08.01.2020, 02:30 • United Center, Chicago • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.84 3.94 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dominik Kubalík (CHI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:50
David Kämpf (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:04 (05:02:55)

1. Elias Lindholm (CGY) 2+0
2. Dominik Kubalík (CHI) 1+0
3. Cam Talbot (CGY) 31 zák., 1 gól, 96,9%
Statistiky: Střely na bránu: 32-28; Zablokované střely: 18-13; Vhazování: 54%-46%; Hity: 24-32; Přesilové hry: 0/2-0/4; Trestné minuty: 8-4.

Elias Lindholm během 500. zápasu NHL zaznamenal 300. bod!

Dominik Kubalík sice 32 sekund před koncem první třetiny otevřel skóre a vstřelil gól ve druhém zápase v řadě, jenže druhou třetinu orámoval dvěmi góly Elias Lindholm a během svého 500. vystoupení v kariéře se postaral o obrat Calgary. Parádní jubileum. Konečný výsledek zní. Chicago Blackhawks 1 Calgary Flames 2.

59:09

Hokejisté Calgary minuli pravou tyč prázdné domácí brány a pískalo se zakázané uvolnění. Timeout hostí.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:06

Corey Crawford vyrazil na střídačku a Chicago zkouší vyrovnat při hře bez brankáře! Stav 1:2.

56:15

Tečované vyhození Calgary z jeho obranného pásma opustilo ledovou plochu a po přerušení hry si vzápětí odbudeme poslední reklamní přestávku. Calgary vede.

55:22

Cam Talbot odolal po zákroku proti dělové ráně Erika Gustafssona obrovskému tlaku a Flames jsou v pěti! Hawks byli blízko vyrovnání na 2:2.

54:32

Patrick Kane vystřelil na bodu pravého kruhu a jeho střelu zápěstím srazil za bránu obránce Noah Hanifin.

53:22

Travis Hamonic teď fauloval Jonathana Toewse a byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Šance Chicaga.

53:15

Jonathan Toews si sjel z levého křídla krásně před bránu a Cam Talbot jeho střelu bekhendem vyrazil.

51:41

Connor Murphy vystřelil před vrcholem mezikruží a jeho střela orazítkovala brankovou konstrukci!

51:09

Blackhawks na pravém křídle vystřelili od hrazení a Cam Talbot kotouč úspěšně vyrazil mimo tři tyče.

50:32

Noah Hanifin na levém křídle vystřelil z téměř nulového úhlu a Corey Crawford puk zastavil v lapačce. Po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.

48:01

Flames na levém křídle vystřelili od hrazení a Corey Crawford na přední tyči puk vyrazil vyrážečkou.

1:2

Branky a nahrávky: 20. D. Kubalík (Boqvist, P. Kane) – 21. E. Lindholm (Tkachuk, Brodie), 37. E. Lindholm (Tkachuk)

Chicago Blackhawks: Crawford (Lankinen) – Boqvist, Keith (A), C. Murphy, E. Gustafsson, Gilbert, Määttä – Quenneville, J. Toews (C), D. Kubalík – D. Strome, Dach, DeBrincat – P. Kane (A), Carpenter, Sikura – A. Nylander, Kämpf, Z. Smith. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Brodie, Giordano (C), Hamonic, Hanifin, R. Andersson, Kylington – Mangiapane, E. Lindholm, Tkachuk – Backlund (A), Monahan (A), J. Gaudreau – Dubé, D. Ryan, Lucic – S. Bennett, Jankowski, Rinaldo. Geoff Ward.

Rozhodčí: Steve Kozari, Dean Morton. Čároví: Travis Gawryletz, Darren Gibbs

Diváci: 21274

03:54 CGY 2 Hanifin, vysoká hůl
19:28 CHI 1:0 D. Kubalík (Boqvist, P. Kane)
20:14 CGY 1:1 E. Lindholm (Tkachuk, Brodie)
30:52 CHI 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Quenneville