Extraliga dorostu - play-down

HK Mladí Draci Šumperk – HC RT TORAX Poruba

3:6

konec (0:1, 1:3, 2:2)

18.01.2020, 12:00 • Škoda aréna Šumperk • 11. kolo • Info o změnách stavu (Gabriela Juříková)

Konec zápasu. (14:18:11)

56:06

Poruba právě vstřelila branku!
Štírek a rychlý bruslař JAKUB ŚLUSARCZYK dostává tým do opětovného tříbrankového vedení.

54:20

Mladí Draci právě vstřelili branku! Využitou přesilovkou snižují Draci gólové manko na rozdíl dvou gólů. Autorem branky je JIŘÍ FIBIGR. Asistence: Jan Kučera a Tomáš Minařík.

53:03

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kac. Macias – 2 min., napadení).
Sotva se vrátil na led, už opět bude v zadních řadách chybět. Porubané si zbytečně komplikují závěr třetí třetiny.

50:34

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kac. Macias – 2 min., krosček).

48:27

Střídání v týmu HK Mladí Draci Šumperk: ze hřiště odchází Ryšavý, přichází Šedivý.

48:00

Střídání v týmu HK Mladí Draci Šumperk: ze hřiště odchází Šedivý, přichází Ryšavý.

48:00

Přesilovku hosté nevyužili, ale v tlaku pokračovali a krátce po plném počtu hráčů se do správného místa trefil PAVEL CHOVANEC. Asistence: Jakub Koudelný a Ondřej Gelnar.

45:46

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Blaško – 2 min., nedovolené bránění).

43:25

Mladí Draci právě vstřelili branku! Autorem branky je PATRIK JANECH. Asistence: Jan Kučera.

40:01

40:00

39:58

Tak tomu se říká gól do šatny! Dvě vteřiny před koncem druhé třetiny překonává Šedivého MATĚJ HALATA. Asistence: Krzysztof Macias.

33:56

Hosté prvotní tlak v oslabení ustáli a minutu před návratem Gelnara na led navyšují své vedení brankou MATĚJE HALATY. Asistence: Krzysztof Macias.

32:56

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Gelnar – 2 min., pozdní dohrání).

25:06

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kac. Macias – 2 min., podrážení).

23:29

Rychlá odpověď! ILJA KOVALČÍK dostává RT TORAX opět do vedení. Asistence: Ondřej Gelnar a Martin Stibor.

22:24

Mladí Draci právě vstřelili branku! Domácí využívají přesilovku a srovnávají stav. Autorem branky je JIŘÍ FIBIGR. Asistence: Jan Kučera a Tomáš Minařík.

3:6

Branky a nahrávky: 23. Fibigr (Kučera, Minařík), 44. Janech (Kučera), 55. Fibigr (Kučera, Minařík) – 16. Krz. Macias (Vehovský), 24. Kovalčík (Gelnar, Stibor), 34. Halata (Krz. Macias), 40. Halata (Krz. Macias), 48. Chovanec (Koudelný, Gelnar), 57. Ślusarczyk

HK Mladí Draci Šumperk: Šedivý (Ryšavý) – Seidenglanz, Minařík, Cekr, Slabý, Kareš, Zavoral, Blaško, Koutecký, Panáček – Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Drabčík) – Kríž, Kac. Macias, Bechný, Borkovec, Gelnar – Hlaváč, Lambert, Koudelný, Ślusarzcyk, Vehovský, Krz. Macias, Hradil, Halata, Chovanec, Stibor, Stodůlka, Kovalčík

Rozhodčí: Šudoma – Kučera, Poláček

06:30 MDS 2 Seidenglanz, hákování
09:38 MDS 2 Haas, držení
15:07 POM 0:1 Krz. Macias (Vehovský)
19:27 POM 2 Lambert, nedovolené bránění
21:46 POM 2 Bechný, hrubost