30.11.2019, 18:00 • Bornova Stadyumu, Izmir • 13. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 3.26 3.21 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

67

67. Garry Mendes Rodrigues - 2:2

67

Fenerbahce právě vstřelilo branku!
Netrvalo to dlouho a stav divokého zápasu už je opět nerozhodný! Kruse zleva odcentroval přesně na hlavu čerstvého Muriqiho, který pohotovně sklepl míč k Betově pravé tyči a tam už to měl GARRY MENDES RODRIGUES při doklepnutí hodně jednoduché.

63

63. Alpaslan ÖZTÜRK - 2:1

63

Göztepe právě vstřelilo branku!
Opakovaná penalta přeci jen končí domácím gólem! ALPASLAN ÖZTÜRK prokázal obrovskou dávku odvahy, protože si pár minut po předchozím neúspěchu troufl na repete. Balón tentokrát nekompromisně napral pod břevno a nedal Bayındırovi šanci zakročit.

44

44. Serdar AZIZ - 1:1

44

Hosté na startu čtyřiačtyřicáté minuty vyrovnávají na 1:1! Emre Belözoğlu skvěle rozehrál rohový kop z levé strany. V chumlu těl nejvýše vyskočil SERDAR AZIZ a dostatečně prudkou hlavičkou uklidil míč mimo dosah Beta i u pravé tyče stojícího Gürlera.

7

7. André CASTRO - 1:0

7

Domácí přečkali dvě Kruseho šance a z první vlastní příležitosti sami otevřeli skóre! Serdar Gürler centroval od praporku na malé vápno, kde Bayındır míč v rukavicích nezastavil. Akce tak mohla pokračovat a vyvrcholila přízemní střelou ANDRÉHO CASTRA, jež se od levé tyče odrazila za brankovou čáru.

2:2

konec (1:1)

Branky: 7. A. Castro, 63. Öztürk (pen.) – 44. Aziz (Belözoğlu), 67. G. Rodrigues (Muriqi)

Karty:   73. Gassama (GZT) – 50. Belözoğlu (FEN), 57. Gustavo (FEN), 61. Dirár (FEN), 61. Bayındır (FEN), 63. Türüç (FEN), 76. Aziz (FEN), 89. Jailson (FEN)   90+1. Gustavo (FEN)

Neproměněná penalta: 58. Öztürk (GZT), brankář Bayındır zneškodnil

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 7:2. Fauly: 11:12.

Göztepe SK: Beto – Gassama, Öztürk, Titi, Emir – Aydogdu, A. Castro – Gürler (90+8. Öztekin), Jerome (90. Kadah), Akbunar – Napoleoni (80. Mossoró).
Náhradníci: Bakırbaş – Derdiyok, Kadah, Kayan, Mossoró, Nukan, Öztekin, Schwechlen, Wallace, C. Borges.

Fenerbahce Istanbul: Bayındır – Tufan, M. Jörgensen (64. Muriqi), Aziz, Dirár – Gustavo, Belözoğlu (75. Jailson) – Moses, Türüç (81. Kadioglu), G. Rodrigues – M. Kruse.
Náhradníci: Tekin – Arslan, Çiftpinar, Tolga Ciğerci, Kadioglu, Jailson, Muriqi, Potuk, Zajc, Kaldırım.