Tipsport extraliga

Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary

5:6

po prodl. (1:3, 2:2, 2:0 - 0:1)

26.01.2020, 17:20 • Zimní stadion Luďka Čajky • 40. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.85 4.4 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a příjemný nedělní večer. (20:05:03)
Zlín sice dvakrát dokázal stáhnou dvoubrankové manko, i v prodloužení byl celkově lepší, ale nakonec vítězí Karlovy Vary, které rozhodly v ponechané výhodě. Berani by však vzhledem k průběhu zápasu měli být rádi i za ten jeden bod.

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Karlovy Vary využívají ponechanou výhodu a nakonec berou dva body! Hosté soupeře pořádně zatlačili, domácí trojice navíc dlouho nevystřídala, takže tvrdá rána DOMINIKA GRAŇÁKA z mezikruží skončila za zády Daniela Hufa. Asistence: Petr Koblasa.

62:16

Filip Novotný posunul svou bránou. Možná to bylo omylem, a možná také ne, ale rozhodčí každopádně nevylučují.

61:55

Tomáš Žižka vyváží puk až k soupeřící kleci, tam ho jen tak tak dokázal udržet.

61:18

Jan Dufek se individuálně uvolnil a zase mířil na lapačku karlovarského brankáře, ale tentokrát neuspěl.

61:00

Také Daniel Huf už musel zasahovat, soupeřící přečíslení zastavil dvěma dobrými zásahy.

60:19

Zlín to hned v úvodu prodloužení skvěle vykombinoval, ale Jakub Herman se trefil jen do ramena Filip Novotného!

60:01

Šedesát minut hracího času o vítězi nerozhodlo. K výhře měly rozhodně blíže Karlovy Vary, které jednou vedly 3:1, a podruhé 5:3. Ani jednou však náskok nedokázaly udržet. Berani vždy vyrovnali hlavně díky povedeným vstupům do třetiny, tak uvidíme, jestli dobře vstoupí i do prodloužení a získávají bonusový bod.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:18

Energetici ještě něco zkouší vymýšlet z protiútoku, ale Berani jim nedávají ani centimetr ledu, takže se nemohou dostat ke střele.

58:46

Domácí raději vyhazují ze svého pásma, nechtějí ztratit hodně těžce vydřenou remízu.

58:04

Oběma celkům se nepovedl přechod přes střední pásmo. Kotouč nakonec zůstal u hostů, kteří se klidně vrátí ke svému gólmanovi.

Dnešní utkání sleduje 4056 diváků.

5:6

Branky a nahrávky: 1. Okál (Honejsek, Freibergs), 22. Dufek (Fryšara), 25. P. Sedláček (J. Ondráček), 44. Řezníček (Šlahař, Honejsek), 44. M. Novotný (Claireaux, Dufek) – 2. Graňák (Skuhravý), 6. Plutnar (Koblasa, Černoch), 12. O. Beránek (Vildumetz, M. Rohan), 37. Černoch (Kohout), 39. O. Beránek (M. Rohan, T. Mikúš), 64. Graňák (Koblasa)

Berani Zlín: Kašík (12. Huf) – Žižka (C), Nosek (A), Freibergs, Ferenc, M. Novotný, Řezníček, Hamrlík – Herman, Fořt, Claireaux – Okál, Honejsek, Šlahař – Köhler, Fryšara, Dufek – Kubiš (A), P. Sedláček, J. Ondráček.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Horák) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Šafář – T. Rachůnek (A), V. Polák, Flek – T. Mikúš, Vildumetz, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Šik, Skuhravý (C), Vondráček.

Rozhodčí: Lacina, Mrkva – Gebauer, Lederer