28.11.2019, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.64 3.86 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:49:51)
David Rittich (CGY) odchytal 61:17, 34 zák, 94,4%
Michael Frolík (CGY) 0+1, 0 střel, čas na ledě 12:05
Tři hvězdy utkání
1. Elias Lindholm (CGY) 1+0
2. Matthew Tkachuk (CGY) 1+1
3. Jimmy Vesey (BUF) 1+0
Calgary se povedlo ve vyrovnaném utkání přehrát na ledě Buffala místní Sabres 3:2 po prodloužení, když přitom museli otáčet nepříznivý vývoj skóre a stav 1:2. Ač měli Sabres ve třetí třetině převahu, naráželi na výborně chytajícího Davida Ritticha, který byl se 34 zásahy jedním z hlavních strůjců vítězství hostů.

61:17

61:17 Elias LINDHOLM - 2:3

61:17

Calgary právě vstřelilo branku!
Přeci jen z této akce hosté dokázali skórovat! Tkachuk posunul puk s ELIASU LINDHOLMOVI, který si povyjel od hrazení do prostoru a kličkou na střed se dostal do pozice, odkud mohl obhodit Ullmarka. Asistence: Matthew Tkachuk, TJ Brodie.

61:09

Tkachuk neobehrál Johanssona, puk mu byl sražen na zadní mantinel.

60:35

Rittich vyráží střelu Reinharta z pravé strany, Flames dostali puk mimo svou zónu.

60:01

O osudu utkání bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44

A ještě zakázané uvolnění Calgary.

59:30

Johansson vyslal pozdrav Rittichovi od modré čáry. Hostující brankář rovněž chytá puk do lapačky.

59:14

Giordano střílel hned po buly, Ullmark drží puk v lapačce.

59:10

Frolíkovo napadání rozehrávky soupeře vyústilo v zakázané uvolnění domácích.

58:39

Reinhart ve vlastním pásmu chyboval v rozehrávce, hosté ale ze získání puku nic nevytěžili. Střela zpoza kruhů šla mimo.

2:3

Branky a nahrávky: 27. Vesey (Asplund), 42. Olofsson (Eichel, S. Reinhart) – 18. Brodie (Giordano, Monahan), 45. Tkachuk (Backlund, Frolík), 62. E. Lindholm (Tkachuk, Brodie)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Bogosian, McCabe, Ristolainen, Montour, Jokiharju, Scandella – S. Reinhart, Eichel, Olofsson – Ma. Johansson, Mittelstadt, Vesey – Sheary, Jo. Larsson, Skinner – Dea, Asplund, Girgensons.

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Brodie, Giordano, Hanifin, R. Andersson, Mi. Stone, Kylington – Monahan, E. Lindholm, J. Gaudreau – Mangiapane, Backlund, Tkachuk – Dubé, D. Ryan, Lucic – Frolík, Jankowski, Rieder.

Rozhodčí: MacDougall, St. Pierre – Nagy, Tobias

12:31 BUF 2 Eichel, podrážení
17:55 CGY 0:1 Brodie (Giordano, Monahan)
25:35 BUF 2 Ma. Johansson, držení
26:32 BUF 1:1 Vesey (Asplund)
38:10 CGY 2 Dubé, držení hole
41:55 BUF 2:1 Olofsson (Eichel, S. Reinhart)
44:02 CGY 2:2 Tkachuk (Backlund, Frolík)