30.10.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 19. kolo • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

Tipsport: 1.1 10.0 13.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:10

58:10 Lukáš KLÍMA - 4:0

58:10

Piráti právě vstřelili branku!
Domácí nakonec při hře tří proti třem odskakují na rozdíl čtyř branek, LUKÁŠ KLÍMA střelou tahem prostřeluje Neužila pod lapačku. Bez asistence.

57:49

Síly na ledě se vyrovnají, trefný dostává dvě minuty za krosček.

56:34

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., krosček).

Hosté mají dvouminutovou přesilovou hru 5 na 3.

56:12

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Darby Llewellyn – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Michael Foltýn – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

56:12

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Stanislav Vrhel – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Marek Tomica – 2 min., hrubost).

56:12

K pěstnímu souboji se schylovalo již dlouho, nakonec se této úlohy zhostili Llewellyn s Foltýnem. Domácí kohout by zřejmě na body vyhrál.

55:28

Po nahození od modré se kotouč odrazil od zad Suchého jen těsně vedle branky.

45:05

Kůs dostává 2+10 za zásah do hlavy a krku, trest odpyká Čech. Kadaňští si nyní z trestné lavice udělali druhou střídačku, jsou zde hned čtyři hráči.

45:05

Kůs nyní srazil nedovoleně hned dva domácí hráče a bude za to pykat.

43:52

Jandus musel zatáhnout za záchrannou brzdu a odpyká si dvě minuty za hákování.

43:15

Současné vyloučení Hlavy a Čermáka za hrubost, pokračuje se ve čtyřech.

40:00

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Zdeněk Zabloudil – 2 min., krosček).

37:37

Hostující Zdeněk Zabloudil oslabuje na dvě minuty svůj tým, když se provinil krosčekem.

29:48

Stanislav Vrhel dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Toto bylo trochu přísné vyloučení pro Piráta.

27:59

Síly na ledě se vyrovnají, Kůs inkasuje dvě minuty za podrážení.

27:13

Dvě minuty za krosček dostává domácí Petr Stloukal.

20:54

Hned zkraje třetiny příležitost pro Kadaň, Hlava inkasuje dvě minuty za podrážení.

18:45

Pitule v samostatném úniku trefuje tyč.

18:07

18:07 Petr STLOUKAL - 3:0

18:07

Hlava zachytil kotouč na modré čáře, posunul ho mezi kruhy na Suchého, který byl ale zády k brance, proto kotouč přenechal PETRU STLOUKALOVI, který krásnou střelou tahem přidává svou druhou branku v utkání. Asistence: Filip Suchý, Nicolas Hlava.

16:31

Chlouba se prokličkoval až k zakončení, na Pavláta ale nevyzrál.

15:51

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Petr Stloukal – 2 min., podrážení).

14:45

14:45 Marek TOMICA - 2:0

14:45

Trochu šťastná druhá branka Pirátů. Po střele od modré se kotouč od brusle Doktora odrazil k volnému MARKU TOMICOVI, který měl před sebou pouze Neužila, kterého prostřelil. Asistence: Jakub Doktor, Stanislav Vrhel.

05:42

05:42 Petr STLOUKAL - 1:0

05:42

Piráti jdou do vedení. Po střele Žovince se zdálo, že Neužil má kotouč v moci, ten mu ale vypadl a poblíž stojící PETR STLOUKAL ho dokázal poslat do branky. Asistence: Dušan Žovinec, Tomáš Pitule.

01:43

Přesilovka pro Piráty, Eliáš dostává dvě minuty za sekání.

00:32

Hned v úvodu obrovská šance domácích. Ke Stloukalovi, stojícímu u levé tyče, se odrazil kotouč, domácí útočník ale trestuhodně přestřeluje.

4:0

Branky a nahrávky: 6. Stloukal (Žovinec, Pitule), 15. Tomica (Doktor, Vrhel), 19. Stloukal (Suchý, Hlava), 59. Klíma

Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Žovinec, Blaha, Štochl, Lang, Pařízek, Rýgl, R. Havel – Stloukal, Pitule (A), Hlava – Klíma, Suchý, Doktor – Tomica (C), Vrhel, Jakub Veselý – Chrpa (A), J. Svoboda, Llewellyn.

SK Trhači Kadaň: Neužil (Wolf) – Trefný (C), Novák, L. Chalupa, Poizl, Eliáš, M. Jandus, Foltýn – Zabloudil, Kůs (A), Chlouba – Koblížek, Čermák, Čech – Michnáč, Rindoš, Wágner – Homer, J. Müller (A), Zd. Zabloudil.

Rozhodčí: Valenta, Hucl – Votrubec, Ševic

Diváci: 2011

01:43 KAD 2 Eliáš, sekání
05:42 CHM 1:0 Stloukal (Žovinec, Pitule)
43:52 KAD 2 M. Jandus, hákování
45:05 KAD 2+10 Kůs, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Čech
56:12 CHM 2 Vrhel, podrážení