01.12.2019, 16:00 • Nitra aréna • 27. kolo • Dalibor Sklár sk

Tipsport: 1.35 5.4 6.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (18:30:07)

64:44

Budapešť dáva gól!16 sekúnd pred koncom predĺženia rozhodol po nedôraze v domácej obrane CHRIS LANGKOW.

63:01

Vhadzuje sa pred Báliszom.

62:47

Morrison v samostatnom úniku strelou minul bránku hostí.

62:17

Pitt potiahol puk po pravej strane a brankár domácich si s jeho zakončením poradil.

61:15

Zákrok si pripisuje aj Šimboch po strele Langkowa.

60:34

Prvú aj druhú strelu o pár sekúnd si pripisuje Kris Versteeg. Brankár hostí bol pozorný.

58:40

Rácz doviezol puk až do útočného pásma a jeho spoluhráči striedajú.

57:50

Puk pri brankárovi hostí a Nitra strieda.

57:12

V závere tretej tretiny majú hostia šancu streliť gól pri vylúčení Kollára za hákovanie.

54:22

Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať pred Šimbochom.

53:33

Dlhšie sa nám hrá bez prerušenia a výraznejšieho ohrozenia oboch brankárov.

52:10

Nitra v krátkom čase viackrát ohrozila brankára hostí. Ten odoláva a pri puku sú hostia.

51:20

V záverečnej tretine obe mužstvá vychádzajú zo zabezpečenej obrany a do útoku idú ma istotu.

50:02

Tvrdá strela Corgoňov od modrej, Bálisz vyráža iba pred seba a následná dorážka Čaládiho nebola dôrazna a končí pod betónom brankára hostí.

49:51

Zakázané uvoľnenie Budapešť.

48:44

Hostia v plnom počte.

48:01

Hostia sa dobre bránia a Nitra sa s pukom nevie na dlhšie udržať v útočnom pásme.

46:38

Sorfon si sadá na trestnú lavicu a Nitra si zahrá presilovku.

46:22

Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať pred Báliszom.

45:58

Vhadzuje sa pred brankárom hostí.

45:28

Kollár sa nepríjemne pošmykol v spboji v rohu klziska a ostal ležať na ľade. Rozhodcovia hru prerušili a o pár sekúnd domáci útočník vstal a odkorčuloval na striedačku.

44:11

Pozsgai strieľa od modrej čiary, puk zblokovalo klbko tiel pred domácim brankárom, ktorý ho však následne na šťastie pre domácich zneškodnil.

42:56

42:43

Delovka Yellow Horna z prvej a dobrý zákrok brankára hostí.

42:25

Morrisonova strela od modrej a zákrok brankára hostí, ktorým prerušil hru.

40:53

Nitra si zahrá presilovku v úvode tretej tretiny.

40:53

40:16

40:01

Začala sa tretia tretina.
Pomer striel po dvoch tretinách je 22:11.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:47

38:25

37:41

Pitt opäť unikol domácej obrane, ale tentokrát si Šimboch s jeho nájazdom poradil.

37:20

Puk pri brankárovi hostí a obe mužstvá striedajú.

36:18

Nitra si zahrá presilovku pri vylúčení Sofrona.

35:46

Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať pred brankárom hostí.

34:28

Budapešť dáva gól!Kerbashian doviezol puk do útočného pásma domácich, obkorčuloval ho celé, prihral puk na os klziska, kde sa k nemu dostal JOSH PITT, ktorý ušiel domácej obrane a v samostatnom úniku prekonal domáceho brankára. Bez asistencie.

33:40

33:01

Puk pri brankárovi hostí a obe mužstvá striedajú počas hry.

31:50

V oslabení unikol obrane hostí Čaládi a brankár hostí si s jeho strelou na vyrážačku poradil.

31:38

Budapešť si zahrá prvú presilovku v stretnutí pri vylúčení Slobodu.

31:14

30:51

Yellow Hornova strielaná prihrávka skončila pod lapačkou brankára hostí a ten hru prerušil.

29:33

Fominikhova strela z prvej tesne minula bránku hostí. Akcia domácich pokračovala a pri pokuse domáceho hráča o ďalšiu strelu Fominikh zlomil hokejku a odkorčuloval na striedačku.

28:11

Hostia mohli teraz vyrovnať po tom, čo Nagy dostal skvelú prihrávku spoza bránky. Jeho strela z prvej však skončila na ľavom betóne domáceho brankára.

27:28

Ofsajd Nitra.

26:30

Bálisz pohotovým zákrokom zneškodnil nebezpečnú strelu Scheidla z pravého kruhu.
Puk sa z hokejky Yellow Horna dokotúľal až do lapačky brankára hostí a ten hru prerušil.

24:52

24:20

Pomer striel po prvej tretine bol 12:7.

22:50

Nitra v úvode tretiny aktívnejšia na puku a častejšie v útočnom pásme. Bálisz si však žiaden náročný zákrok nemusel pripísať na svoje konto.

21:37

21:08

Ráczova tvrdá strela od modrej končí na pravom betóne brankára hostí.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:48

19:06

Blackwater vybojoval za bránkou hostí puk, posunul ho na modrú čiaru, kde strelou z prvej Morrison skúsil pozornosť brankára hostí.

18:07

Prihrávka puku rukou a vhadzuje sa v strednom pásme.

16:47

Puk na ochrannej sieti a vhadzuje sa pred Báliszom.

16:15

Kubkova slabá strela z pravej strany končí v lapačke brankára hostí a ten hru prerušuje.

14:58

14:22

12:35

Morrisonova strela od modrej brankárovi hostí vypadla. Včas však zasiahli jeho spoluhráči a upratali puk do bezpečia.

10:40

Buček sa s pukom preštrikoval až pred Bálisza. Ten si s jeho zakončením poradil a podržal svoje mužstvo.

10:24

Ráczova zblokovaná strela skončila na ochrannej sieti a vhadzuje sa pred brankárom hostí.

10:20

09:01

Nitra s pukom pri vlastnom brankárovi.

08:17

Nitra si zahrá prvú presilovku pri vylúčení Majorossa.

07:28

Minárikova prihrávka na pravú stranu, Csányiho strela z prvej a dobrý zákrok brankára hostí.

06:29

06:20

Šimbochov neistý zákrok a následná dorážka Bodóa skončila na hrudi domáceho brankára.

06:12

Zakázaneé uvoľnenie Nitra.

05:43

Terbócsove zakončenie, Šimbochov zákrok a dôraz domácej obrany proti hráčovi hostí.

04:40

Stretch prihral spoza bránky na hokejku Klempu. Jeho strela z prvej bola nepresná.

04:00

Hostia sa dopustili zakázaného uvoľnenia.

03:44

Macaulay sa po súboji so Scheidlom v strednom pásme ocitol na ľade ale pomer síl sa nemení.

02:49

Prvý zákrok si pripisuje aj Šimboch a hru prerušuje.

02:01

01:43

Nitra s pukom opäť v útočnom pásme.

00:48

Nitra dala gól!
Nitra sa v úvode stretnutia dostáva do vedenia. Blackwaterov strela z ľavej strany minula svoj cieľ, dostala sa na pravú stranu pri striedačku hostí. Tam sa k puku dostal MITCH VERSTEEG a strelou švihom do ľavého horného rohu prekvapil brankára hosti. Asitencie: Judd Blackwater.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Hymny dozneli a stretnutie nám môže začať.
Nitra arénou znie najskôr hymna maďarskej republiky, po nej nasleduje tá slovenská. Tak ako v piatkovom zápase, aj dnes fanúšikovia rozsvietili svoje mobilné telefóny.
Nitra dnes bude hrať doma výnimočne v tmavomodrej kombinácii dresov, hostia v bielej.
Plyšáci sú už aj s aktérmi na ľade. Teraz prebieha čistenie ľadovej plochy, po ňom hymna a môže nasledovať úvodné buly.
Nitra aréna je pár minút pred zápasom opäť slušne zaplnená. V hľadisku sú okrem divákov aj viaceré plyšové hračky, ktoré pred úvodným buly skončia na ľade a zrejme sa nám o pár minút posunie začiatok zápasu.
Úvodné zostavy:

HK Nitra: Šimboch (Sklenár) – Mezei, Morrison, Rácz, Versteeg M., Sloboda, Kubka, Korím – Versteeg K., Yellow Horn, Blackwater, Buček, Kollár, Koyš, Scheidl, Lušnák, Kerbashian, Čaládi, Minárik, Csányi, Fominykh

MAC Budapešť: Bálisz (Halász) – McNallly, Macaulay, Garát, Carlisle, Pozsgai, Fejes, Orbán B., Schlekmann – Orban Br., Langkow, Bodó – Klempa, Strech, Sorfon – Nagy, Pitt, Terbócs – Pápa, Majoross, Kreisz

Rozhodca: Adamec, Tvrdoň – Kacej, Gegáň.
Nitra aréna a ľadová plocha v nej sa v nedeľňajšom zápase 27. kola hokejovej Tipsport ligy zaplní plyšákmi, ktoré pred úvodným buly budú hádzať diváci a tie následne poputujú deťom v detských domovoch. Nitra bude hostiť MAC Budapešť a zápas otvorí druhú polovicu zápasov základnej časti.
Nitrianski fanúšikovia sú hladní po hokeji, keď si ich počas posledných dvoch zápasov našlo cestu na štadión viac ako tri tisíc. V piatkovom zápase sa v hľadisku objavil viacerí diváci, ktorých okrem výkonu svojho mužstva zaujímali aj nové tváre v drese Corgoňov Colton Yellow Horn a Kris Versteeg. Obaja si pripísali v zápase asistenciu pri góle Blackwatera a po zápase sa spolu s ostatnými hráčmi vrátili na ľad osláviť cenné víťazstvo nad Zvolenom v pomere 4:2.
Hráči MAC Budapešť v piatok oddychovali a mali dostatok času zregenerovať po stredajšej prehre na ľade Liptovského Mikuláša 3:2.
Či budú mať hráči Budapešti po piatkovej prestávke viacej síl alebo sa do streleckej listiny zapíše najväčšia hviezda Corgoňov Kris Versteeg sa dozviete aj z nášho textového prenosu.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.