bet-at-home ICE Hockey League

HC Bolzano – HC LERAM Orli Znojmo

5:0

konec (4:0, 0:0, 1:0)

26.01.2020, 17:30 • Palaonda Eiswelle • 44. kolo • Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka)

Tipsport: 1.81 4.83 3.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Orli tak v konečné tabulce po základní části obsadí 8. příčku, do nadstavby si přinesou čtyři bonusové body. V prvním kole se utkají v pátek na domácím ledě proti Fehérváru. Kompletní rozpis a další informace najdete již brzy na hcorli.cz. (19:48:40)
Je konec, domácí slaví, zajišťují si postup do nejlepší pětky EBEL a tím i do play-off. Orli budou muset o zbylá místa bojovat v kvalifikační nadstavbové skupině. Dnes by jim vzhledem k ostatním výsledkům tři body bývaly stačily, jenže od první minuty nebylo pochyb, kdo je na ledě lepším a aktivnějším celkem. Bolzano rozhodlo o výsledku čtyřmi brankami v první třetině a ve zbytku zápasu průběh hry kontrolovalo.

59:29

58:54

Flick se na brankové čáře rychle obtočil s pukem a málem překvapil Irvinga, ten se štěstím vyráží.

57:42

Stehlíkova střela od modré k brance neprošla.

57:29

Vyloučení v týmu HC Bolzano (Marchetti – 2 min., podrážení).

56:55

Luciani se dostal k volnému puku v útočném pásmu, trochu z frustrace napřáhl a tvrdý příklep nasměroval do vnější konstrukce branky.

55:34

Bolzano právě vstřelilo branku!
Domácí doslova rozebrali obranu Orlů. Sylvestre se kličkou uvolnil, dostal se před Lassilu, ten jeho střelu vychytal, do dorážky Bardara padl jeden z obránců, ale akce pokračovala a po přihrávce od pravé tyče zůstal sám s pukem na holi před prázdnou brankou ANTHONY BARDARO. Asistence: Angelo Miceli, Sebastian Sylvestre.

54:22

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Luciani – 2 min., podrážení).

53:22

Znojmo se snaží alespoň o čestný úspěch, ale domácí hru víceméně kontrolují. Dobře ví, že od zajištění účasti v play-off je dělí zhruba šest minut.

52:33

Lassila si poradil se střelou z ostrého úhlu i následnou dorážkou.

51:49

Matuš s Berishou se řítili do rychlého brejku, ale přihrávka druhého jmenovaného nenašla adresáta.

50:05

Útočnou akci Znojma zastavuje ofsajd.

49:13

Hannoun je zpátky na ledě, domácí kompletní.

49:01

Bolzano se dostalo ke kotouči a vyhazuje.

48:26

Znojmo kombinuje v útočném pásmu, ale přesilovce chybí střelba.

47:45

Po krátkém náporu Orlů domácí vyhazují.

47:13

Vyloučení v týmu HC Bolzano (Hannoun – 2 min., sekání).

5:0

Branky a nahrávky: 1. Insam (Catenacci, Arniel), 4. Sylvestre (Daly, Bardaro), 11. Bardaro (Hargrove, Insam), 13. Frank, 56. Bardaro (Miceli, Sylvestre)

HC Bolzano: Irving (Fazio) – Wiercioch, Tauferer, Robertson, Daly, Marchetti, Flemming, Glira – Giliati, Sylvestre, Bardaro – Catenacci, Arniel, Insam – Miceli, Alberga, Frank – Frigo, Hargrove, Hannoun – DeLuca.

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Lassila) – Novák, Stehlík, Sova, Čermák, Kruckovyč, Mikliš, Jonáš – Svoboda, Flick, Luciani – Matuš, McRae, Berisha – Vopelka, Bartoš, Bowles – Gago, Kosnar, Oščádal.

Rozhodčí: K. Nikolić, Štolc – Pardatscher, Schauer

00:17 BLZ 1:0 Insam (Catenacci, Arniel)
03:27 BLZ 2:0 Sylvestre (Daly, Bardaro)
09:29 ZNO 2 Svoboda, držení
10:35 BLZ 3:0 Bardaro (Hargrove, Insam)
10:35 ZNO -Lassila +Groh (Střídání)