2:4

konec (1:1, 1:0, 0:3)

21.11.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 24. kolo • Milan Horák

Tipsport: 1.88 4.4 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec dnešního utkání. Porubě se podařilo za nepříznivého stavu otočit zápas a veze si domů vydřené tři body z dnešního zápasu.

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště u dalšího zápasu. Přeji hezký zbytek večera! (19:55:58)

59:50

59:50 Jan KÁŇA - 2:4

59:50

Poruba právě vstřelila branku!
Do prázdné branky stvrzuje dnešní vítězství 2:4 JAN KÁŇA po spolupráci s bývalým útočníkem Dukly – Michalem Hlinkou. Asistence: Michal Hlinka.

59:34

Poruba vyhazuje na zakázané uvolnění. Kotouč do odkryté klece nezamířil a Dukla má pořád šanci vyrovnat.

59:22

Staněk vypálil z modré čáry, ale Kůdela jeho střelu viděl a svírá kotouč v lapačce!

58:50

Kůdela má kotouč v lapačce. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

57:56

Dukla to nyní zkusí se šesti hráči v poli. Chaloupek již míří na střídačku.

57:42

Poletín zavezl kotouč do útočné třetiny, ale nedostal se k ohrožení branky soupeře.

56:19

56:19 Jiří ZDENĚK - 2:3

56:19

Do předbrankového prostoru obdržel přihrávku od Káni JIŘÍ ZDENĚK a svojí druhou trefou v zápase posílá Porubu do vedení necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny. – 2:3. Asistence: Jan Káňa, Petr Kanko.

55:57

Pekr se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Kůdela zasahuje ramenem!

54:38

Po špatném odpískání zakázaného uvolnění domácích je nařízeno buly ve středním pásmu.

53:30

Kotouč si bere Anděl a snaží se ho zavést do útočného pásma.

52:30

Davídek vyvezl kotouč z obranného pásma, nahodil kotouč do Kůdelu a jeho lajna míří střídat.

51:45

Viktor Ujčík si pro svůj celek vyžádal oddechový čas.

51:14

Čachotský s Chlubnou si vyměnili kotouč ve středním pásmu, ale jejich pokus o zavezení kotouče do útočného pásma ztroskotal u obránců Poruby.

50:16

Střela z levého kruhu, která mířila na Chaloupka, zamířila pouze do jeho výstroje.

2:4

Branky a nahrávky: 10. Anděl (Pekr, Skořepa), 29. Čachotský (TS) – 13. Zdeněk (Kanko, Dundáček), 45. J. Káňa, 57. Zdeněk (J. Káňa, Kanko), 60. J. Káňa (M. Hlinka)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Jan Brož) – J. Pohl, Staněk, Mareš, J. Holý, Černohorský, D. Kolář, Půža – Anděl, Skořepa (C), Pekr – Čachotský (A), Fronk, Chlubna – T. Harkabus, Poletín, Davídek – Lichanec, Juda, Machač.

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Foltán) – Pastor, Dundáček, Slavík, Husák, Dluhoš, Urbanec, Rudl – Kanko, Zdeněk (C), J. Káňa (A) – Szturc, M. Hlinka, Obdržálek – Sikora (A), Hudeček, Ďurač – Nejezchleb, T. Jáchym, Špaček.

Rozhodčí: Kostourek, Ondráček – Kotlík, Zídek