28.11.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.12 4.0 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:50 (04:52:04)

1. Paul Stastny (VGK) 1+0
2. Mikael Granlund (NSH) 1+1
3. Roman Josi (NSH) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 34-30; Zablokované střely: 18-13; Vhazování: 53%-47%; Hity: 14-18; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.
Predators třemi góly v řadě otočili vývoj zápasu, jenže si nepohlídali konec střetnutí, když mohli šest sekund před koncem normální hrací doby vyhodit, jenže tak neučinili a chtěli zápas dohrát za vlastní bránou, za což je pouhé tři desetiny sekundy před vypršením času potrestal Max Pacioretty a v prodloužení pak dovršil úchvatný obrat Paul Stastny. Konečný výsledek tedy nyní zní. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 4.

61:52

61:52 Paul STASTNY - 3:4

61:52

Golden Knights právě vstřelili branku!
Hokejisté Knights nyní vyrazili do přečíslení dva na nikoho a PAUL STASTNY po přihrávce Natea Schmidta z levého kruhu skóroval mezi betony Juuseho Sarose – 3:4! Asistence: Nate Schmidt.

60:57

William Karlsson dostal před bránu nádhernou bekhendovou přihrávku z levého křídla, jenže Juuse Saros ho skvěle vychytal levým betonem!

60:01

Max Pacioretty dokázal vyrovnat pouhé tři desetiny sekundy před koncem normální hrací doby duelu a v Bridgestone Areně nás čeká prodloužení. Predators mohli vyhodit, jenže se snažili zápas dohrát za bránou, a to byla obrovská chyba. Skóre po třetí třetině klání tak zní. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59

59:59 Max PACIORETTY - 3:3

59:59

Útočník MAX PACIORETTY využil parádní zpětné přihrávky a rychlou střelou z mezikruží vyrovnal na 3:3! Nashville dělily od vítězství tři desetiny sekundy! Asistence: Mark Stone a Reilly Smith.

59:39

Predators dvakrát v rychlém sledu minuli prázdnou bránu Vegas a znovu bylo odpískáno zakázané uvolnění.

59:24

Juuse Saros předvedl proti ráně z levého křídla fantastický zákrok lapačkou a poté si poradil i se střelou z pravé strany, kterou vzápětí podržel!

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:26

Malcolm Subban vyrazil na střídačku a Golden Knights zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

3:4

Branky a nahrávky: 28. Mikael Granlund (Josi, Duchene), 32. Ellis (Josi, Johansen), 42. Duchene (Mikael Granlund, Grimaldi) – 8. Mark Stone (Pacioretty), 27. R. Smith (Schmidt), 60. Pacioretty (Mark Stone, R. Smith), 62. Stastny (Schmidt)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg (A), Johansen, Järnkrok – Carr, Duchene, Mikael Granlund – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Watson, Sissons, Olivier. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill (A), Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Dean Morton. Čároví: Scott Driscoll, Trent Knorr

Diváci: 17326

07:33 VEG 0:1 Mark Stone (Pacioretty)
21:06 NSH 2 Bonino, podrážení
21:50 VEG 2 Tuch, hákování
26:22 VEG 0:2 R. Smith (Schmidt)
27:01 NSH 1:2 Mikael Granlund (Josi, Duchene)