08.01.2020, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.18 3.96 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy příště se těším zase na počtenou! (04:00:23)
Střely na branku – 39:37 (16:11, 10:16, 13:10)
Zblokované střely – 8:14
Vyhraná vhazování – 40:31
Trestné minuty – 6:6
Hity – 24:25
Hokejisté Floridy prohráli na domácím ledě s Arizonou 2:5. Na první gól se dnes čekalo až do poloviny utkání, ale ve zbytku druhé třetiny se s nimi roztrhl pytel. Ve 31. minutě otevřeli gólový účet zápasu hosté, když se v přesilovce lízl Hallovu střelu Christian Dvorak. Cats však dokázali rychle odpovědět. Nejprve tečoval Yandleho střelu Noel Acciari a o 36 sekund později vedli, když přečíslení 2 na 1 zakončil střelou do bližšího horního růžku Mike Hoffman. Obrat se ale povedl i Kojotům. Rovněž vymetenou šibenicí se nejprve prezentoval Oliver Ekman-Larsson a ve 36. minutě se zapsal mezi střelce Taylor Hall, jenž se trefil v přesilové hře.

Ve třetí části se pak Panteři tlačili ve snaze o vyrovnání do ofenzivy, ale při tom otevírali zadní vrátka. Kojoti si tak vytvářeli příležitosti k navýšení náskoku a jednu z nich využil dvě minuty před koncem Carl Söderberg. Tečku za utkáním pak udělal do opuštěné domácí branky Lawson Crouse.

59:12

59:12 Lawson CROUSE - 2:5

59:12

Arizona právě vstřelila branku!
Kojoti trestají Pantery za odvolání brankáře Driedgera! Obránce Yandle na modré nastřelil jen Phila Kessela, který se s pukem vydal proti prázdné brance. Skórovat mohl už sám, ale místo toho ještě nahrál LAWSONOVI CROUSEMU, jenž to měl už velice snadné – 2:5. Asistence: Phil Kessel.

58:30

Domácí to ještě zkusí bez brankáře!

58:01

58:01 Carl SÖDERBERG - 2:4

58:01

Teď už hosté navyšují svůj náskok! Demers poslal krásnou přihrávkou, na kterou těsně nedosáhl obránce Yandle, do úniku CARLA SÖDERBERGA. Ten se řítil sám na Driedgera a po bekhendové kličce zvedl kotouč pod břevno. Asistence: Jason Demers.

57:32

Mohlo být vymalováno! Rychlý protiútok čtvrté hostující řady zakončoval Brad Richardson, který z úhlu minul poloodkrytou branku!

57:18

Domácí se dožadovali vyloučení hráče Coyotes za vyhození puku do hlediště. Jeden z rozhodčích ale stál blízko a signalizuje teč.

56:56

Trocheck vyhrál buly na Antona Strålmana. Jeho střelu Hill vyrazil pravým betonem.

56:52

Zakázané uvolnění Arizony.

56:43

Z levé strany vyslal nepříjemnou střelu Vincent Trocheck. Hill puk vyrazil ramenem do ochranné sítě.

56:37

Od modré čáry vypálil Strålman, ale puk na Hilla vůbec nedolétl. Hosté následně vyhodili na icing.

55:34

Velká šance Cats! Huberdeau nastřelil kotouč před brankoviště, kde ho bekhendem zametl těsně vedle Jevgenij Dadonov!

55:24

Nahození Mathesona bylo sraženo do ochranné sítě za brankou Arizony.

55:01

Máme tu posledních pět minut třetí třetiny. Podaří se Floridě alespoň vyrovnat?

2:5

Branky a nahrávky: 32. Acciari (Yandle, Trocheck), 32. Hoffman (Stillman, Toninato) – 31. Dvorak (Hall, Ekman-Larsson), 34. Ekman-Larsson (Stepan, Kessel), 36. Hall (Kessel, Ekman-Larsson), 59. Söderberg (Demers), 60. Crouse (Kessel)

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Ekblad, Matheson, Brown, Yandle, Strålman, Stillman – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Acciari, Trocheck, Connolly – Hoffman, Toninato, Vatrano – Hawryluk, Malgin, Sceviour.

Arizona Coyotes: Hill (Prosvetov) – Demers, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Oesterle – Garland, Dvorak, Hall – Schmaltz, Söderberg, Keller – Kessel, Stepan (A), Crouse – Fischer, Richardson (A), Hinostroza.

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Devorski, Nansen

Diváci: 12 120

16:29 ARI 2 Crouse, nedovolené bránění
29:35 FLA 2 Dadonov, podrážení
30:20 ARI 0:1 Dvorak (Hall, Ekman-Larsson)
31:21 FLA 1:1 Acciari (Yandle, Trocheck)
31:57 FLA 2:1 Hoffman (Stillman, Toninato)
33:33 ARI 2:2 Ekman-Larsson (Stepan, Kessel)