Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Nîmes Olympique

2:1

konec (2:1)

25.01.2020, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 21. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.78 3.73 5.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

45

45. Zinedine FERHAT - 2:1

45

Nîmes právě vstřelil branku!
Tak to je nesmírně důležité snížení, které může dát zápasu zcela novou zápletku! ZINEDINE FERHAT se v pokutovém území přihlásil Denkeymu o centr z levého křídla, v souboji jasně předčil Trauca a razantní hlavičkou nedal Ruffierovi sebemenší šanci zasáhnout.

34

34. Vahbí CHAZRÍ - 2:0

34

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Situace Nimes začíná být krajně nemilá! Míč si na penaltový bod postavil VAHBÍ CHAZRÍ, který neriskoval střelu k tyči, ale i tak jednoduše skóroval, neboť Bernardoni si chybně vybral skok do pravé strany.

4

4. Vahbí CHAZRÍ - 1:0

4

Všechno je nakonec úplně jinak! Do celé situace se vložili rozhodčí u videa a prvotně signalizovaný ofsajd VAHBÍHO CHAZRÍHO odvolali. Střela placírkou na zadní tyč tak skutečně posílá St. Étienne do brzkého vedení. Velkou zásluhu na gólu má také Trauco, který se postaral o onen nákop z půlky hřiště.

2:1

konec (2:1)

Branky: 4. Chazrí (Trauco), 34. Chazrí (pen.) – 45. Ferhat (Denkey)

Karty:   26. Cabaye (SET), 62. Dioussé (SET), 90+7. Trauco (SET) – 69. Miguel (NOQ), 90+3. Sarr (NOQ)

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:16.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Fofana, Perrin (C), Trauco – Cabaye (59. Bouanga), Dioussé – Honorat (59. M'Vila), Chazrí (84. M. Camara), Nordin – Abi.
Náhradníci: Moulin – Bouanga, M. Camara, Gabriel Silva, Hamouma, M'Vila, Saliba.

Nîmes Olympique: Bernardoni – Alakouch, Landre, P. Martinez (C), Miguel – Benrahou, Deaux, Valls (89. Sarr) – Ferhat, Philippoteaux (82. Buadés), Denkey (79. Stojanovski).
Náhradníci: Dias – Ben Amar, Buadés, Fomba, Paquiez, Sarr, Stojanovski.

Rozhodčí: Stinat – Aube, Courbet