18.11.2019, 20:45 • National Stadium, Ta' Qali • Skupina F • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 25.0 10.7 1.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Joshua King, přichází Fredrik Ulvestad.

82

Jestliže měl Elyounoussi předtím na kopačce uklidňující gól, tak Agius měl teď na hlavě vyrovnání! U zadní tyče si totiž naskočil na centr ze standardky a roztřepetal boční síť. Tahle nevyužitá šance může Maltu hodně mrzet...

80

Elyounoussi měl na kopačce uklidňující gól! Po převzetí Sörlothovy přihrávky na penaltovém puntíku však norský reprezentant zaškobrtl a podle toho jeho střela dopadla.

74

Avizované střídání v týmu Malta: ze hřiště odkulhává Steve Borg, toho nahrazuje Ferdinando Apap.

70

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Rowen Muscat, přichází Nikolai Muscat.

67

Joshua King nedostál svému jménu a pokutový kop neproměnil! Pochvalu dostává Bonello, který výborně vystihl stranu. Díky němu tak Malta stále může živit naději na remízu.

66

Penalta! Zach Muscat (Malta) fauloval Sörlotha a navrch inkasoval žlutou kartu.

65

Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Jonas Svensson, přichází Tarik Elyounoussi.

62

62. Alexander SÖRLOTH - 1:2

62

Norsko právě vstřelilo branku!
Po hodině hry se favorit vrací do vedení! Prostoru kolem sebe na pravé straně šestnáctky využil Berge k přihrávce pro ALEXANDERA SÖRLOTHA, jemuž na hranici malého vápna stačilo správně nastavit kopačku.

60

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Dunstan Vella, přichází Alfred Effiong.

55

Steve Borg (Malta) podrazil v tu chvíli startujícího Reginiussena a nevyhnul se karetnímu trestu.

47

A druhou půli začali hosté pěkně zhurta! Reginiussen ve střední vzdálenosti od brány nabil Henriksenovi, s jehož pumelicí měl Bonello plné ruce práce. Záměr norského mužstva je po návratu z šaten jasný: co nejdříve vyrovnat.

46

Poločasové střídání v týmu Norsko: na hřiště se nevrátil Mats Daehli, ale zato přišel Omar Elabdellaoui.

40

40. Paul FENECH - 1:1

40

Malta právě vstřelila branku!
Fotbalový trpaslík srovnává krok! 773 minut trvající gólový půst ukončuje PAUL FENECH. Právě on si naběhl na Mifsudův luxusní křižný pas a po volejové střele zblízka rozpoutal na Národním stadionu v Ta' Qali vlnu radosti.

30

Po necelé půlhodině vystrčili drápky domácí. Nwoko se zleva probil až do vápna a ranou na bližší tyč rozvlnil boční část síťky! Jak vidno, Malta svou kůži nechce dát lacino.

28

Jako třeba teď! Po levé straně běžící King (Norsko) si zautíkal za záda obránců a Bonella tentokrát zkoušel překonat střelou na zadní tyč. Brankovou konstrukci jen o kousek minul!

7

7. Joshua KING - 0:1

7

Jen do sedmé minuty držel outsider nerozhodný stav. Pak se prosadil hráč, který skóroval také při prvním vzájemném zápase. JOSHUA KING si naběhl do předbrankového prostoru na Daehliho přihrávku z pravého křídla a tváří v tvář gólmanovi neselhal.

1:2

konec (1:1)

Branky: 40. P. Fenech (Mifsud) – 7. J. King (Daehli), 62. Sörloth (S. Berge)

Karty:   55. S. Borg (MAL), 66. Z. Muscat (MAL)

Neproměněná penalta: 67. J. King (NOR), brankář Bonello zneškodnil

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 12:14.

Malta: Bonello – Mbong, Z. Muscat, Agius, S. Borg (74. Apap), Zerafa – R. Muscat (70. N. Muscat), D. Vella (60. Effiong), P. Fenech, Nwoko – Mifsud (C).
Náhradníci: Al-Tumi, Haber – Apap, Caruana, T. Caruana, Effiong, Gambin, Grech, K. Micallef, N. Muscat, Paiber, J. Pisani.

Norsko: Nyland – J. Svensson (65. T. Elyounoussi), Reginiussen (C), Ajer, Meling – Daehli (46. Elabdellaoui), S. Berge, Henriksen, Fossum – J. King (89. Ulvestad), Sörloth.
Náhradníci: Grytebust, Jarstein – Aleesami, Elabdellaoui, T. Elyounoussi, Hovland, Rosted, Selnaes, Thorsby, Ulvestad.

Rozhodčí: Aghajev – Zejnalov, Amirali (všichni Ázerbájdžán)