konec (0:0)

25.01.2020, 11:00 • Turnov • Tomáš Honzejk, Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.43 4.81 5.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (12:44:51)
Je tu konec! Na to, jak druhý poločas byl nezáživný, tak posledních deset minut bylo infarktových. V 83. minutě skórovali domácí, načež v posledních vteřinách zápasů srovnali hosté. Nutno říct, že remíza tomuto zápasu naprosto sluší.

90+1

90

90. Šplíchal - 1:1

90

Pardubice právě vstřelily branku!
No a z ničeho nic je srovnáno! Po centru z levé strany se prosazuje střelou z první MARTIN ŠPLÍCHAL.

89

Autové vhazování pro Pardubice. Ty mají něco málo přes minutu na to, aby srovnaly.

87

Liberec drží míč na svých kopačkách a čeká na závěrečný hvizd rozhodčího.

83

83. RONDIČ - 1:0

83

Liberec právě vstřelil branku!
Troufám si říct, že je rozhodnuto! IMAN RONDIČ si našel na malém vápně přihrávku od svého spoluhráče a poslal míč do prázdné brány.

80

Po chybě v obraně Pardubic zakončoval z dobré pozice Beran, jenomže přestřelil.

78

Boháč kryje slabší střelu, která mířila do středu jeho svatyně.

77

Rohový kop si vyzkouší i na druhé straně hráč libereckého týmu.

75

S tím si domácí obrana poradila bez větších problémů, pokračovat se bude od Knoblocha.

74

Pardubice mají k dispozice rohový kop z pravé strany hrací plochy.

72

Obránce v bílém dresu raději odklidil ve skluzu míč do zámezí.

70

Liberecký fotbalista vyzkoušel své štěstí střelou zpoza vápna, která asi o půl metru minula levou tyč.

67

Přihrávka libereckého hráče byla zastavena vracejícím se obráncem Pardubic.

64

Tohle vypadalo o poznání slibněji. Liberečtí vystihli špatnou přihrávku soupeře a jeden z útočníků byl ve skvělé střelecké pozici, jenže trefil pouze brankáře soupeře.

63

Střela z pravé strany vápna Boháčovi nenadělala žádné problémy.

61

Liberec má v druhém poločase více ze hry. Nutno říct, že své převahy zatím nevyužil.

59

Liberec měl k dispozici přímý volný kop. Jednoduchý zákrok pro Boháče.

57

Surzyn hledal nabíhajícího spoluhráče, jenže zkazil přihrávku a míč daroval soupeři.

55

Lee si naběhl na zadní tyč a hlavičkoval, bránu však minul.

54

Liberec bude zahrávat přímý volný kop. Na střelu to není, spíše na centr.

52

Střela hráče v modrém dresu z hranice vápna nebyla přesná, Boháč bude odkopávat.

50

S míčem si zahrál i Knobloch, jehož následný nákop na středový kruh našel adresáta.

48

Dlouhý liberecký aut směřoval do pardubické šestnáctky, kde míč odvrátil jeden z obránců.

47

Pardubice se na začátku druhého poločasu neúspěšně snaží přejít do útočné fáze.

46

První půle nám branku nenabídla. Hrálo se vyrovnaně bez větších šancí na obou stranách. Uvidíme, zda se na obrazu hry něco změní v příští pětačtyřicetiminutovce.

45+1

44

Vypadá to, že v prvním poločase se branky nedočkáme. Hraje se na středu hřiště, bez větších šancí.

41

Pro centr Malinského z levé strany si doskočil Boháč.

40

Jedovatá rána ze šestnáctky končí v rukavicích Boháče.

39

Přihrávka na Ewertona byla příliš dlouhá, k míči se dostal Knobloch a hru uklidnil.

37

Pardubický hráč pálil z voleje na hranici malého vápna, ve velké šanci ale přestřelil.

34

Karafiát pálil z úctyhodné vzdálenosti, nicméně jednalo se o slabší pokus, který Boháč lapil.

34

Hybš vyslal do vápna přízemní centr, jeden ze stoperů míč odkopl do bezpečí.

30

Knobloch málem byl překonán, ale nakonec se píská ofsajd.

29

Hraje se na polovině hřiště, kde hráči postupují souboje u postranní lajny.

27

Nahrávka za pardubickou obranu nebyla přesná, Musa ale dokázal z této situace vytěžit alespoň roh.

26

Po centru ze standardní situace hlavičkoval Koscelník na vzdálenější tyči těsně nad.

21

Z něho nic zajímavějšího nevzniklo, přesto to jsou liberečtí fotbalisté, kteří hrají s míčem.

20

Centr z levé strany odhlavičkoval pardubický obránce na rohový kop.

19

S dlouhým nákopem na hranici vápna si pardubická obrana poradila.

17

Míč putuje až ke Knoblochovi, od kterého začne další akce Liberce.

14

Hlavatý pálil na bližší tyč, kterou o pár decimetrů minul.

13

Koscelník fauluje na rohu vápna, zajímavá situace pro Pardubice.

12

Pardubice si v krátké době vytvořily dvě sražené střely, následuje rohový kop.

11

Po rohu Pardubic vznikl před libereckou bránou menší závar. Liberec si chybou Kačaraba zadělal na velké problémy, díky Knoblochovi ale zůstává skóre nerozhodné.

10

Musa se nachází v ofsajdu, což neuniklo zraku asistenta rozhodčího.

9

Slovan Liberec drží míč na kopačkách, kombinuje však spíše na polovině hřiště a k ničemu zajímavějšímu se nedostává.

6

Dlouhý pardubický nákop za obranu skončil v ofsajdu. Škoda, jinak by šel útočník sám na brankáře.

5

Na druhé straně se Pardubice dostaly do vápna, kvůli špatné přihrávce ale o míč přišly.

4

Malinský utekl po pravé straně, na hranici vápna odcentroval. Centr mu nevyšel, přesto pořádně ohrozil svatyni soupeře.

3

Pardubice budou zahrávat rohový kop z pravé strany.

1

Přeji příjemné sobotní dopoledne všem fotbalovým fanouškům! V dnešním přípravném utkání proti sobě nastoupí Liberec a Pardubice. Oba celky mají již za sebou dva přípravné zápasy, ve kterých nezaváhaly. Zajímavostí je, že Pardubice se střetly s „béčkem" Slovanu, nad kterým zvítězily 1:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.