konec (1:0, 4:0, 0:0)

19.01.2020, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.84 4.24 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:25

Nathan Gerbe se pustil do šarvátky s Damonem Seversonem a oba dostali dvě minuty za hrubost a deseti minutový osobní trest za nesportovní chování. Menší tresty odpykají Jakob Lilja a John Hayden.

55:40

P.K. Subban mohl skórovat po prudké střele z bodu levého kruhu pro vhazování, jenže Elvis Merzlikins má i pověstné štěstí, když ho nyní zachránila tyč! Domácí brankář stále drží nulu.

44:13

44:13 Střídající Mackenzie Blackwood a jeho senzační krádež!

44:13

Boone Jenner teď sice vystřelil z pravého kruhu nepřesně, po přihrávce zpoza brány ale mohl z mezikruží skórovat do prázdné brány Markus Nutivaara, jenže Mackenzie Blackwood předvedl těsně nad ledem senzační zákrok lapačkou! Páni!

38:54

38:54 Alexander WENNBERG - 5:0

38:54

Columbus právě vstřelil branku!
ALEXANDER WENNBERG teď vystřelil na vrcholu levého kruhu a nádhernou střelou zápěstím pod lapačkou Mackenzieho Blackwooda zamířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Blue Jackets vedou v závěru druhé části utkání už 5:0! Asistence: Cam Atkinson a Zach Werenski.

32:14

Střídání v týmu New Jersey Devils: ze hřiště odchází Cory Schneider, přichází Mackenzie Blackwood.

32:14

32:14 Nick FOLIGNO - 4:0

32:14

NICK FOLIGNO si nyní najel na krásnou přihrávku zpoza brány a z blízkosti Coryho Schneidera na první pokus mezi betony nepřekonal, napodruhé bekhendem už ale ano! Blue Jackets vstřelili dva góly v rozpětí pouhých 16 sekund a vedou nad New Jersey už 4:0! Asistence: Vladislav Gavrikov.

31:58

31:58 Jakob LILJA - 3:0

31:58

Domácí útočník JAKOB LILJA sice z blízkosti trefil hruď Coryho Schneidera, kotouč se k němu ale vzápětí šťastně odrazil a po ledě ho poslal vedle ležícího brankáře Devils ke vzdálenější levé tyči! Columbus nyní vede o tři branky. Bez asistence.

28:40

28:40 Cam ATKINSON - 2:0

28:40

Domácí Elvis Merzlikins předvedl během oslabení tři senzační zákroky a po návratu vyloučeného Emila Bemströma podruhé v střetnutí skóroval CAM ATKINSON, když si v levém kruhu bleskově hodil kotouč na forhend a fantastickou střelou zápěstím nad lapačkou Coryho Schneidera opět zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Asistence: Emil Bemström a Alexander Wennberg. (skóre je 2:0)

28:19

28:19 Elvis Merzlikins a jeho dvojice fantastických zákroků!

28:19

Elvis Merzlikins si teď připsal v rychlém sledu dva skvělé zákroky pravým betonem a vyloučený Emil Bemström se vrátil z trestné lavice zpět na led!

26:19

Connor Carrick dostal dvě minuty za držení a Columbus si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru. Tak nakonec ne. Přesilovou hru si zahrají Devils, protože Emil Bemström byl vyloučen za sevření puku v rukavici.

23:07

Nick Foligno byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a hráči Devils si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

20:43

Nikita Gusev si najel na vzdálenější levé tyči na přihrávku z pravého křídla a z blízkosti pak mohl vyrovnat na 1:1, jenže domácí brankář se rychle přesunul a vyrážečkou kotouč senzačně vyrazil!

18:59

18:59 Elvis Merzlikins fantasticky vychytal Jacka Hughese!

18:59

Obrovská šance Devils neskončila gólem! Jack Hughes na pravém křídle vybojoval puk a rychle si sjel před bránu, kde se na vzdálenější levé tyči snažil puk zasunout do sítě, jenže Elvis Merzlikins ho vleže fantasticky vychytal pravým betonem!

15:11

Alexander Wennberg fauloval v útočném pásmu a byl vyloučen za hrubost. První přesilová hra pro Devils.

14:49

14:49 Cam ATKINSON - 1:0

14:49

CAM ATKINSON na ose ledové plochy pronikl do útočného pásma a na vrcholu mezikruží napřáhl k nádherné střele zápěstím, která nad lapačkou Coryho Schneidera vymetla pravý horní roh sítě! Blue Jackets vedou a skóre dnešního utkání teď je 1:0! Asistence: Nathan Gerbe a David Savard.

12:19

12:19 Spektakulární semafor v podání Coryho Schneidera!

12:19

Gustav Nyquist zamíchal s kotoučem v pravém kruhu a rychlou střelou zápěstím z blízkosti mířil do předního horního rohu brány, Cory Schneider ale vytáhl spektakulární semafor! Skóre je 0:0.

10:29

Blake Coleman fauloval v pravém rohu útočného pásma NJ Devils a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

09:25

09:25 Elvis Merzlikins se zatočil rychle jako káča a přerušil hru!

09:25

Nico Hischier se dostal do zakončení v blízkosti levé tyče a z úhlu mířil ke vzdálenější pravé tyči, Elvis Merzlikins ovšem dokázal puk vyrazit a poté předvedl senzační zákrok proti nahození Devils z levého kruhu, které se od brusle Davida Savarda odráželo směrem do odkryté sítě domácí brány!

02:12

Connor Carrick byl vyloučen za hákování a Blue Jackets si zahrají hned v úvodu zápasu první přesilovou hru.

00:32

00:32 Seth Jones orazítkoval po 32 sekundách levou tyč!

00:32

Seth Jones vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho nádherná střela zápěstím těsně nad ledem orazítkovala vzdálenější levou tyč! Domácí Blue Jackets málem rychle udeřili.

5:0

Branky a nahrávky: 15. Atkinson (Gerbe, D. Savard), 29. Atkinson (Bemström, Wennberg), 32. Lilja, 33. N. Foligno (Gavrikov), 39. Wennberg (Atkinson, Werenski)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Nutivaara, Harrington – Bemström, Dubois, Nyquist – Atkinson (A), Wennberg, Gerbe – Stenlund, Jenner (A), Lilja – N. Foligno (C), Riley Nash, Robinson. Hlavní trenér. John Tortorella.

New Jersey Devils: Schneider (33. Blackwood) – P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Severson, C. Carrick, Butcher – Simmonds, Hischier (A), Bratt – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Wood, J. Hughes, Zacha – Hayden, Rooney, J. Boqvist. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Jon McIsaac. Čároví: Julien Fournier, Pierre Racicot

Diváci: 18680

02:12 NJD 2 C. Carrick, hákování
10:29 NJD 2 Coleman, podrážení
14:49 CBJ 1:0 Atkinson (Gerbe, D. Savard)
15:11 CBJ 2 Wennberg, hrubost