Evropská liga

FC Porto – Glasgow Rangers

1:1

konec (1:1)

24.10.2019, 18:55 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Skupina G • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.6 4.14 5.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Nastavují se tři minuty!

88

Marega se mohl stát hrdinou! Domácí útočník si ve vápně naběhl na centr z levé strany, ale jeho střelu placírkou skvěle vyrazil Allan McGregor!

84

Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Ryan Jack, přichází Scott Arfield.
Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Brandon Barker, přichází Sheyi Ojo.

84

Bouřlivák Pepe se dnes také zapíše na seznam potrestaných hráčů.

79

Žlutá karta také na straně Rangers. Za zastavení rozvíjející se akce Porta ji dostává Helander.

77

Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Ryan Kent, přichází Joe Aribo.
Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Zé Luís, přichází Tiquinho Soares.

75

Další žlutá karta na straně Porta! Tentokrát si ji vysloužil Telles.

70

Střídající Bruno Costa přišlápl soupeři nohu a za následné protesty vidí žlutou kartu.

63

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Luis Díaz, přichází Šoja Nakadžima.

61

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Otávio, přichází Bruno Costa.

54

Rangers mohlo dokonat obrat! Na povedený centr si naskočil Barišič, jenže jeho hlavička mířila přímo do míst, kde stál připravený Marchesin, který vytáhl famózní zákrok!

45

Nastavuje se jedna minuta!

44

44. Alfredo MORELOS - 1:1

44

Rangers právě vstřelili branku!
Je vyrovnáno! Skotský celek ještě před přestávkou dotahuje skóre! Borna Barišić krásnou přihrávkou do velkého vápna našel prostor, kam si naběhl ALFREDO MORELOS, jež si míč zpracoval a dělovkou do horního rohu srovnal!

37

37. Luis DÍAZ - 1:0

37

Porto právě vstřelilo branku!
Domácí celek se nakonec ujímá vedení ještě před přestávkou! LUIS DÍAZ si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti. Rána mu sedla opravdu náramně a míč skončil v horním rohu! Allan McGregor plachtil vzduchem marně!

33

Obrovská šance Porta! Na parádní centr si naskočil Zé Luís, ale svou hlavičku poslal jen do tyče!