Tipsport extraliga

HC Sparta Praha – Mountfield HK

2:1

konec (0:1, 1:0, 1:0)

15.11.2019, 18:30 • O2 arena, Praha 9 (Libeň) • 18. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.85 4.5 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

48:34

Richard Nedomlel (HKM) míří na trestnou za nedovolené bránění, domácí mají šanci svůj čerstvý náskok navýšit.

29:30

Robert Říčka (SPA) opouští ledovou plochu s menším trestem za hákování ve statistikách.

17:49

Radim Šalda (HKM) podruhé míří na trestnou lavici, tentokrát za hrubost. Využijí domácí přesilovku?

15:11

O2 arena se zlobí, domácí jdou do tří! Jan Buchtele (SPA) dostává menší trest za hákování.

14:12

Sudí po incidentu v rohu kluziště přerušil hru a ukázal na Lukáše Rouska (SPA), kterého za držení poslal na dvě minuty na lavici hanby. Přesilovka pro Hradec.

11:12

Další přesilovka pro domácí hráče. Na trestnou lavici tentokrát putuje Radim Šalda (HKM) za hákování.

01:22

Sparťané budou hrát přesilovku, Radovan Pavlík (HKM) je po minutě a půl hry vykázán za držení.

2:1

Branky a nahrávky: 23. Smejkal (Řepík), 48. Buchtele (Forman, Pech) – 10. F. Pavlík

HC Sparta Praha: Machovský (J. Sedláček) – Kalina, Blain, Tomáš Dvořák, Jurčina, Polášek (A), Košťálek, Piskáček – Smejkal, Tomášek, Řepík (C) – Kudrna, Sukeľ, Říčka – Buchtele, Pech (A), Forman – Pšenička, Rousek, Dvořáček.

Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Zámorský, Linhart, Cibulskis, Nedomlel, Rosandić, F. Pavlík, Šalda – Červený (A), Koukal, Jergl – R. Pavlík (A), Cingel, Smoleňák (C) – Perret, Rákos, Vincour – Klíma, Kubík, Paulovič.

Rozhodčí: Hodek, Sýkora – Komárek, Frodl.

Diváci: 9 772

01:22 HKM 2 R. Pavlík, držení
09:46 HKM 0:1 F. Pavlík
11:12 HKM 2 Šalda, hákování
14:12 SPA 2 Rousek, držení