2:1

konec (0:0)

04.01.2020, 15:00 • Stade Louis-II, Monaco • David Suchý

Tipsport: 1.62 3.86 5.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Dnešní utkání dlouhou dobu spělo do prodloužení, avšak nakonec se z vítězství raduje Monaco, které svého soupeře porazilo výsledkem 2:1. Domácí se ve druhém dějství dostali do vedení, avšak soupeř se postaral o vyrovnání. Osud zápasu mohl být opačný, krátce před koncem druhého poločasu neproměnil pokutový kop hostující Kamara, což mělo fatální následky. Poslední rohový kop zápasu totiž proměnil v postupující branku domácí Keita Baldé.
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:12. (16:58:18)

90+5

90+5

90+5. BALDÉ - 2:1

90+5

Monaco právě vstřelilo branku!
Poslední rohový kop tohoto zápasu přináší vedoucí branku pro Monaco! I tentokráte se k rozehrávce postavil Golovin, jehož centr propadl až na KEITU BALDÉHO, jenž si dokázal zpracovat míč a poté přesně zacílil k pravé tyči.

90+3

Na opačné straně to velice nebezpečně zkoušel Kamara, kterému se povedlo vypálit tvrdě po zemi, avšak jeho pokus skončil na boční síti.

90+1

Ben Yedder si to uvnitř pokutového území poroučel k zemi, avšak místo penalty obdržel žlutou kartu za simulování.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

88

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, zcela jistě se bude ještě něco málo nastavovat.

87

Lecomte se tak dost možná stane hrdinou svého celku, krátce před koncem druhého poločasu dokázal zneškodnit pokutový kop soupeře.

86

86. Neproměněná penalta Kamary.

86

K rozehrávce pokutového kopu se postavil Kamara, který to zkoušel přízemním pokusem, se kterým si domácí brankář dokázal poradit.

84

Žlutou kartu dostává Adrien Silva (AS Monaco FC).

84

84. Penaltový zákrok.

84

Pokutový kop pro Stade de Reims!

83

Do konce tohoto zápasu zbývá zhruba deset minut, dost možná se dočkáme prodloužení. Monaco je v posledních minutách výrazně aktivnější.

82

Od vlastního pokutového území se staral o rozehrávku hostující Disasi, který velice přesným nákopem našel Diu, po jehož centru pálil vedle Doumbia.

81

Kousek od brankové čáry ještě dohrál osobní souboj Henrichs, který tělem odstrčil jednoho z protihráčů, díky čemuž vybojoval zisk autového vhazování.