18.11.2019, 20:45 • National Stadium, Ta' Qali • Skupina F • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 25.0 10.7 1.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

62

62. Alexander SÖRLOTH - 1:2

62

Norsko právě vstřelilo branku!
Po hodině hry se favorit vrací do vedení! Prostoru kolem sebe na pravé straně šestnáctky využil Berge k přihrávce pro ALEXANDERA SÖRLOTHA, jemuž na hranici malého vápna stačilo správně nastavit kopačku.

40

40. Paul FENECH - 1:1

40

Malta právě vstřelila branku!
Fotbalový trpaslík srovnává krok! 773 minut trvající gólový půst ukončuje PAUL FENECH. Právě on si naběhl na Mifsudův luxusní křižný pas a po volejové střele zblízka rozpoutal na Národním stadionu v Ta' Qali vlnu radosti.

7

7. Joshua KING - 0:1

7

Jen do sedmé minuty držel outsider nerozhodný stav. Pak se prosadil hráč, který skóroval také při prvním vzájemném zápase. JOSHUA KING si naběhl do předbrankového prostoru na Daehliho přihrávku z pravého křídla a tváří v tvář gólmanovi neselhal.

1:2

konec (1:1)

Branky: 40. P. Fenech (Mifsud) – 7. J. King (Daehli), 62. Sörloth (S. Berge)

Karty:   55. S. Borg (MAL), 66. Z. Muscat (MAL)

Neproměněná penalta: 67. J. King (NOR), brankář Bonello zneškodnil

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 12:14.

Malta: Bonello – Mbong, Z. Muscat, Agius, S. Borg (74. Apap), Zerafa – R. Muscat (70. N. Muscat), D. Vella (60. Effiong), P. Fenech, Nwoko – Mifsud (C).
Náhradníci: Al-Tumi, Haber – Apap, Caruana, T. Caruana, Effiong, Gambin, Grech, K. Micallef, N. Muscat, Paiber, J. Pisani.

Norsko: Nyland – J. Svensson (65. T. Elyounoussi), Reginiussen (C), Ajer, Meling – Daehli (46. Elabdellaoui), S. Berge, Henriksen, Fossum – J. King (89. Ulvestad), Sörloth.
Náhradníci: Grytebust, Jarstein – Aleesami, Elabdellaoui, T. Elyounoussi, Hovland, Rosted, Selnaes, Thorsby, Ulvestad.

Rozhodčí: Aghajev – Zejnalov, Amirali (všichni Ázerbájdžán)