po s.n. (2:0) (1:1, 0:0, 0:0 - 2:0)

24.11.2019, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Vojtěch Plášil

Tipsport: 1.93 4.05 3.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše, budu se na vás těšit u dalších onlajnů.

Ani ve třetí třetině jsme se nedočkali regulérního gólu. Zápas herně ovládali v první i druhé třetině domácí, ale ve třetí třetině byl zápas velmi vyrovnaný. Chicagu se sice podařilo vstřelit branku, ale nebyla uznána z důvodu vysoké hole.
Gólu jsme se nedočkali ani v prodloužení, ve kterém měli velké šance oba celky. Zápas nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých Chudobin naprosto podtrhl svůj dnešní výtečný výkon, když ubránil oba nájezdy hostí.
Československá stopa:
Radek Faksa (DAL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:29
Roman Polák (DAL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:12
Andrej Sekera (DAL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:02
David Kämpf (CHI) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:50
Dominik Kubalík (CHI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 08:32 (05:44:49)
1. Anton Chudobin (DAL) 38 zák., 1 gól, 97,4%
2. Robin Lehner (CHI) 42 zák., 1 gól, 97,6%
3. Joe Pavelski (DAL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:00, proměněný samostatný nájezd
Dnešní utkání sledovalo 18 532 diváků.

Tyler SEGUIN - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
Autorem vítězné branky je TYLER SEGUIN, který prostřelil Lehnera mezi betony.

2. série 3:1

Patrick KANE neproměňuje.

Tyler SEGUIN proměňuje. Chvíli si počkal a pak přesně vystřelil mezi betony.

1. série 2:1

Jonathan TOEWS neproměňuje. Sice puk došťouchnul do brány, ale bylo to až potom, co Chudobin Toewsův nájezd vyrazil betonem.

Joe PAVELSKI proměňuje. Krásně si roztáhl Lehnera a bekhendem zakončil k pravé tyči.

Samostatné nájezdy začínají.

Tento zápas rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:30

Domácí kombinují v pásmu hostí. Hráči Chicaga výborně napadají a domácí ke střele nehodlají pustit.

64:29

62:43

Domácí si vytvořili další šanci! Pavelski zakončil velmi prudkou střelouk levé tyči. Lehner si ale i s tímto pokusem dokázal poradit.

62:29

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (2 min. – příliš mnoho hráčů).

2:1

Branky a nahrávky: 15. Hintz (J. Klingberg), rozh. náj. Seguin – 18. Määttä (DeBrincat)