4:3
po prodl. (1:0, 0:3, 2:0 - 1:0)
21.11.2019, 17:10 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina Východ • Helena Hegeďová, Anna Pavlína Sedláčková
VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba
4:3
po prodl. (1:0, 0:3, 2:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Babeliak (Kunst, Krajčík), 43. Adámek (Jurek, Kočí), 56. Hrnčíř (Turek), 61. Jurek (Kunst, Babeliak) – 22. Chovanec (Gelnar), 25. Vehovský (Halata, Stibor), 29. Hlaváč
Karty:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
Janura (Nešpůrek) – Šedlbauer, Velikovský, Kočí, Fojtík, Krajčík, Kunst – Bednařík, Kopřiva, Babeliak, Tobola, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Jurek.
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba:
Drabčík (Slíž) – Michalčík, Černý, Kříž, Kosina, Bechný, Borkovec, Gelnar – Hlaváč, Lambert, Koudelný, Slusarczyk, Vehovský, Macias, Hradil, Halata, Chovanec, Stibor, Kovalčík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šudoma – Hübl, Poláček
Diváci: 115
1. třetina | ||||
04:30 | VSE | 2 | Adámek, držení | |
04:30 | VSE | 2 | Jurek, držení | |
17:18 | POM | 2 | Kosina, sekání | |
18:10 | VSE | 1:0 | Babeliak (Kunst, Krajčík) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:02 | POM | 1:1 | Chovanec (Gelnar) | |
21:56 | POM | 2 | Vehovský, držení | |
24:31 | POM | 1:2 | Vehovský (Halata, Stibor) | |
28:49 | POM | 1:3 | Hlaváč | |
32:59 | POM | 2 | Kříž, držení | |
37:17 | POM | 2 | Černý, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:33 | VSE | 2:3 | Adámek (Jurek, Kočí) | |
43:36 | POM | 2 | Vehovský, hákování | |
46:44 | POM | 2 | Kosina, nedovolené bránění | |
52:17 | VSE | 2 | Kočí, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
55:09 | VSE | 3:3 | Hrnčíř (Turek) | |
58:24 | POM | 2 | Halata, podrážení | |
Prodloužení | ||||
60:29 | VSE | 4:3 | Jurek (Kunst, Babeliak) | |
po prodl. |
Kladno – Hvězda Praha 16:10 5:2
Kobra – K. Vary 16:15 3:1
Vítkovice – Olomouc 17:00 3:0
Plzeň – Třemošná 17:00 4:2
Vsetín – Poruba • po prodl. 17:10 4:3
HK MD Šumperk – Zlín • po s.n. (0:2) 17:15 2:3
Přerov – Třinec 17:30 4:2
Mountfield HK – Liberec 17:30 4:2
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 17:30 2:7
Chomutov – HC Litvínov 17:30 1:5
Sparta – PZ Kladno 17:30 3:0
Kometa Brno – Havířov 17:45 6:2
Slavia – Technika Brno 18:00 4:2
Tábor – Havlíčkův Brod 18:00 4:1
Pardubice – Jihlava 18:00 1:2
60:29
Prodloužení nezabralo ani půl minuty a do brány se strefuje ŠTĚPÁN JUREK. Asistence: Stanislav Kunst, Boris Babeliak.
60:01
59:26
58:44
58:24
57:05
55:09
Od levého kruhu se Adam Turek pokusil prosadit, to mu však nevyšlo, puk se mu vrátil zpátky pod hokejku, s ním si objel bránu a pokusil se kotouč prostrčit okolo tyčky. Tady jeho střelu tečoval TADEÁŠ HRNČÍŘ. Asistence: Adam Turek.
54:17
52:44
52:17
49:57
48:44
47:37
46:44
46:36
45:07