0:2

konec (0:1)

19.11.2019, 20:00 • Victoria Stadium, Gibraltar • Skupina 7 • Karel Jedlička

Tipsport: 35.0 21.9 1.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 1:5. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 15:26. (21:56:14)
Na domácí výhru 10:0 navázali Bělorusové v Gibraltaru mnohem hubenějším poměrem. Před přestávkou proměnil penaltu Pavel Seďko, po ní dal gólovou pojistku Ilja Škurin. Domácí se nedostali za celý zápas k ničemu a zůstávají bez bodu a vstřeleného gólu poslední.

90+4

90+4

A skutečně! V 94. minutě z přímého kopu vzešla vůbec první gibraltarská střela v celém zápase. Ronan pálil přes zeď nad břevno.

90+3

Nečistý zákrok střídajícího Petrenka dá domácím poslední šanci ohrozit bránu soupeře.

90+1

Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odcházejí Serra a Breed, nastupují Ramirez a Ruiz.

90+1

Belgický rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Podstrelov, přichází Petrenko.

89

Blíží se závěrečný hvizd a nezdá se, že by domácí výběr měl síly či myšlenky na zvrat.

86

Autora gólové pojistky Škurina střídá v běloruském dresu na hřišti Muchamedov.

85

Žlutou kartu dostává Ilja Škurin (Bělorusko) za útočný faul na Santose.

82

V ofsajdu přebíral míč Arťom Škurďuk.

79

Po standardce hostů fauloval před domácí brankou Ševčenko.

77

Žlutou kartu dostává Jaime Serra (Gibraltar) za faul na Podstrelova.

74

Po Parodyho faulu rozehrává Mjakiš.

72

Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Peacock, přichází El Hmidi.

68

Velkou šanci propásli hosté. Po rohovém kopu Podstrelova minul zcela volný Grečicho zblízka odkrytou část brány.

64

Z fotbalu je opět hlavně okopávaná kotníků. Hvizd píšťalky zní častěji než na nádraží.

60

Další roh Bělorusů, po odraženém míči a zpětném nákopu je máván ofsajd Grečichovi.