0:6

konec (0:4)

25.01.2020, 14:00 • Hradec Králové • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)

Tipsport: 2.91 3.74 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhá půle pokračovala v zajetých kolejích. Účastník ČFL ze Živanic se nedokázal vypořádat s kvalitou Vlašimi, od druholigového soupeře dostal další dvě rány a ze hřiště odešel s nelítostným šestigólovým výpraskem. (15:45:55)

46

Souboj třetiligového celku s druholigovým měl v prvním poločase jednoduchý scénář. Živanice zaspaly začátek a už po necelých deseti minutách prohrávaly o dvě branky. Stejný gólový příděl obdržel účastník ČFL i v následujícím průběhu, takže se o přestávce zahanbeně dívá na nemilosrdné skóre 0:4.

1

Druholigová Vlašim je naopak ohrožena sestupem, protože přezimovala až na čtrnácté příčce. Vzhledem k tomu, že nastupuje ve vyšší soutěži, je však za favorita považována právě ona.
Účastník ČFL ze Živanic je v letošní sezoně zvyklý vyhrávat. Sokol se totiž drží v popředí své skupiny, konkrétně na třetím místě.
Vážení sportovní přátelé, vítejte u sledování textového on-line přenosu z fotbalového přípravného utkání TJ Sokol Živanice – FC Sellier & Bellot Vlašim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.