08.01.2020, 15:00 • VTB Arena, Moskva • Jan Volf

Tipsport: 4.1 4.28 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů na počtenou! Mějte pěkný zbytek dne. (17:28:13)

Dnešní utkání sledovalo krásných 10 061 diváků ve VTB aréně v Moskvě.

Dynamo Moskva
- Dmitrij Jaškin – 2 střely na branku, 6 trestných minut, dvě vyhraná vhazování s osmi, 1 zblokovaná střela, 4 hity, Ice time: 20:18

CSKA Moskva
– Jiří Sekáč – 1+1, 1 střela na branku, 1 hit, 14:02 Ice time
Domácí šli sice brzo do vedení, pak ale už jen inkasovali a rozjetého soupeře nedokázali zastavit. Rozhodující byla druhá třetina, kde domácí třikrát inkasovali, nejřív vyrovnávací gól Kiseleviče a pak dva rychlé góly v posledních dvou minutách druhé periody. Ty definitivně Dynamo zlomili a to už nebylo schopné reagovat ve třetí dvacetiminutovce. Tam naopak ještě jednou obdrželo branku a bylo hotovo. CSKA si to zkušené pohlídalo. CSKA zvítězilo na ledě Dynama 4:1:

59:55

Ještě jedno vhazování před Bočarovem, to vyhráli domácí, to už je však jedno, protože je tu konec

59:42

Dynamovci zkouší ještě provětrat obranu soupeře, nevede se a konec už je blízko.

59:04

Petersson uháněl sám na branku, Sorokin však přečetl jeho úmysl, tedy kličku do bekhendu a na vyrážečku, pohlídal si to a skóre zůstává.

58:41

Icing Dynama.

57:53

Hokej bez tempa a bez bruslení. O vítězi je rozhodnuto a to tak, že definitivně.

56:37

Naopak u puku hosté a krouží v útoku, z tlaku není nic a rozehrát musí znovu od své branky.

56:00

Domácí tlačili málo, nevytěžili nic a jejich odpor už je minimální, jakoby se smířili s prohrou. CSKA je příliš silné každého protivníka v soutěži, avšak je nutné nedat mu to zadarmo. Dynamo dvě třetiny bojovalo a pak už to soupeři přenechalo.

55:42

54:52

Dynamovci přecejen drží soupeře pod zámkem a zkouší dostat momentum na svou stranu.

53:42

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min.).

53:33

Hosté kontrolují hru naprosto, Dynamovci už jakoby to vzdali. Příliš respektu k soupeři. Kdyby zabojovali, mohlo by se i něco stát, naklonili by si osud.

53:29

Icing CSKA.

1:4

Branky a nahrávky: 5. Pulkkinen (Tarasov) – 21. Kiselevič (Mamin), 39. Slepyšev (Kaprizov, Tolčinskij), 40. Sekáč (Šalunov, Kalinin), 49. Okulov (Sekáč)

Dynamo Moskva: Bočarov – Hietanen, Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Mironov, Alanov, Grigorjev, Ogurcov – Jaškin, A. Petersson, Šipačov – Pulkkinen, Polygalov, Tarasov – Alexejev, Igumnov, Mojsejev – Muranov, Pankratov, Brjukvin.

CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – Nestěrov, Naumenkov, Marčenko, Dahlbeck, M. Robinson, Kiselevič – M. Kempe, Slepyšev, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Sekáč – Kalinin, Andronov, Mamin – Tolčinskij, P. Karnauchov, Al. Popov.

Rozhodčí: Sergejev, Sidorenko – Nikolajev, Černyšjov

Diváci: 10 061

04:32 DMS 1:0 Pulkkinen (Tarasov)
20:25 MOS 1:1 Kiselevič (Mamin)
27:50 DMS 2 Jaškin, vysoká hůl
31:43 MOS 5+20 OK Naumenkov, sekání+sekání