konec (1:1, 2:1, 0:2)

02.11.2019, 15:00 • CSKA Arena, Moskva • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.67 4.2 4.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:43

Dmitrij Višněvskij mohl vyrovnat, jeho rána z levého kruhu ale minula přední levou tyč brány!

58:43

Július Hudáček už je na střídačce a hokejisté Spartaku zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

53:54

Dnešní utkání sleduje 10724 diváků.

49:01

49:01 Denis VICHAREV - 3:4

49:01

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Útočník Martin Bakoš se střelou z levého kruhu neprosadil, o pár sekund později ale u pravé tyče skóroval z blízkosti DENIS VICHAREV! Další obrat v zápase a využitá přesilová hra Admiralu. Je to 4:3. Asistence: Shawn Lalonde a Martin Bakoš.

48:03

Gennadij Stoljarov usedl na trestnou lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

46:11

46:11 Alexandr STRELCOV - 3:3

46:11

ALEXANDR STRELCOV získal volný puk a střelou z bodu levého kruhu pro vhazování překonal Júliuse Hudáčka! Je vyrovnáno! Bez asistence.

38:43

Admiral mířil z pravého kruhu ke vzdálenější levé tyči a Július Hudáček zasáhl pravým betonem!

35:07

35:07 Kaspars DAUGAVINŠ - 3:2

35:07

Spartak právě vstřelil branku!
KASPARS DAUGAVINŠ velice rychle objel bránu Admiralu a u pravé tyče z otočky zasunul puk do sítě! Spartak předvedl bleskový obrat skóre a vede 3:2! Fanoušci jsou samozřejmě po obratu nadšení! Asistence: Jakov Rylov a Ilja Zubov.

34:20

34:20 Michail KOTLJAREVSKIJ - 2:2

34:20

MICHAIL KOTLJAREVSKIJ nyní dostal na vrcholu mezikruží příliš volného prostoru a nádhernou střelou zápěstím zamířil těsně nad ledem k pravé tyči! Asistence: Ilja Arkalov a Denis Kokarev.

33:19

Gennadij Stoljarov se ocitl před bránou ve skvělé šanci, jenže mezi betony brankáře nepřekonal! Anton Krasotkin skvěle zasáhl.

31:38

Nikita Bobrjašov vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění a Spartak hraje svou čtvrtou přesilovou hru.

30:59

Vyloučený Alexandr Strelcov naskočil na led a v blízkosti levé tyče brány mohl skórovat Alexandr Mereskin, Július Hudáček ale jeho slabý pokus z blízkosti zachytil! Spartak mohl prohrávat 1:3.

28:59

Alexandr Strelcov byl vyloučen za vysokou hůl a Spartak Moskva má k dispozici další přesilovou hru.

26:14

Ansel Galimov byl faulován za bránou Admiralu a Ivan Lisin dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

23:54

23:54 Alexandr OSIPOV - 1:2

23:54

ALEXANDR OSIPOV si nyní najel před bránu na krásnou diagonální přihrávku od modré čáry a rychlou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh sítě! Asistence: Denis Vicharev a Ivan Miščenko.

22:26

Kirill Voronin se ocitl u levé tyče ve velké šanci, Júliuse Hudáčka ale mezi betony nepřekonal!

21:47

Kaspars Daugavinš dostal dvě minuty za podrážení a přesilová hra Spartaku končí. Bude se hrát 4 na 4.

20:48

Ivan Lisin dostal dvě minuty za podrážení a Spartak Moskva si zahraje první přesilovou hru v zápase.

18:11

Ansel Galimov dostal dvě minuty za podrážení a Vladivostok si zahraje první přesilovou hru zápasu.

17:42

Kirill Voronin se nyní řítil do samostatného úniku, v jehož závěru orazítkoval levou tyč!

10:21

Ansel Galimov se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, jenže skórovat nedokázal a v hledišti to jen hlasitě zahučelo! Velká šance!

01:49

01:49 Konstantin GLAZAČEV - 1:1

01:49

Před bránou domácího Spartaku vznikla velice nepřehledná situace, které u pravé tyče využil KONSTANTIN GLAZAČEV a z blízkosti skóroval do prázdné brány! Vladivostok bleskově vyrovnal na 1:1 a začíná se od nuly! Asistence: Kirill Ďjakov.

01:12

01:12 Arťom FJODOROV - 1:0

01:12

ARŤOM FJODOROV si najel na vzdálenější levé tyči na parádní přihrávku Iljy Zubova z pravého křídla a bez přípravy zamířil nad pravým betonem brankáře Vladivostoku do sítě! Spartak rychle vede. Asistence: Ilja Zubov a Kaspars Daugavinš.

00:22

Spartak předvedl skvělý forčeking a po přihrávce zpoza brány mohl skórovat z blízkosti, Anton Krasotkin se ale mezi betony překonat nenechal!

3:4

Branky a nahrávky: 2. Fjodorov (Zubov, Daugavinš), 35. Kotljarevskij (Arkalov, Kokarev), 36. Daugavinš (Rylov, Zubov) – 2. Glazačev (Ďjakov), 24. A. Osipov (Vicharev, Miščenko), 47. A. Strelcov, 50. Vicharev (Lalonde, Bakoš)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Hersley (A), Rylov, Kutějkin, D. Višněvskij, Pedan, Gončarov, Trišin – Daugavinš (A), Zubov, Fjodorov – Karsums, R. Hanzl, Chochlačov – A. Galimov, Nikoncev (C), Stoljarov – Arkalov, Cyplakov, Kokarev – Kotljarevskij.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Olkinuora) – Lalonde, Almqvist, Miščenko, A. Osipov, Ďjakov, Bobrjašov, Ibatullin (A), Kozlovskij – Ljungh, Konnov, Bakoš (A) – Lisin (C), Vicharev, V. Butuzov – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – V. Strelcov, A. Strelcov, Lomako.

Rozhodčí: Andris Ansons, Eduard Odins. Čároví: Maxim Bitjukov, Jaroslav Parikov

Diváci: 10724

01:12 SPM 1:0 Fjodorov (Zubov, Daugavinš)
01:49 VLD 1:1 Glazačev (Ďjakov)
18:11 SPM 2 A. Galimov, podrážení
20:48 VLD 2 Lisin, podrážení