Evropská liga

FC Porto – Glasgow Rangers

1:1

konec (1:1)

24.10.2019, 18:55 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Skupina G • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.6 4.14 5.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

44

44. Alfredo MORELOS - 1:1

44

Rangers právě vstřelili branku!
Je vyrovnáno! Skotský celek ještě před přestávkou dotahuje skóre! Borna Barišić krásnou přihrávkou do velkého vápna našel prostor, kam si naběhl ALFREDO MORELOS, jež si míč zpracoval a dělovkou do horního rohu srovnal!

37

37. Luis DÍAZ - 1:0

37

Porto právě vstřelilo branku!
Domácí celek se nakonec ujímá vedení ještě před přestávkou! LUIS DÍAZ si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti. Rána mu sedla opravdu náramně a míč skončil v horním rohu! Allan McGregor plachtil vzduchem marně!