HC Frýdek-Místek – HC RT TORAX Poruba 2011

5:1

konec (2:0, 2:0, 1:1)

19.10.2019, 18:00 • 15. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.77 4.3 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tedy nakonec vyhrávají 5:1. I přestože se výkon Poruby v poslední třetině zvedl, nebylo to na víc, než jeden vstřelený gól. Malík tak sice čisté konto neudržel, ale Frýdek-Místek uštědřil velmi silnému soupeři pět gólů, a to je určitě výkon, od kterého se mohou domácí odpíchnout. (20:12:48)

59:30

Celá hala již skanduje: "hoši, děkujem." Domácí od vítězství dělí sekundy.

58:57

Domácí opět posílají puk na zakázané uvolnění. Rozehrávat se bude před Malíkem.

58:55

58:30

Domácí zatím dlouho čekají za brankou. Poruba nenapadá, proč by to taky dělal, když je v oslabení.

58:14

58:00

Právě byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40

Po vhazování získali kotouč hosté a ti okamžitě pálí. Puk se ale odrazil a zamířil až do ochranné sítě.

57:30

Mikulík při hře čtyři na čtyři výtečně sebral kotouč a zajel s ním za branku, avšak následně domácí vyhodili moc daleko a to znamená jediné – icing.

56:55

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Gřeš – 2 min., hákování).

56:55

Kapitán Poruby, Jiří Zdeněk, nyní měl na holi gól. Přihrávka přišla přímo na jeho hokejku, ale on nedokázal trefit odkrytou branku.

56:43

Domácí zatím dobře brání přesilovku Poruby. Nick Malík ale střelu musel schovat pod lapačku.

56:14

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Marian Adámek – 2 min., hrubost).
Dnešní utkání sleduje 1274 diváků.

55:50

Domácí se nyní blýskli hezkou kombinací v útočné třetině, avšak ta nakonec neměla ani zakončení na branku.

55:06

Hrachovský zachytil rozehrávku gólmana Kůdely, ale jeho spoluhráči už z pásma odjeli a tak jen nahodil puk na branku.

54:30

Ostravský celek drží puk za svou vlastní brankou a čeká na dobrou možnost.

53:37

Vhazování po ofsajdu vyhrála Poruba, ale nemohla se dostat do útočného pásma. A když se konečně dostala, přišla tvrdá střela o zadní mantinel a puk byl zase venku.

5:1

Branky a nahrávky: 10. Martynek (Eret, Przybyla), 18. Haman (M. Adámek), 39. Hrachovský (D. Květoň, Klimša), 39. Motloch (L. Kovář), 48. Eret (Martynek) – 43. Špaček (Hudeček)

HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – M. Adámek, Haman, L. Kovář, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, D. Stránský – V. Nestrašil, Klimša (A), D. Květoň – Tomi, Motloch, Mikulík (C) – Eret, Przybyla (A), Martynek (A) – Kvasnica, Kaukič, Geidl.

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Husák, Slavík, Urbanec, Bodák, Pastor, Černý, Dundáček – Sikora (A), Zdeněk (C), Obdržálek – Nejezchleb, T. Jáchym, Kanko – Toman, Hudeček, Gřeš – J. Káňa (A), M. Hlinka, Špaček.

04:55 POR 2 Urbanec, podrážení
09:46 FRM 1:0 Martynek (Eret, Przybyla)
13:39 FRM 2 J. Adámek, sekání
17:40 FRM 2:0 Haman (M. Adámek)
25:59 FRM 2 J. Michálek, držení