Přípravný zápas

FK Viktoria Žižkov – FK Dukla Praha

1:2

konec (1:2)

25.01.2020, 10:00 • Umělé hřiště v areálu stadionu na Julisce, Praha • Patrik Czepiec

Tipsport: 2.76 3.85 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (11:41:13)
Vše podstatné se v dnešním přípravném utkání odehrálo v prvním poločase. Na gól Tadeáše Zemana dokázala Dukla reagovat trefami zahraničních hráčů Ayonga a Palaciose. Do druhé půle Viktoria vyrukovala s kompletně obměněnou sestavou, na hřiště vyběhli všichni náhradníci a pouze v brance zůstal Hrubeš. Herní projev Žižkova se tím rozhodně zlepšil, avšak Dukla přesto dokázala odbránit zbytek zápasu a vítězí na umělé trávě na Julisce 1:2. Žižkov padl poprvé ve své zimní přípravě, Dukla získala druhý skalp ve třech dnech.

90+1

90+1

Petrlák neuspěl po autovém vhazování a Dukla vítězí.

90+1

Pavlíka znovu ve skluzu, tentokrát ve vápně, zastavil Kovernikov.

90+1

Hraje se už nastavení. Ještě šance Žižkova.

89

Ještě Sukeník zkusil zvrátit negativní průběh zápasu z pohledu Žižkova. Šťovíček jeho propagační střelu nadvakrát zachytil.

88

Kovernikov se i přes hrozbu červené karty odhodlal ke skluzu, ten mu ale vyšel na výbornou.

87

Odražený centr trefil Sukeník, ale jeho pokus znovu zamířil vysoko nad bránu.

87

K němu se míč nakonec nedostal, ale roh se opakuje po zablokované hlavě Žežulky.

86

Jakoby mě Petrlák teď vyslyšel. Jeho rána našla rukavice Šťovíčka a do vápna míří na roh gólman Hrubeš.

85

Zápas se dohrává poměrně v klidu. Možná deset minut jsme neviděli ani náznak kloudného útoku.

83

Další akce Dukly končí znovu na středu hřiště. Houhův centr nikoho nenašel, o odražený míč nakonec přišel i Jeřábek.

82

Antl ve druhém poločase ukazuje skvělý cit pro defenzivu. V tuto chvíli na něj vyrukoval Kwangsoo, ale ani svými technickými hrátkami nedokázal uspět.

80

Halgoš u postranní čáry předvedl dvě otočky, jako kdyby trénoval i krasobruslení. Zřejmě se zamotanou hlavou ale vyslal hodně podprůměrný centr.

79

Jeřábek nezvládl souboj u postranní čáry a aut patří opět Žižkovu.

78

Pavlík nenašel šajtlí Petrláka ani Szotkowskiho a po delší době se na polovinu soupeře tlačí Dukla.

77

77. Dudl ve velké šanci přestřelil bránu Dukly.

77

Obrovská šance Žižkova na srovnání. Byl to Dudl, ke kterému se v pokutovém území dokutálel míč. Následovala střela možná z osmi metrů, bohužel pro Viktorku těsně nad.