Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – DVTK Jegesmedvék Miškovec

2:1

konec (0:1, 2:0, 0:0)

26.01.2020, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 44. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.28 5.7 7.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sme už gól nevideli a Slovan tak zvíťazil tesným výsledkom a do ligovej tabuľka si zapíše tri body. Hostia bojovali a snažili sa o zisk bodu, defenzíva domácich na čele s Brustom im to nedovolila. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 6:9, celkom 29:31, pekný večer z Bratislavy želá všetkým Vladimír Korduliak. (19:22:07)

59:52

Magosi pekne vystrelil spred bránkoviska, Brust puk chytil do lapačky, vypadol mu z nej, no defenzíva domácich ho na chvíľu upratala.

59:46

Adorján na striedačke, power-play hostí.

59:31

Meszárošov puk z ľavého kruhu Adorján kryje na svojej hrudi.

59:24

Abdul potiahol puk vpred a za podrazenie dostal dve minúty Vandane, presilovka pre Slovan.

58:41

Zakázané uvoľnenie domácich, Adorján na striedačke, DVTK hrá power-play bez brankára.

58:13

DVTK pokazil akciu a vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa sťahuje pred Adorjána.

57:55

Oddychový čas hostí, ktorí mobilizujú sily na záver tretej tretiny.

57:38

Spoza bránky Adorjána začína jedna z posledných akcií dnešného predstavenia.

56:43

Hostia v plnom počte, Matoušek v závere presilovky z medzikružia minul cieľ.

55:21

Domáci v plnom počte a začína presilovka s výhodou jedného muža v poli.

54:43

Trest pre hráčsku lavičku hostí, príliš veľa korčuliarov na ľade, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

54:31

Až teraz poslal Slovan puk von z pásma, Brust bol bez práce, hostia síce držali puk na hokejkách, bez strely na bránku domácich.

53:21

St. Pierre na buly nie a nie dať hokejku na ľad a tak to má celkom správne za dve minúty, zdržiavanie hry a presilovka pre hostí.

51:52

Galanisz vystrelil z ľavej strany od mantinelu od kruhu, Brust puk poľahky zneškodnil cez hokejku vo svojej rukavici.

50:48

Kytnár v akcii, po prechode modrou z medzikružia spoza obrancu vystrelil zápästím, Adorján v pokľaku puk kryje do náručia.

49:50

Beauvillier z pravej strany poslal puk do bránkoviska, Galanisz sa k zakončeniu nedostal, Brust puk umne schoval vo svojej lapačke.

49:21

Slovan chyboval na modrej ofsajdom, čiarový mu akciu musel zastaviť.

48:49

Ritó z medzikružia minul priestor domácej bránky, defenzíva belasých teraz na chvíľku zaspala.

47:26

Prečíslenie hostí a strelou pred bránkoviskom sa prezentoval Galanisz, Brust puk poslal späť do hry a Slovan vyrazil do akcie.

47:14

Hostia v plnom počte, Slovan gólovú poistku nepridal.

45:56

Puk v strednom pásme, puk po strele Meszároša príklepom Adorján zlikvidoval a puk skončil za jeho bránkou.

45:14

Za podrazenie na lavicu hanby odkorčuľoval Ritó, presilovka pre belasých.

44:27

Brust v akcii kryje puk pod svojimi rukavicami, vhadzujeme po ľavej ruke brankára domácich.

43:48

Vandane vystrelil od modrej od mantinelu z pravej strany, Brust puk poslal pred seba a pod kontrolou ho majú domáci hráči.

42:40

Prvé dve minúty aktívnejší domáci, potom chvíľu hrali s pukom na hokejkách hostia, brankári zatiaľ zasahovať nemuseli.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 18:46.
V druhej tretine sme videli dva góly a oba do siete hostí, keď k obratu proti svojmu bývalému zamestnávateľovi zavelil St. Pierre. Vzápätí sa krásnou strelou prezentoval Sloboda a len to tak zazvonilo za chrbtom Adorjána. Domáci potom dostali výhodu v podobe dvoch presiloviek, ktoré využiť nedokázali. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 14:11.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:32

Kytnár zakončil na pravej strane pri bránkovisku, Adorján puk poslal späť do hry a hostia von z pásma.

38:22

Láda vystrelil od modrej, Brust puk poslal na kruh a Slovan vyrazil do akcie.

37:56

Hostia v plnom počte, Slovan ani túto početnú výhodu potrestať nedokázal.

36:41

Sersenov príklep od modrej Adorján usmernil na ľavú stranu k mantinelu, Slovan s pukom v zóne súpera.

36:27

Basaraba švihom vystrelil z ľavého kruhu, Adorján puk schoval do náručia.

35:56

Zlé striedanie hostí a prečíslenie domácich s faulom, za držanie dostal dve minúty Szirányi, repete pre Slovan.

34:26

Hostia v plnom počte, Slovan početnú výhodu využiť nedokázal.

33:57

Nepresnou prihrávkou sa domáci sami pripravili o pásmo, oba tímy posielajú na ľad čerstvé sily.

33:00

Zigo bol v bránkovisku a tak Štajnochovu strelu z ľavého kruhu počítať nebudeme, hlavný hru vykázal do stredného pásma.

32:26

Szirányi inkasuje dvojku za podrazenie, presilovka pre domácich.

31:24

Harrison vystrelil z pravého kruhu, Brust puk poslal za svoju bránku a Slovan vyrazil do akcie.

31:10

Zigov puk z pravého kruhu mal skôr reklamný charakter, Adorján si priestor pri ľavej žrdi postrážil a puk zlikvidoval.

30:09

Kukumbergov puk z ľavého kruhu defenzíva hostí usmernila na ochrannú sieť, budeme vhadzovať po pravici Adorjána.

27:01

Slovan Bratislava dal gól!
Akcia domácich a prihrávka dozadu na ľavý kruh, odkiaľ príklepom krásne zavesil MAREK SLOBODA. Asistencie: Šimon Petráš a Jakub Urbánek.

25:14

Šedivý poslal puk na ľavý kruh, odtiaľ Bondra mieril na bránku a pred bránkou MARTIN ST. PIERRE do dráhy puku vložil hokejku a vsietil. Asistencie: Radovan Bondra a Eduard Šedivý.

24:04

Abdul vystrelil z vrcholu ľavého kruhu, Adorján puk poslal do rohu klziska.

23:18

Druhý ofsajd domácich v krátkom časovom slede.

21:41

Basaraba z vrcholov kruhov minul cieľ, na druhej strane dva puky cez svoju hokejku Brust rozhadzoval na tú ktorú stranu.

20:47

Opäť v akcii brankár domácich, ktorý puk kryje pod svojimi rukavicami.

20:40

Beauvillier nakorčuľoval s pukom na ľavý kruh a zápästím vystrelil, Brust puk cez svoju hruď zlikvidoval.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 17:54.
Skončila sa nám prvá tretina a videli sme jeden gól pri presilovke o dvoch mužov. Hostia hrali aj naďalej svoju hru, Slovan sa snažil o vyrovnanie, Kukumbergov krásny puk Adorján schoval v lapačke. DVTK má úspešnosť presiloviek pomerne lepšiu ako belasí, Abdulov faul potrestať však nedokázal. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 9:11.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:25

Beach medzi kruhmi a odtiaľ pálil na Brusta, ktorý cez hokejku poslal puk k mantinelu, nuž.

17:43

Domáci v plnom počte, Abdul už naskočil na ľadovú plochu pomôcť svojim spoluhráčom.

16:44

Beauvillier vystrelil od modrej z pravej strany, Brust cez hokejku poslal puk pred seba a domáci ho poslali von z pásma.

16:10

Brejk domácich, Kytnár z pravej strany nabil medzi kruhy Kukumbergovi, ktorý vystrelil príklepom z prvej, Adorján ukázal fantastický semafor a puk schoval vo svojej rukavici!

15:43

Abdul dve minúty za podrazenie. Predtým sme videli akciu Slobodu so zakončením, Adorján puk poslal do rohu klziska. Presilovka pre DVTK.

13:13

Kučný sa prezentoval strelou od modrej zápästím, Adorján v pokľaku puk schoval do náručia.

11:25

Zigo spoza bránky našiel pred bránkou Puliša, ktorý nemal dostatok priestoru na zakončenie a tak sa diváci v aréne radovať nemohli.

11:07

Láda priviezol puk z ľavej strany do bránkoviska belasých, Brust ho vychytal. Pretým sme videli strelu Meszároša od modrej z ľavej strany, Adorján puk poslal späť do hry.

08:51

Hostia v plnom počte, Slovan držal súpera v pásme, efektný palebný priestor si však vypracovať nedokázal, aj keď po jednej akcii Basaraba netrafil ideálne puk.

07:33

Hostia poslali puk von cez všetky čiary a od Brusta začína akcia domácich.

06:51

Bondra a Beach po dve minúty za hrubosť, za nedovolené bránenie dve minúty pre Dudása a Slovan bude hrať presilovku päť na štyri.

06:28

Meszároš vystrelil príklepom od modrej z ľavej strany, puk skončil po zásahu Adorjána na ochrannej sieti.

04:49

Domáci v plnom počte, presilovku päť na štyri Slovan už ubránil.

04:46

Žitný potiahol puk vpred a vystrelil po ľade, Adorján puk poslal pred seba a v dorážke neuspel Urbánek.

03:28

Miškovec dal gól!
Z ľavého kruhu zápästím vystrelil JESSE RAY DUDÁS a puk skončil v Brustovej bránke. Asistencia: Nikandrosz Galanisz a Nicholas Rory Ross.

03:02

Z medzikružia efektne vystrelil Magosi, Brust puk poslal pred seba a defenzíva domácich von cez všetky čiary.

02:49

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dvojka pre Bondru, Slovan ide do troch.

02:21

Hostia držali domácich v pásme, Slovan im palebný priestor neposkytol a napokon puk skončil mimo pásma domácich.

01:47

Nedovolené bránenie a dve minúty pre Matouška, presilovku si zahrajú ako prví v zápase hostia.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Príjemný podvečer z Bratislavy vám želám. Na ľadovej ploche prebieha rozkorčuľovanie oboch tímov, Slovan v belasom šate, hostia v bielo-červenej kombinácii farieb. V decembri tú hostia zvíťazili 3:2, s číslom 93 nastúpil proti belasým Martin St. Pierre, ktorý ale vymenil nielen zamestnávateľa, no i číslo na svojom drese. Za belasých nastupuje s číslom 39. V bránke domácich Kanaďan Barry Brust, v bránke hostí Rumun Attila Adorján.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

DVTK Miškovec:

Rozhodca:

Müllner, T. Orolín – J. Konc ml., Durmis.
Základná časť hokejovej Tipsport ligy sa blíži k svojmu finišu. HC Slovan sa v nedeľu podvečer predstaví na domácom ľade a súperom mu bude DVTK Jegesmedvék Miškolc. V aktuálnej sezóne sa súperi stretli už trikrát. Prvé dva zápasy sa odohrali na ihrisku súpera. Slovan v tom prvom zvíťazil po výsledku 4:2, v druhom zápase však nestačil na domácich a z ľadu odišiel po výsledku 3:6, pričom po dvoch tretinách bol ešte stav nerozhodný. V treťom meraní síl v Bratislave zvíťazil DVTK po výsledku 3:2 a nadišiel čas vrátiť súperovi požičané. Belasí vedú hokejový pelotón a porovnaním v tabuľke formy je jasné, kto je favoritom zápasu. Divákom v Bratislave sa historicky po druhýkrát predstaví jeden zo zahraničných účastníkov najvyššej klubovej scény slovenského hokeja.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho domáceho zápasu Tipsport ligy, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub DVTK Jegesmedvék Miškolc a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

2:1

Branky a nahrávky: 26. St. Pierre (Bondra, Šedivý), 28. Sloboda (Petráš, Urbánek) – 4. Dudás (Galanisz, Ross)

HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Kučný – Puliš, Zigo, Abdul – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Kukumberg (A), Kytnár, Sloboda – Petráš, Urbánek, Žitný – Matoušek

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (Rajna) – Dudás, Ross (A), Vandane, Láda, Göz, Szirányi, D. Kiss – Magosi (C), Galanisz (A), Beauvillier – Beach, Tousignant, P. Kiss – Ritó, Harrison, Farkas

Rozhodčí: Müllner, T. Orolín – J. Konc ml., Durmis

Diváci: 4.509

01:47 SBA 2 Matoušek
02:49 SBA 2 Bondra