0:0
konec (0:0)
19.11.2019, 18:30 • The Showgrounds, Ballymena • Skupina 8 • Martin Dvořák
Tipsport: 4.92 3.68 1.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.92 - 3.68 - 1.7
Severní Irsko – Rumunsko
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 86. McCann (NIR), 90. McCalmont (NIR) – 45. Ricardo (RUM), 71. Morutan (RUM), 73. Oaida (RUM) 79. Chindris (RUM)
Neproměněná penalta:
Severní Irsko:
Garstide – Gordon (30. Palmer), Marron, Toal (C), Balmer, Burns – McCann, Dunwoody (84. Galbrait), McCalmont, Munce (84. Thompson) – Parkhouse
Náhradníci: Hughes – Galbraith, Scott, Thompson, Palmer, Gallagher, O'Neill, Robinson
Trenér:
Rumunsko:
Vlad – Vladoiu, Pascanu (C), Chindris, Ricardo – Oaida, Marin (72. Olaru), Morutan (82. Ciobotariu) – Man (90. Cristian), Petre, Mihaila (71. Ciobanu)
Náhradníci: Aioani – Sut, Itu, Ganea, Ciobotariu, Cristian, Olaru, Ratiu, Ciobanu
Trenér:
Rozhodčí: Steen – Enga, Grönevik (vš. NOR)
Diváci:
Německo – Sev. Irsko 20:45 6:1
Nizozemsko – Estonsko 20:45 5:0
Slovensko – Ázerbájdžán 20:45 2:0
Wales – Maďarsko 20:45 2:0
Severní Makedonie – Izrael 20:45 1:0
Lotyšsko – Rakousko 20:45 1:0
Polsko – Slovinsko 20:45 3:2
Belgie – Kypr 20:45 6:1
San Marino – Rusko 20:45 0:5
Skotsko – Kazachstán 20:45 3:1
Wales – Bosna 17:00 1:0
Andorra – Turecko 18:00 2:0
Faerské ostrovy – Severní Makedonie • odloženo 18:00 0:0
Dánsko – Malta 18:00 5:1
Izrael – Španělsko 18:30 1:1
Norsko – Portugalsko 18:30 2:3
Sev. Irsko – Rumunsko 18:30 0:0
Švýcarsko – Francie 19:00 3:1
Srbsko – Rusko 19:00 0:2
Gibraltar – Bělorusko 20:00 0:2
Itálie – Arménie 21:00 6:0
Irsko – Švédsko 21:00 4:1
90+3
90+1
90
90
89
88
87
86
84
84
82
81
79
79. Chindris neudržel nervy na uzdě, ještě po odchodu ze hřiště dal průchod svým emocím...
79
78
77
76
75
74
73
72
71
71
70
69
68
67
65
63
63. Dunwoodym a jeho pokus, kterým málem zaskočil gólmana Vlada.
63
62
60
58
58. McCann (Severní Irsko) jen těsně míjí hlavou branku Rumunska
58
56
55
53
52
51
50
48
46
45+2
45
43
42
41
40
39
38
36
35
34
32
31
30
29
28
27
26
25
23
22
21
20
19
17
16
15
14
12
11
9
8
7
5
4
3
1
Severní Irsko: Garstide – Gordon, Marron, Toal (C), Balmer, Burns – McCann, Dunwoody, McCalmont, Munce – Parkhouse
Náhradníci: Hughes – Galbraith, Scott, Thompson, Palmer, Gallagher, O'Neill, Robinson
Rumunsko: Vlad – Vladoiu, Pascanu (C), Chindris, Ricardo – Oaida, Marin, Morutan – Man, Petre, Mihaila
Náhradníci: Aioani – Sut, Itu, Ganea, Ciobotariu, Cristian, Olaru, Ratiu, Ciobanu
Rozhodčí: Steen – Enga, Grönevik (vš. NOR).