konec (15:12)

03.11.2019, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 8. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.71 8.04 1.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55

Brůna zasáhl do obličeje Kocicha a dostává dvě minuty. Ještě drobně interagoval s diváky, uvidíme, zda mu budou schopni do obličeje říci to, co z 20 metrů na tribuně. (27:21)

53

Na konci 53. minuty však dostává dvě minuty Kristo Voika a Karviná má asi poslední možnost, jak se soupeři přiblížit. (27:20)

47

Kocich při návratu do obrany nabral střílejícího Soláka bokem a dostává dvě minuty. Karviná rozhodně ještě neřekla poslední slovo! (24:17)

44

Tohle je už absolutní karvinský rozklad! Ještě nikdy se mi za celou házenkářskou kariéru nepodařilo vidět, aby tým střídal špatně dvakrát za sebou. Tentokrát šel brzo na plac Chudoba a dostává i on dvě minuty. Domácí mají 1:13 6 na 4! (22:16)

43

Karvinští se navíc začínají požírat sami mezi sebou. Nyní přišlo špatné střídání a Chosik dostává naprosto oprávněné dvě minuty za předčasný nástup na hrací plochu. (21:16)

23

Karviná ale naprosto zbytečně neudržela emoce a pyká za to dvojnásobným vyloučením! O faulu Užeka se nemusíme vůbec bavit, stáhl Sekuliče za ruku a dostal dvě minuty. Jenže hosté protestovali a křičeli natolik, že další dvojku dostal Nedoma. Proto se bude hrát dvě minuty 6 na 4! (10:9)