4:3

konec (1:3, 1:0, 2:0)

19.01.2020, 18:40 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.21 4.19 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za sledování onlajn přenosu z tohoto špičkového utkání a přeji příjemný zbytek večera. (21:19:46)

Dnešní utkání sledovalo 18 655 diváků.
Boston měl do dnešního zápasu skvělý vstup, protože po šestnácti minutách vedl 3:0. Pittsburgh to však nevzdal, v 53. minutě dokonal obrat a slaví dva body. K tomu pomohl i výborným výkonem Matt Murray, který sice zpočátku vypadal hodně nervózně, ale ve druhé a třetí třetině ani jednou neinkasoval, což nakonec hlavně důvod vítězství.

59:54

David Pastrňák ještě stihl vypálit, ale mířil jen vysoko nad bránu.

59:18

Penguins vyhrávají buly v útočném pásmu, poté se snaží co nejdéle držet kotouč na svých hokejkách.

59:04

Oddechový čas pro hosty.

59:04

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Matt Grzelcyk – 2 min., podrážení).

58:43

Boston už hraje bez gólmana, ale domácím to vůbec nevadí, protože se stále skvěle brání.

57:36

Jaroslav Halák dobře pomáhá svým spoluhráčům s rozehrávkou, ti se pak dostali dopředu, ale střela Karsona Kuhlmana je sražena do ochranné sítě.

57:13

Matt Murray po delší době zasahovat, jistě zlikvidoval střelu Anderse Bjorka.

56:57

Boston nenašel cestu do útočné třetiny, následnou obranu však zvládl velmi dobře.

56:20

Domácí se nakonec ještě usazují v útoku, kde zkusili i vystřelit, ale střela od modré čáry skončila jen na zadním mantinelu.

55:53

Pittsburgh už logicky hraje na čas, v útočném pásmu už moc nemyslí na zakončení, spíše tam získává co nejvíce času.

55:05

Bruins vyhrávají buly v útočném pásmu, kde to zase zkoušel Charlie McAvoy, ale ten tentokrát nemířil přesně.

54:43

Zbytek zápasu se bude nejspíš odehrávat před brankář Penguins, tomu však skvěle pomáhají obránci, kteří tentokrát nedovolili zakončení.

53:54

Boston se okamžitě pokouší o vyrovnání, nebezpečně vystřelil Matt Grzelcyk, ale Matt Murray opět skvěle zasáhl.

4:3

Branky a nahrávky: 17. Simon (Crosby, Hörnqvist), 21. Blueger (Crosby, Letang), 42. J. Johnson (B. Tanev), 53. Rust (Malkin) – 1. Bergeron (Marchand, Pastrňák), 3. Bjork (Coyle, DeBrusk), 16. Pastrňák

Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – J. Johnson, Letang (A), M. Pettersson, Marino, Riikola, Ruhwedel – McCann, Crosby (C), Simon – Kahun, Malkin (A), Rust – Galchenyuk, Agozzino, Hörnqvist – Aston-Reese, Blueger, B. Tanev.

Boston Bruins: Halák (A) (Vladař (A)) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, J. Moore, Grzelcyk – Marchand (A), Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Coyle, Bjork – Heinen, P. Lindholm, Kuhlman – Nordström, Kuraly, Wagner.

Rozhodčí: Sutherland, StLaurent – Nansen, Barton

Diváci: 18 655

00:11 BOS 0:1 Bergeron (Marchand, Pastrňák)
02:02 BOS 0:2 Bjork (Coyle, DeBrusk)
15:07 BOS 0:3 Pastrňák
16:34 PIT 1:3 Simon (Crosby, Hörnqvist)