5:6

konec (1:4, 1:0, 3:2)

19.10.2019, 15:30 • Skupina Východ • Info o změnách stavu (Monika Baloghová)

60:00

Sudí i nyní ještě udělují tresty, za hrubost jsou dvěma minutami odměněni domácí Burda a hostující Krejsa.

59:59

Vteřinu před koncem se ještě bude vylučovat, Kučera bude potrestán za hrubost, hostující Petr za zdržování hry – padnutí na puk.

59:55

Mladí Draci právě vstřelili branku!
Domácí znovu snižují na rozdíl branky!! MATĚJ BURDA překonává Bartošáka ve vítkovické kleci – 5:6. Asistence: Jiří Fibigr.

59:06

Domácí gólman je zpět v brance.

59:06

Vítkovice právě vstřelily branku!
MAREK VŘESKÝ posílá kotouč do prázdné klece – 4:6. Bez asistence.

58:29

Ryšavý zůstává na střídačce!!

58:29

Draci neskládají zbraně a bojují až do konce, ve spolupráci s Fibigrem snižuje PATRIK JANECH – 4:5. Asistence: Jiří Fibigr, Filip Diviš.

57:53

Oddechový čas pro domácí.

56:33

Šumperk zkouší hru bez brankáře!!

56:30

Domácí snižují na rozdíl dvou gólů, po nahrávce Fibigra završuje svůj dnešní čistý hattrick JAN KUČERA – 3:5. Asistence: Jiří Fibigr.

55:55

Vítkovický Schauer své trestné střílení neproměňuje.

55:55

Za podrážení domácího Minaříka je nařízeno trestné střílení.

52:20

Oba týmy hrají v plném počtu.

50:20

A bude se znovu vylučovat, domácí Diviš je vyloučen na dvě minuty za hrubost, hostující Smolka dostává trest na 2 minuty plus trest do konce utkání za hrubost. Dvouminutový trest odpyká Skřipčák.

49:19

Hosté špatně vystřídali, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Macho.

42:41

Vítkovice navyšují své vedení, po nahrávce Schauera si v dnešním utkání připisuje hattrick FILIP HOLANÍK – 2:5. Asistence: Jan Schauer.

41:40

5:6

Branky a nahrávky: 13. Kučera, 25. Kučera (Fibigr), 57. Kučera (Fibigr), 59. Janech (Fibigr, Diviš), 60. Burda (Fibigr) – 1. Holanik (Pavelec), 7. Krejsa (Holaník), 9. Melovský (Kelnar), 20. Holaník (Krejsa, Schauer), 43. Holaník (Schauer), 60. Vřeský

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Šedivý) – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Netolický, Blaško, Koutecký – Burda, Slováček, Kučera (A), Diviš, Fibigr (C), Trögner, Janech, Haas

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Smolka, Bialy, Kelnar, Puchala, Řepa, Vřeský – Holaník (A), Přibyl, Krejsa (C), Petr (A), Pavelec, Schauer, Macho, Melovský, Skřipčák

Rozhodčí: F. Held – J. Novotný, M. Bubela

00:34 VIT 0:1 Holanik (Pavelec)
05:10 VIT 2 Smolka, hákování
06:36 VIT 0:2 Krejsa (Holaník)
08:05 VIT 0:3 Melovský (Kelnar)
12:53 MDS 1:3 Kučera