4:0
konec (0:0, 2:0, 2:0)
19.10.2019, 17:00 • 11. kolo • Info o důležitých událostech (Zdenka Rychterová)
HC Dvůr Králové n. Labem – HC Děčín
4:0
konec (0:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 27. Ježek, 31. Ježek (Matějíček), 53. Brokeš (Šedivý, Hrazdíra), 55. Půhoný (Dušek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dvůr Králové n. Labem:
Čáp Josef, Janský Jan – Petira Michal, Tondr Martin, Franc Martin, Matějíček Jiří, Čáslava Petr, Karlík Lukáš, Mocek Petr, Luštinec Jakub, Hrazdira David, Brokeš Tomáš, Havlas Vojtěch, Půhoný Jiří, Dušek Dominik, Šedivý Dominik, Ježek Jan, Hoskovec Jakub, Valášek Milan
Náhradníci:
Trenér:
HC Děčín:
Lavinger Lukáš, Kácha Petr – Loukota Jakub, Zicho Patrik, Kaltenböck Jan, Mareš Erik, Balcar Patrik, Tůma Vojtěch, Petráš Zdeněk, Sýkora Ondřej, Oliverius Michal, Fajgl Tomáš, Volráb Daniel, Chovanec Jan, Zajan Pavel, Ineman Filip, Kuchynka Štěpán, Smola Jan
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Libor Veinfurter – Jan Řezníček, Jan Pechánek
Diváci: 480
1. třetina | ||||
01:21 | DEC | 2 | Kaltenböck, hákování | |
02:47 | DVK | 2 | Hrazdíra, hákování | |
06:56 | DVK | 2 | Dušek, hákování | |
12:01 | DEC | 2+10 | Balcar, sekání+nesportovní chování, odpyká Chovanec | |
13:25 | DVK | 2 | Dušek, sekání | |
16:23 | DEC | 2 | Zajan, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:58 | DVK | 2 | Šedivý, podrážení | |
26:46 | DVK | 1:0 | Ježek | |
30:10 | DVK | 2:0 | Ježek (Matějíček) | |
32:26 | DEC | 2 | Kaltenböck, sekání | |
34:36 | DEC | 2 | Zicho, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:55 | DVK | 2+2 | Matějíček, hrubost | |
DEC | 2+2 | Kaltenböck, hrubost | ||
43:22 | DEC | 2 | Petráš, sekání | |
43:32 | DVK | 2 | Tondr, podrážení | |
46:45 | DEC | 2 | Ineman, držení | |
48:42 | DVK | 2 | Ježek, podrážení | |
52:37 | DVK | 3:0 | Brokeš (Šedivý, Hrazdíra) | |
54:43 | DVK | 4:0 | Půhoný (Dušek) | |
58:18 | DEC | 2 | Tůma, podrážení | |
Konec |
Salzburg – Olomouc 11:00 3:5
Třinec – Kometa Brno 12:00 8:5
Mountfield HK – Plzeň • po prodl. 12:15 1:2
Chomutov – Kladno 12:30 2:8
Sparta – Mladá Boleslav 12:45 5:3
Vítkovice – Jihlava 13:00 4:2
Slavia – Liberec 15:00 2:7
HC Litvínov – Č. Budějovice • po prodl. 16:00 2:1
Pardubice – K. Vary • po prodl. 16:00 3:2
Kometa Brno – Přerov 11:30 3:0
Slavia – Jihlava • po prodl. 11:30 3:2
Vsetín – Olomouc 12:00 4:1
Technika Brno – Havlíčkův Brod 12:00 4:6
Mountfield HK – Pardubice 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Liberec 12:00 1:2
Hvězda Praha – HC Litvínov 12:00 1:3
Kladno – Třemošná 12:25 4:1
Tábor – Č. Budějovice • po prodl. 14:30 2:1
HK MD Šumperk – Vítkovice 15:30 5:6
Zlín – Třinec 16:00 0:3
Chomutov – Sparta 16:00 4:2
Poruba – Havířov 16:15 0:3
Kobra – Plzeň 17:00 2:10
58:18
48:42
46:45
43:32
43:22
41:55
Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Jiří Matějíček – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Děčín (Jan Kaltenböck – 2+2 min, hrubost).
34:36
32:26
20:58
16:23
13:25
12:01
06:56
02:47
01:21