Tipsport: 2.31 3.63 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michal Jordán (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 23:34
Ondřej Vitásek (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:14
Hynek Zohorna (CHA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:06
Marek Langhamer (CHA) 60 minut, 34 zákroků, 2 góly, 94,4 % (17:26:41)
Střely na branku – 36:32 (15:15, 16:8, 5:9)
Zblokované střely – 16:7
Vyhraná vhazování – 26:30
Trestné minuty – 10:6
Hity – 3:2
Utkání končí vítězstvím domácího Severstalu v poměru 2:1. Domácí sice prohrávali od 10. minuty po zásahu Alexandra Kuzněcova, ale hned o dvě minuty později srovnal Alexandr Petunin. Na rozhodující zásah se pak čekalo do 45. minuty, kdy strhl vedení na stranu Čerepovce Jevgenij Bodrov. V samotném závěru utkání mohl srovnat Vjačeslav Ušenin, který ale netrefil odkrytou branku.

59:59

V posledních sekundách třetiny si najel na diagonální pas na vzdálenější tyčku Vjačeslav Ušenin, který trefil boční síťku odkryté branky! Tohle byla obrovská šance na vyrovnání!

59:40

Domácí dostali puk alespoň do středního pásma!

59:21

Z levé strany mířil k bližší tyčce Vladislav Ušenin. Šugajev jeho střelu pokryl a následně se strhla před jeho brankou strkanice. Rozhodčí už ale vylučovat nebudou.

59:00

A Langhamer už zůstává na střídačce!

59:00

Po zakázaném uvolnění Severstalu přichází oddechový čas Amuru.

58:49

Denis Golubev vyrazil dopředu po pravém křídle, ale jeho střelu vytěsnil Šugajev. Langhamer zatím zůstává v brance.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Hra nebyla už dlouho přerušena, takže hosté si nemohou ani vyžádat time-out.

56:45

Čas utíká a hostující hokejisté se zatím nedokázali na delší dobu usadit před brankou soupeře.

55:15

Igor Geraskin dobře zabojoval a zabránil odpískání zakázaného uvolnění proti domácím.

54:57

Hosté mají na vyrovnání už jen pět minut.

53:30

Jeden z hostujících hráčů zlomil hokejku, takže z toho byla taková minipřesilovka Amuru. Domácí drželi kotouč v útočném pásmu, ale k výraznějšímu ohrožení Langhamerovy branky se nedostali.

52:41

Domácím bylo odpískáno postavení mimo hru. Následuje ještě jedna reklamní přestávka.

52:24

Hosté se nadechli k náporu a ostřelují branku Severstalu. Šugajev si připsal snad čtyři zákroky v rozmezí 30 sekund!

50:58

50:49

Hynek Zohorna posílal kotouč na osu hřiště, kde byl jeden z jeho spoluhráčů. Bránící hráč však vložil do tohoto pasu hokejku a odrazil puk do středního pásma.

2:1

Branky a nahrávky: 12. Petunin (Kodola), 45. J. Bodrov (A. Alexejev, Chochlov) – 10. A. Kuzněcov (H. Zohorna, Turbin)

Severstal Čerepovec: Šugajev (Chakimov) – Makejev, Chochlov, Provolněv, A. Kulda, M. Chabarov, Kudako, Sizov – J. Morozov, Jakimov (A), Monachov (C) – Petunin, Kodola, Vovčenko – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – J. Bodrov (A), A. Alexejev, Markovin – Nevolin.

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Vitásek, Jordán (C), Turbin, Kamalov, Korobov, Korjagin, Alexandrov – H. Zohorna, Rasskazov, Fajzullin – A. Lazarev, Golubev, Ruděnkov (A) – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – A. Kuzněcov, Kapiturov, Jazkov.

Rozhodčí: Bukin, Ščeňov – Berseňov, Judin

09:39 CHA 0:1 A. Kuzněcov (H. Zohorna, Turbin)
11:39 CER 1:1 Petunin (Kodola)
13:12 CER 2 Kapustin, vysoká hůl
14:56 CER 2 Kudako, hákování
26:00 CHA 2 Vj. Ušenin, držení