Filip Zadina (DET) 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:12
Filip Hronek (DET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 26:05

Dominik Simon (PIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:28
Střely na branku 29:37
Trestné minuty 8:8
Hity 33:22
Vhazování 46:54%
Skončilo utkání mezi Detroitem Red Wings a Pittsburghem Penguins, které muselo rozuzlit až prodloužení. Domácí Luke Glendening udělal zbytečný faul v útočném pásmu, což domácí vyšlo draho. Následnou přesilovku totiž využil Sidney Crosby, který se po Filipu Zadinovi a Bryanu Rustovi stal třetím a také posledním úspěšným střelcem tohoto zápasu. Hosté si tak z Detroitu vedou 2 body za výhru 1:2 po prodloužení.

61:33

61:33 Sidney CROSBY - 1:2

61:33

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Hosté vyhrávají tento zápas! Přesilovou hru využil po skvělé přihrávce Jevgenije Malkina SIDNEY CROSBY, který stál před bránou s připravenou holí na ledě. Malkin mířil svou střílenou přihrávku přesně, a tak kapitán Pens neměl nejmenší problém kotouč tečovat za záda Jimmyho Howarda. Asistence: Jevgenij Malkin a Bryan Rust.

61:20

Buly vyhrál Sidney Crosby, a tak mohou hosté kombinovat ve své útočné třetině.

61:12

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 2 min., nedovolené bránění).

60:58

Hosté mají výhodu, za malou chvíli si zahrají přesilovou hru.

60:24

Nebezpečnou střelu Bryana Rusta dokázal Jimmy Howard ukrýt ve své náruči.

60:13

S kotoučem na holích začínají hokejisté Pens.

60:01

Střely na branku 29:33
Skončila třetí perioda, ve které dominovali hokejisté Pittsburghu, kteří zaslouženě v přesilové hře vyrovnali skóre. Pens mohli zápas otočit úplně, ale to nakonec domácí obrana nedovolila.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27

Po ztrátě puku v podání Patrika Nemetha vypálil Dominik Simon, ale jeho pokus byl zblokován.

1:2

Branky a nahrávky: 24. Zadina (Daley, Nielsen) – 44. Rust (Malkin, Letang), 62. Crosby (Malkin, Rust)

Detroit Red Wings: Howard (Pickard) – Nemeth, Green, Daley, Hronek, Bowey, Biega – Bertuzzi, D. Larkin (A), Glendening – Zadina, Filppula, Fabbri – Helm, Nielsen (A), Erne – Abdelkader (A), Ehn, Smith.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – J. Johnson, Letang (A), M. Pettersson, Marino, Riikola, Ruhwedel – McCann, Crosby (C), Simon – Kahun, Malkin (A), Rust – Galchenyuk, Agozzino, Hörnqvist – Aston-Reese, Blueger, B. Tanev.

Rozhodčí: Rehman, Brenk – Nansen, Baker

06:31 DET 2 Nielsen, sekání
06:36 PIT 2 Crosby, podrážení
11:14 DET 2 Helm, podrážení
21:59 PIT 2 Aston-Reese, držení
23:29 DET 1:0 Zadina (Daley, Nielsen)