24.11.2019, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.02 4.08 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:47:40)
Petr Mrázek (CAR) odchytal 60:00, 21 zák., 2 góly, 91,3%
Martin Nečas (CAR) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:45
Tři hvězdy utkání
1. Dougie Hamilton (CAR) 1+1
2. Teuvo Teräväinen (CAR) 0+3
3. Martin Nečas (CAR) 1+0
Petr Mrázek nevstoupil do utkání zrovna nejlépe a v první třetině dvakrát inkasoval, navíc v rozmezí jen 18 vteřin. Od té chvíle však své brankoviště zaklel a další gól Floridě nepovolil. Carolina díky tomu postupně skóre otočila a dokázala se prokousat k vítězství 4:2, na kterém má velkou zásluhu i Martin Nečas, který vyrovnával na 2:2.

59:54

Ještě zakázané uvolnění Caroliny.

59:39

Ani Hoffman ve výborné pozici nedokázal překonat Mrázka, který nyní drží svůj tým v dvoubrankovém vedení.

59:29

Mrázek dokázal chytit prudkou ránu z pravého kruhu a přerušit hru.

59:25

Pesce zkusil střelu přes celé kluziště, je z toho jen zakázané uvolnění.

59:11

Zakázané uvolnění Caroliny, Bobrovskij míří znovu na střídačku!

58:58

58:58 Andrej SVEČNIKOV - 4:2

58:58

Carolina právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. ANDREJ SVEČNIKOV střelou od červené čáry trefil prázdnou branku Floridy. Asistence: Teuvo Teravainen, Sebastian Aho.

58:37

Bobrovskij míří na střídačku!

58:14

Dobrý forčeking Caroliny, která zatím nedovolila soupeři odvolat brankáře.

57:39

Mrázek svým betonem zachránil vedení Caroliny, domácí poté vyváží puk ze svého pásma a drží jej mimo vlastní třetinu.

57:00

56:53

Aho se snažil kouzlit s pukem vedle branky, Bobrovskij mu ho sebral svou lapačkou.

56:16

Hostům se povedlo osvobodit.

4:2

Branky a nahrávky: 10. Pesce (T. Teräväinen, Edmundson), 15. Nečas (D. Hamilton, Slavin), 38. D. Hamilton (T. Teräväinen, Svečnikov), 59. Svečnikov (T. Teräväinen, Aho) – 9. Ekblad (Acciari), 9. B. Boyle (Sceviour, Strålman)

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin, D. Hamilton, Edmundson, Pesce, Gardiner, T. van Riemsdyk – Svečnikov, Aho, T. Teräväinen – Dzingel, J. Staal, Foegele – Niederreiter, Wallmark, Nečas – B. McGinn, Luostarinen, Martinook.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Yandle, Ekblad, Matheson, Strålman, Pysyk, Brown – Huberdeau, Barkov, Dadonov – B. Boyle, Trocheck, Connolly – Vatrano, Malgin, Hoffman – Toninato, Acciari, Sceviour.

Rozhodčí: Joannette, Nicholson – Barton, Murphy

06:01 CAR 2 Dzingel, vysoká hůl
08:36 FLA 0:1 Ekblad (Acciari)
08:54 FLA 0:2 B. Boyle (Sceviour, Strålman)
09:35 CAR 1:2 Pesce (T. Teräväinen, Edmundson)
14:20 CAR 2:2 Nečas (D. Hamilton, Slavin)