05.01.2020, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.21 3.9 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne, (05:34:32)
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:20
Tři hvězdy utkání
1. Clayton Keller (ARI) 2+0
2. Lawson Crouse (ARI) 1+0
3. Nick Schmaltz (ARI) 0+2
Arizona vybojovala třetí vítězství v řadě, tentokrát zcela jednoznačně porazila Philadelphii 6:2 a o své výhře rozhodla už v úvodní dvacetiminutovce, kdy se trefila třikrát.

Radost Coyotes z výhry kalí ztráta Anttiho Raanty, který zápas opustil po druhé třetině a jeho stav je v tuto chvíli dost nejistý.

59:40

Ještě zakázané uvolnění Flyers.

58:39

58:29

Trochu problémy pro Hilla, jenž se dokázal nadvakrát zbavit ohrožení a přerušit hru po střele Sanheima.

57:36

57:36 Derek STEPAN - 6:2

57:36

Arizona právě vstřelila branku!
Střelou do prázdné branky se trefil ze středního pásma DEREK STEPAN. Bez asistence.

57:21

Voráčkova rána neprošla až k Hillovi.

56:39

Flyers zkouší hru bez brankáře!

56:39

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Phil Kessel – 2 min., podrážení).

56:25

Bude se vylučovat na straně Arizony. Hosté mají výhodu.

55:50

Postavení mimo hru Philadelphie znovu přerušuje hru.

55:35

Hra je přerušena a na řadu přichází komerční pauza. Chvíli předtím Van Riemsdyk z mezikruží trefil pukem přímo brankáře Hilla.

54:10

Třetí třetina nabrala v tuto chvíli hodně rychlé tempo. To vyhovuje spíš Arizoně a třígólovému vedení.

53:16

Postavení mimo hru domácího celku.

6:2

Branky a nahrávky: 13. Richardson (Chychrun, Hinostroza), 14. Oesterle (Ljubuškin, Schmaltz), 17. Keller (Hall, Kessel), 40. Crouse (Stepan, Goligoski), 45. Keller (Schmaltz), 58. Stepan – 43. Pitlick, 49. Braun (Couturier, Gostisbehere)

Arizona Coyotes: Raanta (40. Hill) – Chychrun, Oesterle, Ljubuškin, Demers, Ekman-Larsson, Goligoski – Kessel, Stepan, Crouse – Schmaltz, Söderberg, Keller – Garland, Dvorak, Hall – Fischer, Richardson, Hinostroza.

Philadelphia Flyers: Hart (17. Elliott) – Sanheim, P. Myers, Niskanen, Provorov, Braun, Gostisbehere – Couturier, Voráček, Giroux – Konecny, K. Hayes, J. van Riemsdyk – Pitlick, Laughton, Farabee – Andreoff, Aube-Kubel, M. Raffl.

05:41 PHI 2 Couturier, držení hole
12:33 ARI 1:0 Richardson (Chychrun, Hinostroza)
13:30 ARI 2:0 Oesterle (Ljubuškin, Schmaltz)
15:23 PHI 2 Sanheim, hrubost
16:15 ARI 3:0 Keller (Hall, Kessel)
16:15 PHI -Elliott +Hart (Střídání)