21.11.2019, 18:00 • enteria arena • Skupina Střed • Sára Zámečníková

HC Dukla Jihlava poráží domácí Dynamo za stavu 2:1. (20:06:17)

59:44

Domácí si vyžádali oddechový čas.

59:24

Probíhají poslední vteřiny třetí třetiny a Pardubice se ze všech sil snaží odpovědět na druhý gól Dukly.

58:26

Hra se teď poněkud zasekla za jihlavskou bránou a Dynamu už tak nezbývá moc času na vyrovnání.

57:28

Probíhají poslední tři minuty a Dynamu se nedaří vytvořit žádnou akci, který by vyrovnala dosavadní vedení hostů.

55:03

Obrana Dynama teď trošku pokulhává a jediný Marossy tak drží svůj tým nad vodou.

52:58

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava dokázala proměnit a dostává se tak do jednogólového vedení, když Zdarsa zpracoval přihrávku od Jungwirtha a tvrdě vystřelil z mezikruží. Marossy nestihl sklapnout své betony a stav je tak 1:2.

52:51

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Koudelka – 2 min., sekání).

52:09

Zbývá necelých osm minut do konce základní hrací doby a Dynamo hraje další přesilovku.

51:40

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Hrbek – 2 min., krosček).

50:00

Z puku se stal v podstatě přelétavý pták, když si ani jeden z týmů nedokáže kotouč udržet na svých hokejkách.

48:55

Hrbek najížděl úplně osamocen na pardubického Marossyho, ale nestihl vymyslet žádnou pořádnou akci, která by hostům zajistila vedení.

47:47

Domácí teď pěkně zavařili jihlavskému gólmanovi, který neměl výhled na střelu, která přišla z Klozovi hokejky. I přesto dokázala zareagovat a stav je tak stále 1:1.

46:17

Jihlava se po návratu hráče z trestné lavice dostala do velké šance, ale střela byla Marossym opět vyražena.

44:45

Dynamo opět hraje přesilovou hru a bojuje v útočném pásmu.

44:05

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Polodna – 2 min., podrážení).

42:58

Hned tři minuty po začátku třetí třetiny si Marossy připisuje další zákrok po střele jihlavského Jungwirtha.

41:36

Dynamo se po vyloučení jihlavského hráče snadno dostává do útočného pásma a zkouší využít svoji další přesilovou hru.

1:2

Branky a nahrávky: 39. Novotný (Kubíček) – 34. Nevšímal (Hrbek, Jungwirth), 53. Zdarsa (Jungwirth)

HC Dynamo Pardubice: Marossy (Kadlc) – Joudal, Hebek, Vašíček, P. Kubíček, Panchartek, Koudelka, Špinka – Pavlata, Matuška, Jirout, J. Kubíček, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Macas

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Sapík, Adam, Macek, Hrbek, Vranka, Šabatka, Janda – Melenovský, Polodna, Zdarsa, Juřička, Nevšímal, Sopotnik, Mlejnek, Valach, Pavelec, Jungwirth

Rozhodčí: Barek – Křivohlavý, Krejčí

02:24 PCE 2 Matuška, podrážení
11:50 JIH 2 Sopotnik, podrážení
19:44 JIH 2 Adam, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
20:30 PCE 2 Matuška, podrážení
31:27 PCE 2 Joudal, držení
33:18 JIH 0:1 Nevšímal (Hrbek, Jungwirth)