02.11.2019, 15:00 • CSKA Arena, Moskva • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.67 4.2 4.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:

Robin Hanzl (SPR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:51
Július Hudáček (SPR) 59 minut, 32 zákroků, 4 gólů, 88,9%
Martin Bakoš (ADM) 0+1, 2 střely, čas na ledě 21:59 (17:43:04)
Statistiky: Střely: 53-52; Střely na bránu: 31-36; Góly: 3-4; Vhazování: 29-24; Zablokované střely: 7-13; Přesilové hry: 0/4-1/3; Trestné minuty: 6-8.
Spartak Moskva nestačil v nádherném zápase bohatém na góly na Vladivostok, který dvakrát otočil skóre a podruhé už si jednobrankový náskok vzít nenechal. O osudu utkání rozhodl v přesilové hře Denis Vicharev. Domácí posedmé v řadě nevyhráli, zatímco Admiral ukončil sérii čtyř porážek. Konečný výsledek utkání v CSKA Areně. Spartak Moskva 3 Admiral Vladivostok 4.

59:43

Dmitrij Višněvskij mohl vyrovnat, jeho rána z levého kruhu ale minula přední levou tyč brány!

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:56

Vladivostok minul levou tyč prázdné brány Spartaku Moskva a domácí tým si vyžádal oddechový čas.

58:43

Július Hudáček už je na střídačce a hokejisté Spartaku zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

57:51

Patrik Hersley vypálil v rychlém sledu na vrcholu pravého i levého kruhu pro vhazování, Anton Krasotkin ale jeho první pokus vyrazil, zatímco druhý podržel v náručí.

57:44

Vladivostok vyhodil puk na zakázané uvolnění a pomalu se blíží čas, kdy Spartak Moskva odvolá brankáře.

57:26

Hra je v současné chvíli hodně kouskována, což je voda na mlýn pro hostující tým Admiralu Vladivostok.

57:22

Michail Kotljarevskij vystřelil v levém kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

56:07

Puk opustil v obranném pásmu Admiralu ledovou plochu a vhazovalo se po levici brankáře Antona Krasotkina.

55:29

Anton Krasotkin ukryl nahození Spartaku v lapačce a vypadá to vypadá, že Admiral v hlavním městě Ruska vyhraje.

55:18

Spartak Moskva se snažil prosadit podél trestných lavic, jenže jeho akci skvěle překazil Martin Bakoš.

54:38

Admiral na pravém křídle vystřelil od hrazení a slovenský brankář puk zmrazil pod lapačkou. Reklamní přestávka.

54:19

Kirill Voronin se krásně natlačil z pravého křídla před bránu, Júliuse Hudáčka ale v rozkleku nepřekonal.

53:54

Dnešní utkání sleduje 10724 diváků.

51:27

Admiral se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká komerční přestávka.

3:4

Branky a nahrávky: 2. Fjodorov (Zubov, Daugavinš), 35. Kotljarevskij (Arkalov, Kokarev), 36. Daugavinš (Rylov, Zubov) – 2. Glazačev (Ďjakov), 24. A. Osipov (Vicharev, Miščenko), 47. A. Strelcov, 50. Vicharev (Lalonde, Bakoš)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Hersley (A), Rylov, Kutějkin, D. Višněvskij, Pedan, Gončarov, Trišin – Daugavinš (A), Zubov, Fjodorov – Karsums, R. Hanzl, Chochlačov – A. Galimov, Nikoncev (C), Stoljarov – Arkalov, Cyplakov, Kokarev – Kotljarevskij.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Olkinuora) – Lalonde, Almqvist, Miščenko, A. Osipov, Ďjakov, Bobrjašov, Ibatullin (A), Kozlovskij – Ljungh, Konnov, Bakoš (A) – Lisin (C), Vicharev, V. Butuzov – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – V. Strelcov, A. Strelcov, Lomako.

Rozhodčí: Andris Ansons, Eduard Odins. Čároví: Maxim Bitjukov, Jaroslav Parikov

Diváci: 10724

01:12 SPM 1:0 Fjodorov (Zubov, Daugavinš)
01:49 VLD 1:1 Glazačev (Ďjakov)
18:11 SPM 2 A. Galimov, podrážení
20:48 VLD 2 Lisin, podrážení