4:1

konec (0:1, 1:0, 3:0)

28.11.2019, 04:00 • Pepsi Center, Denver • Jan Prošek

Tipsport: 2.29 3.95 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jujhar Khaira poslal hostující celek do vedení v první třetině, byl to poslední gól Oilers v tomto zápase. Pak se prosazovali jen domácí. Nazem Kadri dokázal vyrovnat. Ve třetí třetině Colorado rozhodlo o své výhře. Prosadili se Matt Nieto, Nathan MacKinnon a Logan O'Connor. (06:43:54)
1. Nathan MacKinnon (COL) 1+1
2. Logan O'Connor (COL) 1+0
3. Nazem Kadri (COL) 1+0

59:06

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nazem Kadri – 2 min. pro hráčskou lavici, hození hole nebo předmětu).

59:00

Oznámena poslední minuta hry ve třetí třetině i zápase.

58:45

Mikko Koskinen (Edmonton) má na svém kontě další zákrok, poradil si se střelou Girarda.

58:30

Sledujeme nejklidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu.

57:04

Joonas Donskoi (Colorado) hledal zpětnou přihrávkou před brankou spoluhráče, ale pas postrádal přesnost.

56:41

Calle Rosén měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho rána končí vedle.

56:18

Colorado pokračuje v aktivní hře, hostující celek se nyní musí bránit a čas ubíhá velmi rychle.

55:00

Valerij Ničuškin (Colorado) se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale nepodařilo se mu to. Následně jeho spoluhráči špatně rozehráli, píská se icing.

54:01

Calle Rosén (Colorado) to zkoušel od modré čáry, jeho slabší střela byla zblokovaná.

53:30

Calle Rosén (Colorado) rozehrával od své branky, rozehrávku zvládl celkem snadno, a tak mohou hrát jeho spoluhráči.

53:07

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Brankáři momentálně nemají tolik práce.

52:07

Zack Kassian (Edmonton) zakončoval a domácí brankář Philipp Grubauer (Colorado) kryje kotouč.

51:36

Caleb Jones (Edmonton) dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit nedokáza. Na druhé straně to zkoušel jeden z hráčů, ale ani on nezakončil přesně.

50:30

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí hokejisté vedou o tři branky a dál pokračují v aktivní hře. Edmonton to bude mít v závěru hodně těžké.

50:01

Calle Rosén vypálil z kruhu. Jeho ránu kryje hostující brankář. Komerční přestávka.

49:23

Sledujeme hru čtyři na čtyři. Ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Domácí hokejisté vedou o tři branky a mají k výhře výrazně blíže.

48:25

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (J. T. Compher – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Darnell Nurse – 2 min., hrubost).

48:11

Hosté vyhazují, to už vypadá dobře, Oilers toto oslabení přečkali.

47:44

Philipp Grubauer (Colorado) má kotouč za svou brankou, následně se od útočného pásma dostal J. T. Compher (Colorado).

47:21

Nathan MacKinnon (Colorado) nyní pálil z bezprostřední blízkosti, ale neuspěl.

46:54

Nathan MacKinnon (Colorado) hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka do lepší pozice nebyla přesná.

46:37

Colorado hraje přesilovou hru, nyní se dostalo do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.

46:15

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Kris Russell – 2 min., podrážení).

45:37

45:37 Logan O'CONNOR - 4:1

45:37

Colorado právě vstřelilo branku!
První branku v kariéře v NHL v Coloradu dává LOGAN O'CONNOR. Využil výborné přihrávky od Valerije Ničuškina před branku, kde měl hodně času na zakončení. Asistence: Valerij Ničuškin.

44:07

44:07 Nathan MACKINNON - 3:1

44:07

Rázem vede domácí celek už o dvě branky, první ránu brankáři vypadla, a pak snadno a přesně dorážel NATHAN MACKINNON. Asistence: Ian Cole.

43:05

43:05 Matt NIETO - 2:1

43:05

Domácí celek se díky aktivní hře dostává do vedení. Situaci dva na jednoho přesnou střelou zakončoval MATT NIETO, který využil přesný pas od MacKinnona. Asistence: Nathan MacKinnon, Joonas Donskoi.

42:46

Buly před brankou Colorada. Hostující celek vyhrál kotouč, a tak musela být domácí obrana pozorná.

41:40

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

41:15

Další rána domácího celku, Samuel Girard (Colorado) pálil od modré čáry, jeho ránu brankář vyrazil rukavicí nad.

41:04

Nathan MacKinnon se dostal do střelecké pozice, jeho rána byla nepřesná.

40:01

Jujhar Khaira poslal hostující celek v první třetině do vedení, ve druhé části hry bylo domácí Colorado jednoznačně aktivnější, celkem sedmnáct ran vyslalo na branku soupeře. Jako jediný se z domácího celku prosadil Nazem Kadri. Díky jeho ráně je vyrovnáno.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:47

Valerij Ničuškin měl obrovskou šanci, dostal se k odraženému puku, brankář Oilers byl na ledě, ale domácí hráč nedokázal trefit odkrytou část branky.

39:20

Philipp Grubauer (Colorado) musel zasahovat na druhé straně, ale se střelou si dokázal poradit.

39:00

Poslední minuta hry ve druhé třetině, Nazem Kadri se dostal po straně do šance, ale jeho rána byla nepřesná.

38:06

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku. Laviny se musí bránit.

37:55

Mikko Koskinen (Edmonton) nerozehrával, raději přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

37:10

36:44

Logan O'Connor (Colorado) při vlastním oslabení ujel a dostal se do šance, do jeho střely na poslední chvíli vložil hokejku Oscar Klefbom (Edmonton).

36:28

Oilers se usadili v útočném pásmu, kde kombinují, ale do výraznější šance se nedostali.

35:10

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., podrážení).

34:30

Mikko Koskinen (Edmonton) musel rychle zasahovat, před jeho brankou jeden z hráčů tečoval kotouč, ale brankář si dokázal poradit.

34:18

Momentálně sledujeme poněkud klidnější pasáž hry.

33:40

Edmonton se nyní dostal pod tlak, jsou to domácí, kteří hrají lépe.

33:23

Oba týmy hrají v plném počtu.

33:05

Tři na dva byli hosté v útočném pásmu, ale André Burakovsky (Colorado) se výborně vrátil a nenechal soupeře vypálit.

32:34

André Burakovsky (Colorado) se z ničeho nic dostal v útočném pásmu ke kotouči. Jeho tvrdá rána trefila brankáře Oilers do ramena, kotouč se pak odrazil z branky pryč.

32:12

Connor McDavid dostal od domácí obrany hodně prostoru, ale před brankou se nedokázal lépe prosadit.

31:22

Hrát se bude čtyři na čtyři.

31:22

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Josh Archibald – 2 min., hrubost).

30:50

30:50 Nazem KADRI - 1:1

30:50

A je vyrovnáno. Nyní už to domácím vyšlo. Do situace dva na jednoho se dostal NAZEM KADRI. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, který končí v brance. Brankář na kotouč rukavicí nedosáhl. Asistence: Joonas Donskoi a Calle Rosén.

30:01

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, Philipp Grubauer (Colorado) nyní nataženým betonem vyrazil kotouč, první střela hostů v této třetině. Oscar Klefbom pokračoval v akci, ale vypálit nedokázal.

29:10

Hra pokračuje dál, Domácí celek vyslal na branku soupeře sedm střel, ale Mikko Koskinen (Edmonton) drží. Oilers zatím nevystřelili.

28:14

Vladislav Kameněv (Colorado) pálil z první, jeho ránu senzačně kryje Mikko Koskinen (Edmonton). Komerční přestávka.

28:03

Hostující celek už hraje v plném počtu. Dlouhé oslabení zvládl.

27:23

Mikko Koskinen (Edmonton) senzačně zastavil střelu Comphera.Následně Nathan MacKinnon pálil z podobné pozice a znovu trefil brankáře. Mikko Koskinen (Edmonton) své spoluhráče podržel.

26:50

Rána domácího hráče z první končí mimo.

26:30

Mikko Koskinen (Edmonton) kryje další ránu z mezikruží, následně hosté vyhazují.

26:12

Nathan MacKinnon (Colorado) to vzal na sebe, ale trefil brankáře, hra domácích pokračuje.

25:55

Colorado se dostalo do útočného pásma, rána André Burakovského končí nad.

25:40

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Leon Draisaitl – 2 min., podrážení).

25:39

Domácí budou hrát celé dvě minuty pět na tři.

25:04

Puk hostujícímu brankáři vypadl, rychle se k brance sjeli útočníci, kteří se pokoušeli dorážet. Ale neuspěli.

24:43

Prakticky dvě minuty z dlouhé domácí přesilovky jsou pryč, sledujeme velmi dobrou hru obrany Oilers.

24:17

Tyson Jost (Colorado) dostal kotouč do útočného pásma, kde se jej pokoušel vybojovat Valerij Ničuškin (Colorado). Neúspěšně, hosté znovu vyhazují.

23:54

Druhá přesilovková formace domácích právě přichází, ta první nevymyslela vůbec nic.

23:04

Hosté vyhazují přes všechny čáry až za branku, ve které je Philipp Grubauer.

22:50

Colorado má k dispozici pětiminutovou přesilovku.

22:45

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Adam Larsson – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul loktem).

22:35

Ryan Graves (Colorado) si počkal na svého soupeře a čistě jej dohrál. Je to Alex Chiasson (Edmonton), kdo je otřesený po velkém hitu.

21:30

Caleb Jones (Edmonton) se musel vracet za svou branku, kde přijal přihrávku a rozehrává od své branky.

21:07

Sledujeme rychlý hokej, Colorado pokračuje v aktivní pojetí hry, kterým se prezentovalo už v první části zápasu.

20:01

Jujhar Khaira (Edmonton) je zatím jediným střelcem tohoto zápasu, ve kterém tedy po prvních dvaceti minutách vede hostující celek o jednu branku. Střelecky je mírně aktivnější hostující celek.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59

Nathan MacKinnon v samotném závěru třetiny vyzkoušel pozornost brankáře soupeře.

19:46

Edmonton se usadil před brankou, ale do zakončení se nikdo z hráčů hostujícího celku nedostal.

19:00

Oznámena byla poslední minuta.

18:58

Zakázané uvolnění před brankou Oilers, domácí celek nyní v závěru první třetiny diktuje tempo hry, hraje aktivně.

18:24

Connor McDavid (Edmonton) si nadvakrát dostal do střelecké pozice, nejprve jeho ránu vyrazil brankář, následně se k dorážce přes dobrou hru obrany nedostal.

18:06

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:48

Snad ani jednou v přesilovce zatím domácí hokejisté neohrozili branku soupeře.

17:13

Colorado hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu, hostující celek velmi dobře hraje v početní nevýhodě.

16:06

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Josh Archibald – 2 min., nedovolené bránění).

15:59

Josh Archibald (Edmonton) vedl rychlou protiakci svého celku, jeho ránu vyrazil domácí brankář.

15:27

Nyní sledujeme klidnější hru, ani jeden celek se nikam nežene. Colorado hraje opticky lépe, ale na střely prohrává 8:9 a na góly 0:1.

14:45

Mikko Koskinen (Edmonton) snadno zasáhl, následovat bude komerční přestávka.

14:05

Zack Kassian (Edmonton) měl další velkou šanci svého celku, ale jeho rána končí jen na betonu brankáře.

13:17

13:17 Jujhar KHAIRA - 0:1

13:17

Edmonton právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení. Po pěkné individuální akci a obkroužení branky zakončoval ke vzdálenější tyči JUJHAR KHAIRA. Bez asistence.

12:56

Riley Sheahan (Edmonton) byl v bezprostřední blízkosti, jeho rána však končí na mantinelu za brankou. Velkou šanci hosté neproměnili.

11:47

Tyson Jost hledal před brankou spoluhráče, přihrál však soupeři přímo na hokejku.

10:30

Alex Chiasson (Edmonton) se pokoušel přehodit beton ležícího brankáře, ale byl v těžké pozici, takže akci chyběla přesnost.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

09:30

Hosté rozehrávají od své branky, následnou ránu dobře zblokoval Pierre-Édouard Bellemare, který projížděl před brankou.

08:47

Philipp Grubauer (Colorado) vytáhl proti střele soupeře parádní zákrok. Zakončoval Patrick Russell, jehož pokus vyrazil přemisťující se brankář.

08:22

Momentálně se hrají spíše ve středním pásmu, Tyson Jost (Colorado) to zkoušel individuálně, ale moc daleko se nedostal.

07:48

Zack Kassian (Edmonton) byl připravený v dobré pozici zakončovat, ale jeden z domácích beků mu do přihrávky vložil hokejku, a tak nedokázal hostující hráč zakončovat.

07:21

Colorado hraje nyní aktivně, další rána od modré čáry, ale nebyla dostatečně důrazná.

07:15

Komerční přestávka, domácí se znovu dostali do postavení mimo hru.

05:26

Matt Nieto (Colorado) zakončoval od modré čáry, jeho projektil končí za brankou.

05:00

Valerij Ničuškin (Colorado) se propracoval s kotoučem do útočného pásma, jeho akce byla zajímavá, ale vypálit nedokázal.

04:48

Nazem Kadri (Colorado) není spokojený s výrokem rozhodčího, ale podle všeho byl v těsném postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

03:03

Patrick Russell (Edmonton) se sice propracoval do útočného pásma, ale jeho zakončení postrádalo přesnost. Následně na druhé straně z bezprostřední pozice zakončoval André Burakovsky (Colorado).

02:37

Ian Cole (Colorado) zakončoval, Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) výborně tečoval před brankou. Kotouč našel v rukavici Mikko Koskinen (Edmonton).

02:18

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

01:30

Mikko Koskinen (Edmonton) si tentokrát počínal lépe, dobře to udělal jeden z domácích hráčů, který zakončoval. Trefil jen beton brankáře.

01:05

Mikko Koskinen rozehrává od své branky, jeho rozehrávku vystihl Tyson Jost (Colorado). Jeho rána postrádala přesnost.

00:22

Hostující celek začal aktivně, a tak se musí hostující celek bránit tlaku soupeře.

00:01

Utkání brzy začne.

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Zadorov, Makar, Girard, C. Rosén, Graves, Cole – Burakovsky, MacKinnon, Donskoi – Jost, Kadri, Compher – Nieto, Bellemare, Ničuškin – O'Connor, Kameněv, Tynan.

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Nurse, Bear, Klefbom, Jones, K. Russell, A. Larsson – Draisaitl, McDavid, Kassian – Chiasson, Gagner, Neal – Khaira, Sheahan, J. Archibald – M. Granlund, Haas, P. Russell.

Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Gawryletz, Fournier.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Československá stopa v zápase
Pavel Francouz (COL) 8 zápasů, průměr 2,56, úspěšnost 92 %
Colorado Avalanche odehrálo 23 zápasů s bilancí 10-3-2-8 a získalo 28 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si v prodloužení s Vancouverem Canucks 5:4 a s Calgary Flames 3:2. Tým nestačil na Edmonton Oilers 2:6, Minnesotu Wild 2:3 a na Toronto Maple Leafs 3:5.
Edmonton Oilers odehrál 26 zápasů s bilancí 12-4-3-7 a získal 35 bodů. V tabulce západní konference je na první pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si se San Jose Sharks 5:2, Vegas Golden Knights 4:2 a v nájezdech 4:3 s Arizonou Coyotes. Tým nestačil na Dallas Stars 4:5 v prodloužení a na Los Angeles Kings 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:1

Branky a nahrávky: 31. Kadri (Donskoi, C. Rosén), 44. Nieto (MacKinnon, Donskoi), 45. MacKinnon (Cole), 46. O'Connor (Ničuškin) – 14. Khaira

Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Gawryletz, Fournier

Diváci: 18.021

13:17 EDM 0:1 Khaira
16:06 EDM 2 J. Archibald, nedovolené bránění
22:45 EDM 5+20 OK A. Larsson, faul loktem
25:40 EDM 2 Draisaitl, podrážení
30:50 COL 1:1 Kadri (Donskoi, C. Rosén)
31:22 COL 2 Zadorov, nedovolené bránění