:0)

VZÁJEMNÉ ZÁPASY:
Jablonec – Nová Paka 4:3
Nová Paka – Jablonec 6:3
Jablonec – Nová Paka 3:4pp
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:4

Branky a nahrávky: 15. Hric (Abraham), 34. Půlpán (Houška, Malík), 52. Hric (Půlpán), 58. Hidveghy (Abraham, Mlčoch), 62. Dvořák (Hric) – 12. Bouřil (Maďar, Jursa), 22. Kotyza (Nezbeda, Nezbeda), 40. Nezbeda (Maďar), 49. Král

BK Nová Paka: Mahdal (Vacek) – Müller, Holý, Mlčoch, Pohl, Abraham (C), Suvorov, Houška, Bezděk – Hric (A), Půlpán A. (A), Hidveghy, Dvořák, Vrba, Půlpán T., Foerster, Kloutvor, Moravčík, Malík, Kerekanič

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Mašek (Jelínek) – Čechura, Pilař, Tržický, Pavlů (C), Pulec, Ira, Krejsa – Maďar (A), Král, Nezbeda, Kačírek, Homolka (A), Kotyza, Jursa, Bouřil

Rozhodčí: Patrik Vokřál – Ondřej Žídek, František Štěpánek