1:4
konec (0:0, 1:2, 0:2)
19.10.2019, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 11. kolo • Jan Tesař
Hockey Club Moravské Budějovice 2019 – DRACI PARS ŠUMPERK
1:4
konec (0:0, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 35. Svoboda (Kruckovyč, Molnár) – 26. Drtil (Spratek, Kofroň), 32. Pokorný (Spratek), 50. Kofroň (Gewiese, Kabelka), 60. Krejčiřík (Sedlák, Vachutka)
Karty:
Neproměněná penalta:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019:
Vacek (Radosta) – Šána, Bazala, Kruckovyč, Trnka – Molnár, Procházka (C), Krutiš (A), Marcinko, Piš, Alexa, Sigmund, M. Horký, D. Horký (A), Kosnar, Svoboda, Bulín.
Náhradníci:
Trenér:
DRACI PARS ŠUMPERK:
Peksa (Wanecki) – Haloda, Sedlák (A), Kabelka, Řezáč, Chujac, Gewiese (C), Drtil – Vachutka, Müller, Scheuter, Jaroš, Spratek, Pokorný, Šíp, Antonov, Milfait (A), Hroch, Kofroň, Urban, Krejčiřík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Reich – Robin Horký, Jiří Roupec
Diváci: 364
1. třetina | ||||
02:43 | MBU | 2 | Kruckovyč, podrážení | |
04:18 | SUM | 2 | Sedlák, držení | |
16:30 | SUM | 2 | Kabelka, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:02 | MBU | 2 | Piš, hákování | |
25:36 | SUM | 0:1 | Drtil (Spratek, Kofroň) | |
30:20 | MBU | 2 | Svoboda, podrážení | |
31:47 | SUM | 0:2 | Pokorný (Spratek) | |
34:13 | SUM | 2 | Spratek, sekání | |
34:55 | MBU | 1:2 | Svoboda (Kruckovyč, Molnár) | |
36:34 | SUM | 2 | Gewiese, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:09 | MBU | 2 | Horký, nedovolené bránění | |
49:21 | SUM | 1:3 | Kofroň (Gewiese, Kabelka) | |
57:41 | MBU | 2 | Kruckovyč, nesportovní chování | |
59:23 | SUM | 1:4 | Krejčiřík (Sedlák, Vachutka) | |
Konec |
Salzburg – Olomouc 11:00 3:5
Třinec – Kometa Brno 12:00 8:5
Mountfield HK – Plzeň • po prodl. 12:15 1:2
Chomutov – Kladno 12:30 2:8
Sparta – Mladá Boleslav 12:45 5:3
Vítkovice – Jihlava 13:00 4:2
Slavia – Liberec 15:00 2:7
HC Litvínov – Č. Budějovice • po prodl. 16:00 2:1
Pardubice – K. Vary • po prodl. 16:00 3:2
Kometa Brno – Přerov 11:30 3:0
Slavia – Jihlava • po prodl. 11:30 3:2
Vsetín – Olomouc 12:00 4:1
Technika Brno – Havlíčkův Brod 12:00 4:6
Mountfield HK – Pardubice 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Liberec 12:00 1:2
Hvězda Praha – HC Litvínov 12:00 1:3
Kladno – Třemošná 12:25 4:1
Tábor – Č. Budějovice • po prodl. 14:30 2:1
HK MD Šumperk – Vítkovice 15:30 5:6
Zlín – Třinec 16:00 0:3
Chomutov – Sparta 16:00 4:2
Poruba – Havířov 16:15 0:3
Kobra – Plzeň 17:00 2:10
57:41
43:09
36:34
34:13
30:20
21:02
16:30
04:18
02:43