5:3

konec (2:1, 2:0, 1:2)

30.10.2019, 18:00 • 19. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.35 5.5 6.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina začala brzkým gólem Sokolova. Hosté snížili na dvě branky. Jenže domácí si chtěli svůj náskok uhájit. V 50.minutě se podruhé v zápase prosadil Dan Przybyla a popáté prostřelený Kuchař branku opustil. Sokolov pak ještě jednou snížil, ale to bylo vše. Domácí několikrát netrefili prázdnou branku a tak skóre zůstalo 5:3.

Děkuji vám, že jste zápas sledovali a loučím se s vámi. Hezký zbytek večera, Jiří Polášek. (20:16:58)

59:36

Patrik Kadeřávek nyní vjel do vyhozeného kotouče. Branka hostů byla opět uchráněna.

59:19

Domácí vyhodili na zakázané uvolnění. Hosté mají opět prázdnou branku.

59:03

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Marian Adámek – 2 min., držení).

58:44

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Jakub Vrána – 2 min., příliš mnoho hráčů).

58:44

Dan Przybyla srazil na modré kotouč po chybě hosta a mohl ho v pohodě poslat do odkryté klece! Rozhodčí ale hru zastavil a vylučuje za hru v šesti (Sokolova). Zachránil tak pravděpodobně hosty od gólu.

58:32

Další vyhození míjí branku asi o metr.
Dnešní utkání sleduje 1008 diváků.

58:01

Domácí vyslali kotouč těsně mimo odkrytou klec.

57:30

Hosté jsou v obrovském tlaku, hrají totiž v šesti proti čtyřem!

56:57

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Rostislav Martynek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

56:57

Oddechový čas pro hosty.

56:25

56:12

Další vyhození domácího celku, Sokolovu se v této činnosti opravdu moc nedaří.

55:55

Domácí opět vyhodili kotouč a přesilovka už pomalu končí.

55:33

Jaromír Kverka se dostal do zakončení, ale to bylo tak špatné, že ho Daneček okamžitě rozehrál hokejkou.

55:02

Domácí dvakrát po sobě vyhodili. Ještě jim zbývá minuta oslabení.

54:25

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Vojtěch Tomi – 2 min., podrážení).

5:3

Branky a nahrávky: 5. Tomi (Haman, Zahradníček), 17. Martynek (Mikulík, Klimša), 32. Przybyla (Martynek, Eret), 39. Haman (Martynek, Eret), 50. Przybyla (Martynek, M. Adámek) – 16. M. Zadražil (Osmík, Vrána), 43. Bečvář (Jiskra), 52. Osmík (M. Zadražil)

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – M. Adámek, Haman, L. Kovář, Hrachovský, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek – Tomi, Klimša (A), Mikulík (C) – Eret, Przybyla, Martynek (A) – V. Nestrašil, Kaukič, Motloch – Kvasnica, Čmiel, D. Stránský.

HC Baník Sokolov: Kuchař (52. Kašpar) – Přindiš (A), Kadeřávek, J. Tomeček, Vodička, Šafář, Michálek, A. Rulík – Švec, M. Zadražil (A), Osmík – T. Rohan (C), Kverka, Stříbrný – Kuběna, Vrána, Kovařík – Jiskra, Bečvář, Křehlík.