5:1

konec (0:0, 1:1, 4:0)

24.11.2019, 01:10 • Prudential Center, Newark • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.99 4.04 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:57:11)

Trestné minuty: 15:15
Utkání je u konce a domácí tým jej po výborném výkonu ve třetí třetině dotáhl do výrazného vítězství 5:1. Jako první ve 45. minutě skóroval Will Butcher, může ale poděkovat teči hostujícího McIlratha, od jehož brusle šel puk za brankovou čáru. Ve 47. minutě uklidnil domácí Blake Coleman a definitiva přišla v 56. minutě, to se při power-play Detroitu trefil přes celé kluziště Taylor Hall. V závěrečné minutě ještě ze sóla skóroval Blake Coleman a završil tak zmar hostujícího celku.

59:48

59:48 Blake COLEMAN - 5:1

59:48

Devils právě vstřelili branku!
No vida, tak ještě jeden gól! BLAKE COLEMAN dostal přihrávku do jízdy, dostal se do sóla a bekhendovým blafákem se mu povedlo umístit puk do horní části Bernierovy branky. Asistence: Miles Wood, John Hayden.

59:37

Jak Wayne Simmonds, tak i Dylan McIlrath dostali pětiminutové tresty za bitku.

59:37

59:37 Bitka mezi Simmondsem a McIlrathem

59:37

Na závěr utkání jsme tu měli ještě bitku mezi domácím Simmondsem a hostujícím McIlrathem. Byl to vyrovnaný souboj, oba hráči rozdali několik tvrdých úderů.

59:19

New Jersey dohrává zápas ve velkém stylu, Simmonds mohl přidat ještě jeden gól, branku ovšem minul.

58:42

Do trochu rozhozené obrany Detroitu si najel Wood, za modrou čárou se mu ale puk zamotal a to Cholowskimu stačilo k obrannému zákroku.

57:47

Za Detroit nyní zakončoval od modré čáry Cholowski, jeho pokus ale nebyl přesný a skončil na zadním mantinelu.

57:13

Zajac hledal zpoza branky Guseva, jehže jeho přihrávka šla zcela mimo a skončila až u Domingueho.

56:35

Po nájezdu do útočného pásma vyslal z pravé strany prudký švih Jack Hughes, jeho projektil ale prolétl nad brankou Detroitu.

55:59

I za tohoto stavu se nám na ledě odehrávají tvrdé hity, jeden takový teď u mantinelu schytal hostující Ericsson.

55:23

55:23 Taylor HALL - 4:1

5:1

Branky a nahrávky: 24. Palmieri (Hall, Vatanen), 45. Butcher (Hischier), 47. Coleman, 56. Hall, 60. Coleman (Wood, Hayden) – 24. Hirose (Bowey)

New Jersey Devils: Domingue (Blackwood) – Severson, A. Greene (C), P. K. Subban, Vatanen, Tennyson, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall (A) – Simmonds, J. Hughes, J. Boqvist – N. Gusev, Zajac (A), Seney – Hayden, Coleman, Wood.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Bowey, Ericsson, Cholowski, Hronek, McIlrath, Nemeth – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Fabbri, Filppula, Athanasiou – Perlini, Nielsen (A), Hirose – Glendening (A), Ehn, Helm.

Rozhodčí: Rooney, Skilliter – Driscoll, MacPherson

Diváci: 16 514

04:21 NJD 2 Hall, podrážení
10:19 DET 2 Perlini, podrážení
10:41 NJD 2 N. Gusev, nedovolené bránění
13:58 NJD 2 Simmonds, krosček