Chance liga

HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

1:2

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

30.10.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 19. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.6 4.6 4.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 1 508 diváků. (20:10:35)
Z mé strany je to dnes vše. Děkuji za pozornost, studentům přeji úspěšný krátký týden a někdy příště se budu z Jihlavy zase těšit napočtenou!
Vyrovnaný zápas nakonec na svoji stranu překlopila pražská Slavia a připisuje si tak důležité dva body z jihlavského zimáku. Přitom Dukla vedla od 29. minuty zásluhou Michala Poletína. Jenže Slavia využila jedinou přesilovou hru, kterou měla a v čase 39:35 srovnal Robin Všetečka. I přesto, že měli Jihlavští dost šancí na druhý gól, neproměnili je a v prodloužení se prosadil Daniel Vrdlovec. Slavia je tak zatím jediný soupeř, který Duklu porazil v obou vzájemných zápasech.

61:31

61:31 Daniel VRDLOVEC - 1:2

61:31

Slavia právě vstřelila branku!
Klíčový druhý bod si připisuje na své konto Slavia! DANIEL VRDLOVEC zavezl kotouč do útočného pásma a nahrál puk pro Nováka, jehož střelu z úhlu Chaloupek vytěsnil. Ale odrazil ji přímo na hůl Vrdlovce, který prostřelil domácího gólmana a zajistil Slavii druhý bod – 1:2! Asistence: Jan Novák, Filip Kuťák.

60:31

Šmerha si ve velké rychlosti nabruslil před Pekra, ale upadl, rozhodčí nevylučuje. Na druhou stranu pak šel právě Pekr, avšak ten upadl bez cizího zavinění.

60:03

Řady stadionu notně prořídly, Jihlava začala prodloužení v obraně, neboť hosté vyhráli úvodní buly.

60:01

Ani třetí třetina tohoto vyrovnaného zápasu změnu skóre nepřinesla. Jihlava měla opět více ze hry, ale nedokázala to vyjádřit gólově. Proto za necelé dvě minuty uvidíme prodloužení.

60:00

59:14

Závar před domácí brankou gólem nekončí. Hejda z mezikruží vystřelil na branku a Šmerha nebezpečně operoval v předbrankovém prostoru, v pádu stihl postrčit kotouč na Vlčka, to už ale do hry vstoupil Chaloupek svým zákrokem.

58:27

93 sekund před koncem je pískán Jihlavě ofsajd.

57:19

Juda dvakrát povalil soupeře na zem, čímž nastartoval brejk Dukly, ani ten ale k ničemu nevedl. Začíná to pomalu vypadat, že o zápasu rozhodne nastavení, potažmo nájezdy.

56:56

Další zakázané uvolnění Slavie. Závěr zápasu skutečně za moc nestojí...

56:35

Vampola šel do otevřené domácí obrany po vyhraném buly, řešení situace vzal na sebe a vystřelil, ale mířil o hodně mimo.

56:10

Sporné zakázané uvolnění bylo nyní odpískáno pražskému týmu. Hra se přesunuje před Michajlova a domácí cítí, že by to chtělo vyhrát za tři body.

56:00

Čachotský mohl prakticky rozhodnout! Od Pekra dostal krásnou nahrávku do prostoru a zkusil na Michajlova dlouhou kličku, slávistický gólman ale výborně přečetl záměr a udržel puk na betonu!

1:2

Branky a nahrávky: 29. Poletín (Fronk) – 40. Všetečka (Vlček), 62. Vrdlovec (J. Novák, Kuťák)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Jan Brož) – Mareš, Staněk, Půža, J. Holý, Černohorský, D. Kolář, Vála – Čachotský (A), Skořepa (C), Pekr – T. Harkabus, Poletín, Chlubna – Lichanec, Juda, Fronk – Piegl, Davídek, D. Čermák.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – T. Duda, J. Novák (C), P. Hořava, Steinocher, Barák, Hejda, Antoš – Šmerha, Vampola (A), Vlček – Šteiner, Kuťák, Všetečka – M. Ondráček, Vrdlovec, Furch – J. Doležal (A), Kohút, Jar. Brož.

Rozhodčí: Fiala, Koziol – Roupec, Hranoš

Diváci: 1 508

13:17 SLA 2 T. Duda, sekání
17:00 SLA 2 Steinocher, vysoká hůl
21:02 SLA 2 Hejda, podrážení
22:53 SLA 2 M. Ondráček, podrážení