1:4

konec (0:2, 0:1, 1:1)

02.11.2019, 17:00 • Zimní stadion Nová Paka • 15. kolo • DL

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tady konec utkání. Domácí se dokázali prosadit v 56. minutě a hosté v 55. Dvůr Králové si odváží domů 3 body. (19:10:00)

59:52

Zakázané uvolnění hostí.

59:43

Veliká šance Kloutvora v posledních vteřinách.

59:17

Hosté dobře napadají.

58:00

Poslední 2 minuty třetí třetiny.

55:30

Nová Paka vstřelila branku!
Autorem branky je TOMÁŠ MÜLLER. Přihrávka z levého mantinelu se dostala na druhou stranu a z první vystřelil Müller který úspěšně proměnil.
Asistence: Marek Mlčoch.

54:37

Dvůr Králové právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB LUŠTINEC. Luštinec dokázal proměnit samostatný únik a zvyšuje na 0:4.

54:24

Vhazování před Čápem.

54:13

Domácí drží útočnou třetinu.

53:18

Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Půhoný Jiří – 2 min., nesportovní chování).

53:11

Akci hostů 2 na 1 překazil ofsajd.
Dnešní utkání sleduje 768 diváků.

51:31

Bruslaři vyhodili puk, na středu se ho ale dokázali zmocnit hráči hostí a dostali se opět do útočné třetiny.

50:36

Hosté se dostali k několika dorážkám před Vackem, ten si ale se vším dokázal poradit.

49:59

Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Půlpán Aleš – 2 min., hákování).

48:17

Hosté moc nepouštějí bruslaře do nějakých větších akcí.

47:23

Hraje se z jedné strany na druhou.

46:42

Vhazování před Vackem.

1:4

Branky a nahrávky: 56. Müller (Mlčoch) – 3. Brokeš (Čáslava, Šedivý), 12. Dušek (Hoskovec, Půhoný), 40. Hrazdira (Čáslava, Brokeš), 55. Luštinec

BK Nová Paka: Vacek (Mahdal) – Müller, Pohl, Mlčoch, Malík, Bezděk, Suvorov, Hric (A), Foerster, Kloutvor, Půlpán Aleš (C), Hnik (A), Ukhin, Půlpán Tomáš, Hašek, Hidveghy, Škvrně

HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Janský) – Petira, Tondr, Franc, Matějíček (C), Čáslava, Karlík, Mocek, Luštinec, Hrazdira, Brokeš, Havlas, Půhoný (A), Dušek, Šedivý, Ježek, Hoskovec, Valašek

Rozhodčí: Jan Bernat – Aleš Roischel, Ondřej Bohuněk